Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no to skończymy w czarnej pis***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PIS ! ZLIKWIDOWAĆ POSTKOMUNISTYCZNE KARTELE I MAFIE ZALEGAJĄCE W SAMORZĄDACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach ogarnia wszystkich internauci już boją się nawet posta umieścić na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EUGENIUSZ HETMAN - ON TEZ Z UMCS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CEJROWSKI: WSZYSTKICH WON... JAK PIONKI Z SZACHOWNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie liczy się kompetencja, wiedza, może być byle matoł, tłumok aby z tej partii, litości kiedy to się skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr z kapelusza czy kabareciarz ?! - w trakcie lektury jego wypocin mozna paść ze śmiechu np. "Szczegółowo przebadałem wszystkie teksty dotyczące wyborów prezydenckich (i prawyborów w Platformie Obywatelskiej), zamieszczo- ne w dwóch dziennikach: „Gazecie Wyborczej” ... i „Rzeczpospolitej” .... Wybór tych dwóch pism podyktowany był ich opiniotwórczością oraz popularnością wśród czytelników" - komedia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci ludzie mają świadomość, że po zmianie władzy nastąpi dekaczyzacja, obejmująca delegalizację PiS, wywalenie na ryj wszystkich PiSowców, degradację PiSowskich oficerów, więzienie dla Szydło, Dudy i wielu innych, usunięcie kaczystowskich pomników i patronów ulic i jeszcze trochę podobnych historii? Co wtedy powiedzą? Że są bezpartyjnymi fachowcami i spotyka ich straszliwa, niezasłużona, zdradziecka i antypolska krzywda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...opierałem się na raporcie Fundacji Batorego " - czyli szefo Smolar... ten od Sorosa !!! - "ulubieńca" Węgrów i Polaków :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PIS !  ZLIKWIDOWAĆ POSTKOMUNISTYCZNE  KARTELE I MAFIE ZALEGAJĄCE W SAMORZĄDACH Odpowiedz mi, jakie kwalifikacje posiada większość powołanych. Co umieją, jakie mają doświadczenie, wykształcenie. Humaniści mają budować autostrady, politolodzy rządzą energią itd., itp. Nie chodzi tu o służbę Polsce, społeczeństwu, ale o koryta, kasę, przywileje oraz, wykorzystywaną niestety często w sposób niegodny prawdziwej prawicy, możliwość decydowania o czyimś losie, życiu i karierze. I to ostatnie jest najgorsze, świadczy o pysze rządzących. A pycha prowadzi do klęski. Przekonała się o tym Samoobrona, przekonała PO. A PiS nie wyciągnął z tego żadnych wniosków dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa skok na koryto. Pamiętacie jak pisali te komentarze typu "kwik świń oderwanych od koryta". Teraz oni sa u koryta. Nic się nie zmieniło. Zadna dobra zmiana, tylko dojna zmiana. Oni też będą kwiczec, bo ich rzady też odejdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytajcie prace tego Pana i źródła na których opierał badania - KABARET WYSIADA np. "Na potrzeby książki analizowałem także radiowe programy publicystyczne. Ba- dałem następujące audycje: Gość – Radio Zet, Kontrwywiad – RMF. FM, Gość poranka – TOK. FM, Puls Trójki – Program Trzeci Polskiego Radia, Salon Poli- tyczny Trójki – Program Trzeci Polskiego Radia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wywiad a la Żakowski" - LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... w swoich pracach opiera się na czym ? "...opierałem się na raporcie Fundacji Batorego " - a kim jest i skąd pochodzi szef tejże org? skąd kasa? Węgrzy gonią ich za dywersje rozsiewana w ich kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale szambo te pisowskie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– To niedopuszczalne, aby przedstawiciel ONR-u zabierał głos na naszej uczelni – powiedziała prof. Hofman UMCS i odwołała spotkanie. To promotorka prac tego pana - . Decyzję podjęła opiekunka dziennikarskiego koła naukowego prof. Iwona Hofman. PLURALIZM ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Szanowny Doktorze,czołowy wędkarz PRL,RP powiedział-"Ryby najlepiej się łowi w mętnej wodzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - tak to o PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– To niedopuszczalne, aby przedstawiciel ONR-u zabierał głos na naszej uczelni – powiedziała prof. Hofman UMCS i odwołała spotkanie. To promotorka prac tego pana - . Decyzję podjęła opiekunka dziennikarskiego koła naukowego prof. Iwona Hofman. PLURALIZM ???? ONR przed wojną został zdelegalizowany. Za działanie na szkodę państwa. Działał tylko cztery miesiące. Widocznie były powody. Nie słyszałem, by zarzuty odwołano i przywrócono legalność tej organizacji. Czy popieranie jej obecnie rzeczywiście jest powodem do dumy? Czy tylko ONR ma monopol na patriotyzm? O "pluraliźmie" oenerowców może wypowie się ktoś inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS 2015 - "...aula Wydziału Politologii nie jest miejscem na prezentowanie poglądów ONR. " – To niedopuszczalne, aby przedstawiciel ONR-u zabierał głos na naszej uczelni – powiedziała prof. Hofman i odwołała spotkanie. - pluralizm? Jaki pluralizm? jaka wolnośc słowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...