Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piraci drogowi w oku kamery lubelskiej policji

Utworzony przez Alex, 2 kwietnia 2015 r. o 07:56 Powrót do artykułu
Żywcem zerżniete z lublin 112. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze, policja powinna wyłapać wszystkich łajdusów i pijusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też kupię sobie kamerkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci wyprzedzali na skrzyżowaniu, przekroczyli podwóją ciągła i jechali po wysepce. Ewidentne wykrioczenie i zagrożenie dla ruchu drogowego! Kto im wystawi mandat Panie Komendancie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja apeluję aby postawić policjanta na  skrzyżowaniu nałęczowska -kraśnicka.Już mnie to w.....jadę aby przejechać na zielonym do głębokiej i zawsze to ale zawsze rano a wczoraj to zdarzyło mi się o 15-tej jakiś palant nagle się zatrzymuje i próbuje wp....w pas do skrętu w lewo.Nie chce się stać w kolejce to albo robi to skrzyżowaniu albo na przejsciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja apeluję aby postawić policjanta na  skrzyżowaniu nałęczowska -kraśnicka.Już mnie to w.....jadę aby przejechać na zielonym do głębokiej i zawsze to ale zawsze rano a wczoraj to zdarzyło mi się o 15-tej jakiś palant nagle się zatrzymuje i próbuje wp....w pas do skrętu w lewo.Nie chce się stać w kolejce to albo robi to skrzyżowaniu albo na przejsciu.
 
A ja apeluję aby postawić policjanta na  skrzyżowaniu nałęczowska -kraśnicka.Już mnie to w.....jadę aby przejechać na zielonym do głębokiej i zawsze to ale zawsze rano a wczoraj to zdarzyło mi się o 15-tej jakiś palant nagle się zatrzymuje i próbuje wp....w pas do skrętu w lewo.Nie chce się stać w kolejce to albo robi to skrzyżowaniu albo na przejsciu.
KAPUSTA  ?  ojciec,matka też tak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Trzeba temperować zapędy i bezmyślność kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka uliczka, boczna J. Sawy z marketem  "Media Market",, skręcając z ul. Zana w jana Sawy jest zakaz skretu w lewo, stoi tam znak, zakaz wjazdu poj. sam. a kierowcy wjeżdżają pod prąd nie patrząc na znaki, dlaczego tam choć przez godz. zaden patrol się nie pofatyguje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant może złamać prawo jeżeli=działa w obronie własnej lubw sytuacji wyższej konieczności,a na filmach nie było chyba wyższej konieczności.Łamanie przepisów powinno być karane niezależnie czy ma się paski oficerskie czy paski adidasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ wszyscy przepisowo jeżdżą Tyle motocykli nałapali  Podobno ci w puszkach to nawet 50-ki nie przekraczają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Trzeba temperować zapędy i bezmyślność kierowców.
Ty też   "KAPUCHA "  a taka miła buzia,ech co  kraj,konfident,kapuś i szmalcownik,nic od wojny się w tym dzikim kraju nie zmieniło,tak rodzice wychowują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sciganie kogos bo techał 110 na dwupasmówce to głupota, zadnego zagrozenia dla nikogo....ot ktos tam postawił znak 70 i jechał gosc ponad 40 km/h wiecej....jesli ktos tu czegos nie dostosował to ci co stawiali znaki do warunków jakie daje droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...