Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plantacja konopi indyjskich na lubelskim LSM. Kilkadziesiąt krzaków [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2018 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Gościu, zdradź czym je nawozisz, że tak ładnie rosną. Moje kwiatki na oknie takie słabiutkie, a sprzedawczynie w ogrodniczym proponują tylko nawóz z dżdżownic, a on pomaga tyle co umarłemu kadzidło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka z wiatrakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na oknie nie urosną dobrze, za mało światła mają, wrzuć je do boxa i oświetlaj kilkoma świetlówkami, philips tornado dużo światła dają jak dobrze pamiętam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest nawóz kaczęcy. Serio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja nie miałem na myśli trawki, tylko moje zwyczajne kwiatki: zamię, beniaminka, kliwię, a wy mi dajecie rady jak do uprawy maryśki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 50 roslin 480g. No to eksperci bez kitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile można dotacji z UE uzyskać do krzaczka ? powiedzmy ,jak konsumentami bedą przedstawiciele ruchu lgbt z holandii lub świry szwedzkie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ktoś się rozjebał za dużo gadał chłopaczek bo skąd niby psiarnia ma takie informacje jak nie od konfitury? Przecież nie z horoskopu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...