Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Litewski: nowa kostka będzie później?

Utworzony przez marek, 13 maja 2009 r. o 23:46 Powrót do artykułu
Madry wykonawca.Czy warto kłaść dywan przed głównym remontem domu?Jak za komuny,uroczystość to nawet malujemy trawę.Plany przebudowy Pl.Litewskiego jeszcze w powijakach a magistrat nowa kostka.Głupole tam siedza.Nic dodać nic ujać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł -kupcie dywany w "Dywanolandzie" nakryjcie nimi to co jest i będzie OK.Jak pojawią sie jakieś brudy to będzie gdzie zamieść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kośba napisał:
Mam pomysł -kupcie dywany w "Dywanolandzie" nakryjcie nimi to co jest i będzie OK.Jak pojawią sie jakieś brudy to będzie gdzie zamieść.
Kolego,oni tam rządzą na zasadzie(w nocy coś mi się przyśniło-robimy)tylko w tym problem,że noc pojawia się co 24 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...