Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te propozycje to typowa lubelska miernota, Lublin to nie całe województwo, a może jakiś kandydat z lubelskiego? a najlepiej z Krakowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle - dla dobra sprawy - niech się Pan zgodzi na fotel Wojewody! Niech Pan nie trwoni zaufania dla PiS! Pruszkowski 9 lat temu miał w mieście 2 razy mniej głosów, niż PiS (21%/41%), a Muszyński - pokazał w kampanii na prezydenta, że poza budownictwem - w innych sprawach jest dyletantem. Zresztą - sam przyznał, że jest niedoświadczony. Obaj kandydaci zawalili listę do sejmiku w 2014 r., gdzie wygrało PO (3 mandaty na 2). Jeśli w okręgu PiS zdobywa teraz ponad trzy razy więcej głosów, niż PiS, to zwycięstwo PO rok temu w mieście powinno Pana niepokoić i skłonić do wyciągnięcia wniosków. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie P. Pruszkowski!!!! To byłby dramat i nieróbstwo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie PRUSZON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co zaczyna się walka o stołki, czyli o koryto, a miało być tak pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak prezes powie kto to ma być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek Michałkiewicz. Najlepszy kandydat na wojewodę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za Jarosławem Stawiarskim. To najlepszy kandydat z naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenia dobra rzecz :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski z Muszyńskim to mogą kandydować co najwyżej na woźnego na dworcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wojewoda musi być koniecznie z Lublina?? W Lublinie mieszka niespełna 1/5 ludności województwa lubelskiego. Lublin wygrał w całym regionie, uzyskał b. dobry wynik na wsi. Czemu wojewoda nie może być np. z Chełma, Białej Podlaskiej lub Zamościa. Mój kandydat na wojewodę to były wojewoda zamojski Marek Grzelaczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wasze swary głupie,Wnet i tak zginiemy w zupie! "A to feler" - Westchnął seler.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wojewoda musi być koniecznie z Lublina?? W Lublinie mieszka niespełna 1/5 ludności województwa lubelskiego. Lublin wygrał w całym regionie, uzyskał b. dobry wynik na wsi. Czemu wojewoda nie może być np. z Chełma, Białej Podlaskiej lub Zamościa. Mój kandydat na wojewodę to były wojewoda zamojski Marek Grzelaczyk
Bo Lublin tak naprawdę ma w d...pozostałe miasta regionu. Gardzą ludźmi z Zamościa, Kraśnika, Chełma. To partia wychowanych w mieście intelektualistów i myślicieli, którzy nie nigdy w życiu nie splamili się pracą choćby w przydomowym ogródku. Potrzebowali tylko waszych głosów. Mówiłem trzeba było głosować na PSL, oni jako jedyni nigdy nie zapominają o swoich korzeniach. Zrobili wojewodą osobę z odległej Biszczy. A tak...Macie co macie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Lechem Sprawką??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Lublin tak naprawdę ma w d...pozostałe miasta regionu. Gardzą ludźmi z Zamościa, Kraśnika, Chełma. To partia wychowanych w mieście intelektualistów i myślicieli, którzy nie nigdy w życiu nie splamili się pracą choćby w przydomowym ogródku. Potrzebowali tylko waszych głosów. Mówiłem trzeba było głosować na PSL, oni jako jedyni nigdy nie zapominają o swoich korzeniach. Zrobili wojewodą osobę z odległej Biszczy. A tak...Macie co macie...
Stulcie pysk wieśniaki. wojewoda  ma być z Lublina i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stulcie pysk wieśniaki. wojewoda  ma być z Lublina i już
o jak ja lubię tę retorykę wyznawców pis, sama kultura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już tęsknię za koalicją Szołno - Hetman - Żuk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Lublin tak naprawdę ma w d...pozostałe miasta regionu. Gardzą ludźmi z Zamościa, Kraśnika, Chełma. To partia wychowanych w mieście intelektualistów i myślicieli, którzy nie nigdy w życiu nie splamili się pracą choćby w przydomowym ogródku. Potrzebowali tylko waszych głosów. Mówiłem trzeba było głosować na PSL, oni jako jedyni nigdy nie zapominają o swoich korzeniach. Zrobili wojewodą osobę z odległej Biszczy. A tak...Macie co macie...
Taak. A Hetman??? To kto taki? Też mieszczuch wychowany w Lubinie, nie mający pojęcia o wsi i rolnictwie. Na dodatek zrobili go liderem a nie szeregowym działaczem. Dlatego przestałem głosować na PSL, od kilku lat popieram PiS, w partii tej jest sporo ludzi, którzy znają się na wsi i rolnictwie jak choćby Zdzisław Podkański czy Krzysztof Głuchowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zaproponować stanowisko Janowi Łopacie z PSL. Niby ludowiec, a przyzwoity człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko się zaczęło obsadzanie stołków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...