Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotrowski rejestruje partię i dostaje propozycję od konkurencji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2019 r. o 20:34 Powrót do artykułu
hahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdadzam się z moim przedmówcą w pełnej rozciągłości Hahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś krótko opisać co ten człowiek zrobił dla Lublina czy woj. lubelskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nic nie słyszałem o wielkich czynach tego rycerza;-) Ale chętnie uzupełnię swoje braki w tej materii ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla Lublina na całą Europę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijcie mi -  ILE GIETMAN PRZYTULA ROCZNIE za PIERDZENIE w STOŁEK i TARGOWICKIE wobec Polaków DZIAŁANIA w paralamencie trunckersa ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy lewackich trolli nadal opłacają spadkobiercy zbrodniarza, agenta NKWD BIERUTA (który odmawiał prawa łaski skazanym na śmierć  żołnierzom wracającym z Zachodu) - PZPRowskiego komucha, który uchodzi za współtwórcę PRLowskiej organizacji ludowców-kaszaniaków zwanej ZSLem? Ktoś musi antypolskim trollom płacić za plucie na Polaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy lewackich trolli nadal opłacają spadkobiercy zbrodniarza, agenta NKWD BIERUTA (który odmawiał prawa łaski skazanym na śmierć  żołnierzom wracającym z Zachodu) - PZPRowskiego komucha, który uchodzi za współtwórcę PRLowskiej organizacji ludowców-kaszaniaków zwanej ZSLem? Ktoś musi antypolskim trollom płacić za plucie na Polaków?
 Leki nie działaja, lewaki sie śnia - tatuś do wanny wchodził jak byłeś mały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy lewackich trolli nadal opłacają spadkobiercy zbrodniarza, agenta NKWD BIERUTA (który odmawiał prawa łaski skazanym na śmierć  żołnierzom wracającym z Zachodu) - PZPRowskiego komucha, który uchodzi za współtwórcę PRLowskiej organizacji ludowców-kaszaniaków zwanej ZSLem? Ktoś musi antypolskim trollom płacić za plucie na Polaków? [/quote]  Mi przychodza przelewy z nowogrodzkiej, czasem od byłego ministra obron [quote]Czy lewackich trolli nadal opłacają spadkobiercy zbrodniarza, agenta NKWD BIERUTA (który odmawiał prawa łaski skazanym na śmierć  żołnierzom wracającym z Zachodu) - PZPRowskiego komucha, który uchodzi za współtwórcę PRLowskiej organizacji ludowców-kaszaniaków zwanej ZSLem? Ktoś musi antypolskim trollom płacić za plucie na Polaków?
  Teraz zjazdy ubecji i komuchów - tylko na Nowogrodzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy prezes się bardzo wkurzy, jak się dowie, że kreci z nim były kandydat z Lublina znany z tego, że nigdy nigdzie nie pracował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wystarczy profesorze, czas popracować dla ojczyzny tutaj na miejscu, dla uczelni która cie wyniosła do góry. Czas na ludzi młodych i ambitnych. Nawet eminencja z Torunia tutaj nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski!!! Co???? Ty już wiesz co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy ten gnojek kulesza wie o czym bredzi ! Czy on wie co rozwiązuje Traktat Lizboński !! Ciemny tępy gnojek mówiąc językiem jego "idola" po prostu rżnie głupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że Prof. Piotrowski stanowi dla woj. lubelskiego ogromną wartość, świadczy o tym niezbicie zwycięstwo w 2014 r. nad promowanym mocno (ciekawe z jakich powodów) przez Jarosława wielkiego prof. Waldemara. który obecnie nie schodzi z ekranu TV-pis i mikrofonu PR-pis, a jak wystartuje w wyborach (po raz n-ty) to i tak z Prof. Piotrowskim zostanie na starcie., bez względu z jakiej listy wystartuje Piotrowski, zresztą jak każdy z konkurentów w lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W powiecie janowskim to raczej nie wygra mimo wielkich poczynan ormowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypasł się na UE, a nic tam nie robi tylko krytykuje i bierze kasę. Myślę, że Polacy zrozumieli i tego wyznawcy Rydzyka już nigdy nie wybiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty od tej agencji kosmicznej to sie zgłoś do Abramowic najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski!!! Co???? Ty już wiesz co.
 Ciekawe co ma do powiedzenia była żona Piotrowskiego, oj cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeekaweeeeeeeeeeee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijcie mi -  ILE GIETMAN PRZYTULA ROCZNIE za PIERDZENIE w STOŁEK i TARGOWICKIE wobec Polaków DZIAŁANIA w paralamencie trunckersa ????
  Przypomnij mi ile dorabiasz do emerytury? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dobrze odżywiony Piotrowski, a tatuś z Torunia dał zgodę na takie rozgrywki? Uważaj bo stracisz swojego mentora a wtedy okaże się kim naprawdę jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...