Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Tomala z Lublina chce się wspiąć na drugi najwyższy szczyt świata, czyli K2

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2017 r. o 11:02 Powrót do artykułu
Nie rozumiem takich ludzi,to kwestia kompleksów?Nic nie osiągamy w życiu to wchodzimy na górę?Może już lepiej polecieć do Dubaju i windą wdrapać się na szczyt i powiedzieć sobie ZDOBYŁEM ,będzie takiej i bezpieczniej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrze, powodzenia i wracaj szczęśliwie do domu. OML
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny samobójca pcha się w góry zimą. I znowu będzie co pisać przez miesiąc jak zginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo trzeba realizować swoje marzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak jest teraz, ale do 1996r. zginęła co 4-ta osoba wchodząca na Everest. K2 jest górą trudniejszą. Jeśli Pan Piotr ma żonę i dzieci, nie jestem w stanie zrozumieć jak można świadomie narażać się na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,3 mln zł wspomogło by budowę szpitala onkologicznego w Lublinie, na który czeka wielu chorych na granicy smierci. Po co ten człowiek tam włazi za te pieniądze na tę górę? Realizuje swoje chore marzenia? Ilu tam nie zeszło z tych gór? Z samego Everesty 300 ludzi, a następni się pchają. Jest jakaś granica rozsądku? Mozna realizować się w wielu dziedzinach życia, które przynoszą pożytek. Ten cel jest tak bzdurny, że zabroniłbym tam wchodzenia. Słowacy, mądry naród. Zabronili chodzić po szlakach Tatr w zimie, bo wielu straceńców nie ma zdolności oceny ryzyka. W himalajach można wszystko. Może rekordzik wchodzenia na K2 tyłem, a może na jednej nodze? Tego nie zrobił nikt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...