Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS rozpoczęło kampanię w Lubelskiem i pokazało billboard wyborczy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 sierpnia 2019 r. o 17:03 Powrót do artykułu
Hasło PIS: Rozwaliliśmy kolej na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy swój głos oddasz na pitucha ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko henryk smolarz Zsl Zsl Zsl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale 500+ się bierze ,pieniążki z płacy minimalnej też jak również wiele innych dodatków ha,ha,ha -tylko nieroby i bezmózgowcy nie doceniają dobrej zmiany i nie myslą merytorycznie. Ale co zrobić wciąż jeszcze Polska to dziki kraj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale 500+ się bierze ,pieniążki z płacy minimalnej też jak również wiele innych dodatków ha,ha,ha -tylko nieroby i bezmózgowcy nie doceniają dobrej zmiany i nie myslą merytorycznie. Ale co zrobić wciąż jeszcze Polska to dziki kraj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beneficjenci tych wszystkich "plusów" oczywiście pójdą i zagłosują na PiS bo hajs się zgadza, kasa do ręki jest dawana. Tacy to mogą powiedzieć jak im się teraz dobrze żyje. Zapytajcie tylko kogoś komu się nie należą całe te plusy jak jemu się żyje. Ja jestem jedną z takich osób. W sklepach wszystko co raz droższe, rachunki za media co raz wyższe, benzyna drożeje. Mi się żyje źle. Nie podoba mi się to, że z pieniędzy ludzi ciężko pracujących finansowane są te wszystkie plusy najczęściej dla ludzi, którzy nie robią NIC, tylko siedzą w domu i płodzą kolejne dzieci. Zawsze byłam za pomocą dla rodzin i dzieci, ale nie w takiej formie. Powinny być jakieś ograniczenia w postaci warunku aby chociaż jedno z rodziców pracowało. Jaki pozytywny skutek dla gospodarki w państwie powstanie gdy ludzie będą tylko pobierać socjal a nie będą pracować? Przecież KTOŚ musi na to wszystko robić. Naprawdę szczerze gardzę leniami i nierobami, którzy nie pracują chociaż mogliby i pobierają te wszystkie plusy. Zobaczycie kiedyś to wszystko się skończy bo nasz kraj nie uciągnie tego rozdawnictwa i bedzie bardzo źle. Jeszcze będziecie płakać, jak nie wy towasze dzieci i wnuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje za 500+ , wyprawkę i najwazniejsze --- wykopanie złodziejstwa P0 - ZSL od koryta
    Ten rząd wreszcie robi coś dla takich ludzi jak my. Poprzedni myślał tylko o bogatych a teraz na każde dziecko mam 500 zł. Dodatkowo biorę też na wnuki bo dwie najstarsze córki już mają własne dzieci. Starsza niedługo skonczy 18 lat i znowu jest w ciąży więc po osiągnięciu pełnoletności będą miały własne pieniądze. Do tego są samotnymi matkami więc pomoc społeczna musi jeszcze im dawać pieniądze. Muszą się opiekować swoimi dziećmi więc nie mogą pracować nie mówiąc o takich glupotach jak szkoły. Za poprzedniego rządu klepaliśmy biedę a teraz kupiliśmy sobie sześdziesięcio calową plazmę dlatego zawsze będę popierał rząd pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy w naszym kraju mają gdzieś społeczeństwo. Czy nasz minister rolnictwa czy spraw zagranicznych reaguje tak jak Litewski natychmiast gdy jest coś na szkodę państwa ( natychmiastowe weto i działania w kilka godzin w sprawie wstrzymania dostaw do naszych ubojni świń z czerwonej strefy AFS z Litwie ) nie, nasi  nic w tej sprawie nie robili potulnie przystając na zakaz eksportu do krajów Unijnych nawet z terenów gdzie nie było Afrykańskiego pomoru niszcząc rynek trzody. Podobnie nic nie robią w sprawie embarga na nasze produkty rolne do Rosji jednocześnie sprowadzając od nich węgiel kiepskiej jakości który nie dość że strasznie  dymi to jeszcze potwornie dymi. Przykładów można mnożyć i niema znaczenia która opcja rządzi.
  Hodowca trzody głosujący na PiS to naprawdę ciężki frajer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis? hrrrrr tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jst to ze jakby na lubelszczyznie PiS wystawil na 1 małpę to znajac zycie weszla by ona do sejmu.
 Uwaga! Troll Michałkiewicza atakuje wiceministra Tułajewa. Wiemy kim jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ministranta na ministra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Pis w Lublinie wystawił silną listę (tak jak do europarlamentu) mógłby osiągnąć podobny wynik 50%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujemy na KOALICJĘ POLSKĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Kukiza. Ten kandydat (a będzie) wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sprzedam mojej Ojczyzny za 500 zł!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu Emilia tu Emilia,czemu nic nie ma o mnie na bilboardzie kwaczym wyborczym?? lepiej uważajta ,wybory tuż tuż,a kwik bedzie wielki z dowidzenia się z korytem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://wiadomosci.onet.pl/wybory-samorzadowe/gosc-radia-zet-i-onetu-sylwester-tulajew-o-marszu-rownosci-w-lublinie/sb9jk1h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy do was mówić tak żebyście zrozumieli nasz przekaz czyli wesprzemy waszą głupotę i zacofanie,nieokrzesanie i dewocję.A wy nas wybierzecie po to żebyśmy mogli się ustawić.Wy sobie tam konsumujcie te ochłapy które wam rzucimy i będziemy was bronić przed tym strasznym rozwojem świadomości.to jak pomorzecie towarzysze?! no ... kościółek tez nam w tym pomorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Kukiza. Ten kandydat (a będzie) wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...