Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKP Intercity wymienia tabor. Z Lublina do Warszawy pojedziemy wygodniejszymi pociągami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2017 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Toalety z zamkniętym systemem to takie że to co wpada do kibla potem, po przefiltrowaniu, leci z kranu? To ja wole jak leci na tory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noooo - kiedyś stała się rzecz wydawałoby się niemożliwa, musze zrobił się na tyłku odcisk z powodu niewygodnego siedzenia w PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w związku z tym pojawią się połączenia do Zakopanego Białegostoku i wielu miast do których zostały zlikwidowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba stołki są w niebezpieczeństwie, że obecny zarząd obiecuje takie cuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie rozgrabili jeszcze wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja cię nie pierniczę! Gniazdka elektryczne zamontują! Chyba se wtyczkę kupię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Krakowa i Rzeszowa nie pojedziemy nowym taborem Dobrze że przynajmniej pomyśleli o Przemyślu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak zmieni się wygodą bo opóźnienia są coraz większe. Po zmianie rozkładu jazdy pociąg jadący z i do Warszawy ma minimum 40 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poproszę IC aby zakupiła wagony które będą punktualnie przyjeżdżać na wszystkie stacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyła zmiana rządów, żeby na wszystko były pieniądze. Cud!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie chamom dać nowy wagon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Aż 80 proc. pociągów będzie mieć gniazdka elektryczne dla pasażerów, zaś w 77 proc. będzie można znaleźć bezprzewodowy internet." ale znając życie Lubelszczyzna załapie się na 20 i 33% :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin piękne miasto tylko szkoda że jak ruszą pociagi to ed74 czyli długi autobus bedzie jechał do Wrocławia z Lublina ed160 i ed161 ok do Warszawy można jechać dalej nogi bolą wagony to raczej pojadą do Gorzowa czy Gdyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek, gdy zakończy się już remont torów, niech oddadzą nasze Darty! Polska A Polsce B każe się całować w D...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taką nadzieje że się nie zawiedziemy w ustawie są wielkie plany dla naszego woj. ale ile stego będzie zrobione to jest pytanie. Mam duże zamiłowanie do kolei ale boli mnie jak jadę do warszawy. Jako miłośnik mam nadzieje na rekąpensate za te 3 lata ale to graniczy z cudem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co piąty pociąg będzie jeździł właśnie z i do Lublina bo dziadom nie potrzeba lepszych dopóki słoma wystaje z butów . TAKIE myślenie rzeczywiście dzieli Polskę na lepszych i gorszych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...