Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PIT wypełni się sam. Jak obejrzeć swoje zeznanie podatkowe? Zmiany od 2019 roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2019 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Nareszcie zaczyna to wyglądać jak przyjazne państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozlicza Cię do abyś tylko nic nie odliczał.Nie ufam urzedasom i sam się rozliczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np. muszę dopłacić i kto nie o tym powiadomi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idealne rozwiązanie dla debili którzy mieli problem z uzupełnieniem tak prostego dokumentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis państwo liczy że część ludzi pogubi się w tym i oleje ulgi i rozliczanie z małżonkiem i tym sposobem będzie mniej zwrotów ale będzie kasa na następny program z plusem w nazwie do kupowania głosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że kto nie da 1% dla Rydzyka ten popełnia grzech, ha, ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super w końcu nie będzie dzikich tłumów w urzędzie i będzie czas i miejsce żeby zapytać o coś innego niż tylko skąd mogę wziąć druczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowa opcja bez rozliczenia z małżonkiem i bez ulg to jest dobra dla starego kawalera z kotem ale nie dla normalnej rodziny Pozorne ułatwienie Przyjazne państwo hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i wygodne ale wypłata raczej z korzyścią dla skarbu państwa a nie podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I narzucenie z góry, ze musisz miec dostęp do internetu,bo inaczej nie podejrzysz pita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekawa jak oni się wyrobią z tymi zwrotami, w tamtym roku przed 15 lutego to już miałam zwrot na koncie, a teraz dopiero od 15 lutego zaczną robić zwroty także...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...