Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płakali patrząc jak płoną ich miejsca pracy. Co wiemy o pożarze targowiska przy ul. Ruskiej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2018 r. o 20:52 Powrót do artykułu
pisowskie trolle jak zwykle aktywne - bredzą nie na temat, manipulują, insynuują i kłamią, czyli generalnie codzienność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze to sprawka polaczkow handlujacych tam papierosami? A moze to sprawka zolnierzykow wykletych w dresach? Jak mozna byc taka podla kreatura i przypisywac wszystko co najgorsze drugiej osobie tylko dlatego bo ma inny paszport?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mnie jeden taki o smagłej twarzy okantował na tym bazarku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie pare razy okantowalo paru bladych polaczkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie darzę sprecjalną sympatią śniadych ale żeby zaraz ich palić to przesada. Lublinowi daleko do cywilizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewentualny podpalacz musiałby się liczyć z karą do 10 lat więzienia." KARTY ERZAC ZAŁATWIĄ SPRAWĘ. Z TYCH 10 LAT PRZESIEDZI 2 /DWA/ DNI. PIERWSZY I OSTATNI DZIEŃ KARY. / KARTA ERZAC TO TAKA, KTÓRA OTWIERA DRZWI WSZYSTKICH WIĘZIEŃ. JESTEM ROBOTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsza okazja do wyjazdu za granice na zachód jak teraz po wzięciu odszkodowania się się nie trafi. I nie trzeba tam płacić co miesiąc haraczu do zusu 1250zł co miesiąc nie otrzymując nic w zamian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Diabeł jest człowiekiem. Jeden drugiego za 5 zł mógłby powiesić, jeden drugiego kopie, poniża, upadla. Co mnie obchodzi jakimi furami ci handlarze przyjechali, co mnie obchodzi nawet jeżeli trochę ukręcili na podatku. To są ludzie. Każdy orze jak morze. Stracili część dorobku, nie ukradli go, nie dostali za darmo - nawet jeśli gdzieś tam na boku parę złoty capnęli to co z tego - to nie są miliony, a ci ludzie to nie milionerzy. Szkoda mi ich, tak po ludzku szkoda.
 Szkoda ci oszustów i kombinatorów? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze Bułgarów w Polsce prawie nie ma to są bułgarscy i rumuńscy cyganie ale nie ważne nie jestem rasistą istotne jest że oni tylko płaczą i głośno krzyczą nie rzucajmy oskarżeń do puki nie wypowiedzą się fachowcy bo to do niczego dobrego nie prowadzi .Szkoda ludzi i towaru ale ten burdel który tam trwał ,dawno temu trzeba było zakończyć ,byle jakie konstrukcje,instalacje bez planów i Bóg wie co jeszcze,całe szczęście że nie paliło się w dzień --żadnych dróg pożarowych -----ktoś powinien odpowiedzieć że dopuścił do funkcjonowania tego bałaganu........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wszystkim wspolczuje. Czesto robilam tam zakupy, to bardzo sympatyczni ludzie. Jestem przekonana ze to bylo podpalenie. Nie ma innej opcji. Wczoraj bylam na tz bialym targu i identyczne buty ktore Bułgarzy sprzexawali po 25 zl polaczki sprzedaja po 48. Mam nadzieję że szybko posprzataja teren i wroca do handlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co bedzie ci wszyscy którzy krzyczycie ze to PO czy Prezydent Żuk, gdy się okaże np że podpalaczem jest wierny wyznawca ideologii PIS.... Młody zaślepiony nienawiścią do obcych, do innych... Co wtedy??? Pomroczność jasna>????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rumun płakał jak sprzedawał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NEMO napisał:
Ciekawe co bedzie ci wszyscy którzy krzyczycie ze to PO czy Prezydent Żuk, gdy się okaże np że podpalaczem jest wierny wyznawca ideologii PIS.... Młody zaślepiony nienawiścią do obcych, do innych... Co wtedy??? Pomroczność jasna>????
 wtedy i tak trolle napiszą, że to wina Żuka, no ewentualnie Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze to podpalili Ci co maja obok budynek murowany? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bardzo wszystkim wspolczuje.  Czesto robilam tam zakupy,  to bardzo sympatyczni ludzie.  Jestem przekonana ze to bylo podpalenie.  Nie ma innej opcji.  Wczoraj bylam na tz bialym targu i identyczne buty ktore Bułgarzy sprzexawali po 25 zl polaczki sprzedaja po 48.  Mam nadzieję że szybko posprzataja teren i wroca do handlu
 To proste. Bułgar (buty 15zł, zarobek 10zł) Polak  (buty 15zł, zarobek 10zł, zus 14zł, podatek 9zł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE ZLIKWIDUJĄ TEN PSEUDO HANDEL.GDZIE W DZISIEJSZYCH CZASACH TAKI BURDEL ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ludzi, szkoda miejsca. Mam nadzieję, że wróci. A hejterom nie życzę aby kiedykolwiek byli w podobnej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dzikie targowisko jest nielegalne. Wojewódzki Inspektor Budowlany nakazał rozbiórkę tych pseudo straganów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bulgarzy do Bułgarii !!! Niech tam robia syf a nie w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie nowa galeria !!! Wielopiętrowa !! Inwestor z Izraela. I nie jest to spostrzeżenie bynajmniej antysemickie ale tak powstała PLAZA po pożarze historycznych baraków poobozowych. Tego inwestora to akurat na własne oczy widziałem gdy zalało Plazę w budowie. Tak też "same" spłonęły zabytkowe hangary lotnicze między Wrońską i Lotniczą. Robili tam RWD. Jeszcze do spalenia jest browar za Przemysłową Zamojską,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...