Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma i KOD-owcy posadzili drzewa w Lublinie. Na złość PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2017 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Pani radna nie ma racji z tymi wyciętymi drzewami na Kalinowszczyźnie gdyż chroniły one przed kurzem i spalinami pobliski blok. Parking można było wkomponować między drzewami to raz, a dwa ...Park na Zawodowej jest daleko i nie zrekompensuje straty w tej części osiedla. Pani Wcisło powinna walczyć o każde drzewo a nie wspierać wycinanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szyszko już zakupił nowe PIŁY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBORY IDĄ - czas się zacząć POkazywać. Wyborca łyka jak pelikan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo kolejna pancerna brzoza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w Lublinie drzewa sadzi się na złość Żukowi a nie PiS. To Żuk z PO rządzi w mieście, w którym ścina się drzewa. Kod i PO wystąpili przeciwko sobie.Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca łyka jak pelikan, zwłaszcza elektorat po zawodowce, przepijający 5 setek plus pod kolejną otwartą z tej okazji żabką. Jak tam trole kwaczemy kwa kwa kwa kwa kwa i jak mawiał klasyk spieprzaj dziadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno wrzucili do zalewu kukłe kartofla z zoliborza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w zomo byłem w ormo tera jestem za platformo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin kocha drzewa. Dlatego nowa stacja kolejowa Lublin Zachód powstanie w lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole pisowskie pełna mobilizacja, prezes niezadowolony aż kota kopnął. Odwracamy więc kota ogonem, stara śpiewka - Tuska wina, Zydów i cyklistów, róbmy afere bo lewactwo nas znowu pocisneło, do boju w moherze i zacofaniu aż po grób, nasz albo ich.A i nie zapominajcie o Żuku, owad twój wróg!!!Tylko garnek i ojciec Tadeusz jak Prometeusz, amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin kocha drzewa. Dlatego nowa stacja kolejowa Lublin Zachód powstanie w lesie. Jak ja kocham kanapowych ekspertów, którzy robią z siebie debili na forum. Teren na stacje był wybrany już w latach 70-tych, specjalnie rozszerzono tory na peron, do wyciecia idzie jeden rząd drzew przy samych torach, do rezerwatu Stasin jest stąd ponad 3 km, coś chciałeś dodać baranku boży, czy litosciwie zamilkniesz? Sprawdz ile debile z pisu wycieli puszczy białowieskiej i to bez dworca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy liderzy PO i PSL tęsknią za PRL? To właśnie ustawa o ochronie i kształtowaniu środowiska z 1980 roku, czyli prawo kształtowane za czasów działalności między innymi ZSL, jako pierwsza wprowadziła zapis mówiący o tym, że drzewo na prywatnej posesji można wyciąć tylko i wyłącznie za zgodą urzędnika. Ja mam w d urzędników. Niech pilnują swoich spraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej hejtu pisuary więcej hejtu, prezes już telepie globusem Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 8 lat niszczyli Polskę.Dzisiaj udają,że pracują dla Ojczyzny z całych sił,a tak naprawdę dbają o własną d..ę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to zła partia razem z PSL zniszczyli całą Polskę, za te pieniądze można było zrobić dużo więcej i odbudować gospodarkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie Hanka Gronkowiec zezwoliła na wycinkę 250 000 drzew. ŁYSO WAM hiPOkryci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy liderzy PO i PSL tęsknią za PRL? To właśnie ustawa o ochronie i kształtowaniu środowiska z 1980 roku, czyli prawo kształtowane za czasów działalności między innymi ZSL, jako pierwsza wprowadziła zapis mówiący o tym, że drzewo na prywatnej posesji można wyciąć tylko i wyłącznie za zgodą urzędnika. Ja mam w d urzędników. Niech pilnują swoich spraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DNO - POpulistyczny lans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo trole, odwołujemy wolne, wciskamy gówno na forum ku chwale Jarosława, łyso wam lewacy, my mamy cały zespół debil na forum a wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi by naprawili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...