Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płakali patrząc jak płoną ich miejsca pracy. Co wiemy o pożarze targowiska przy ul. Ruskiej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2018 r. o 20:52 Powrót do artykułu
Popłakałem się patrząc na tych biedaków.Pokażcie zdjęcia jakimi furami przyjechali na miejsce.Ostatnie oszczędności wydali na towar!!!Ludzie,gdzie jest w tym kraju Urząd Skarbowy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na nowe tesco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz powstanie 150 różnych wersji na temat jak powstał pożar. Po co siać taki ferment?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin płakał jak budowali ten syf w środku miasta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super , medal dla bohatera !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdłość POdpalaczy jest POtworna. Ale czy dowiemy się prawdy kto to zrobił tym biednym ludziom? Wybierzmy dobrze w nadchodzących wyborach samorządowych, koniec ignorancji przeciętnego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze.Koniec tego blaszanego syfu w centrum miasta.Targowisko i giełda na Elizówce a tu wpuścić spychacze i wreszcie uporzadkować ten bajzel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamo mamo jestem ksiezniczka? nie synu jestes idiota , idiota dlaczego mamo? Bo wierzysz ze targ na Ruskiej sam sie podpalil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nikomu do głowy nie przyszło do głowy, by się ubezpieczyć? Dziwne. Rosnie nowa kasta, tym co się należy. Rolnikom się należy. Górnikom się należy. A teraz handlarzom się należy? Ile kosztowałoby ich ubezpieczenie miesięcznie? 100zł? I spaliby spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diabeł jest człowiekiem. Jeden drugiego za 5 zł mógłby powiesić, jeden drugiego kopie, poniża, upadla. Co mnie obchodzi jakimi furami ci handlarze przyjechali, co mnie obchodzi nawet jeżeli trochę ukręcili na podatku. To są ludzie. Każdy orze jak morze. Stracili część dorobku, nie ukradli go, nie dostali za darmo - nawet jeśli gdzieś tam na boku parę złoty capnęli to co z tego - to nie są miliony, a ci ludzie to nie milionerzy. Szkoda mi ich, tak po ludzku szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalezy zadac sobie pytanie. Kto na tym najwięcej zyska? ktorys z deweloperów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie nadzor budowlany? gdzie prokurator?co oni chca odbudowywac??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto był zleceniodawca? Jakiś POdstępny POdatny na korzyści POlszewik. Dla Lublinabpowinna powstac sejmowa komisja weryfikacyjna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej lubicie zuczka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chryste Panie zapewnijcie tam warunki, a nie parasole, stoły i namioty. Bo będzie powtórka z rozrywki. W końcu jest okazja żeby uprzątnąć ten syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Diabeł jest człowiekiem. Jeden drugiego za 5 zł mógłby powiesić, jeden drugiego kopie, poniża, upadla. Co mnie obchodzi jakimi furami ci handlarze przyjechali, co mnie obchodzi nawet jeżeli trochę ukręcili na podatku. To są ludzie. Każdy orze jak morze. Stracili część dorobku, nie ukradli go, nie dostali za darmo - nawet jeśli gdzieś tam na boku parę złoty capnęli to co z tego - to nie są miliony, a ci ludzie to nie milionerzy. Szkoda mi ich, tak po ludzku szkoda.
 ZUPEŁNIE inaczej byś "gadał", gdyby Ci córkę zgwałcili lub syna powiesili... Przez kilka lat mieszkałem w Przemyślu - i nie raz , i nie dwa spier**lałem, gdy tacy szli "bandą" na ulicy Grodzkiej czy Mickiewicza. Kto "kojarzy" Przemyśl, ten wie co mówię... Zapewne też nie chciałbyś się znaleźć na ich "drodze" - nawet przez przypadek i w biały dzień, będąc spokojnym Polakiem - a czując się, jakby w Rumunii. Nie żałuję takich cwaniaków - lepiej niech się wezmą za konkretną robotę - np. idą na budowę zdrowe byki, zamiast : handelku i "Oj Ne Ne Ne! - i ruszanie falbankami w spódnicy".  Jakoś jest tak, że Polacy za granicą nie cwaniakują, lecz zakasują rękawy i biorą się za konkretną robotę. Nie żałujcie cwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez ja gardze takimi jak "bambo". Smiec przekonany o wlasnej wyzszosci i o tym ze zrozumial na czym swiat polga, a w rzeczywistosci podly cykor nieudacznik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Alez ja gardze takimi jak "bambo". Smiec przekonany o wlasnej wyzszosci i o tym ze zrozumial na czym swiat polga, a w rzeczywistosci podly cykor nieudacznik.
 Tobą też będą gardzić. Kim ty jesteś POmyleńcem? Mięsem chodzącym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dewelocwaniacy POstawią w tym miejscu obiekt godny 700-letniego grodu. Pewnie raporty ratuszowe wybitnego wydziału S.O.I. już przewidziały jakiś porządny geszeft na kolejne lata dla swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będę zdziwiony jak okaże się ,że to sprawa banderowców przejmujących kolejne miejsce do ściąganie haraczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...