Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma i KOD-owcy posadzili drzewa w Lublinie. Na złość PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2017 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Sami Młodzi Demokraci jak widać......no cóż łopata też jest potrzebna do roboty,,,,,nacieny drzewów to sadzom na ty ścianie wschodni.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO UJA sie kłócice, wytniemy wam pół lasu i postawimy w środku tupolewa, to mówiłem ja Misiewicz a melanż w Białym trwa ułaaaa, ułaaaaa, wymienie kuwete i wracam do Antonio, trole pełna mobilka non stop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecej hejtu, debilki więcej hejtu, przyszły nowe wytyczne z zoliborza i już macie uciete po po pensji, wiecej hejtu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za PiS-em, ale ta "opozycja" jest śmieszna, dlaczego nikt nie płakał za drzewami za "PO+PSL"??? Gdzie byli "kodziarze"? Jakoś nie słyszałem o protestach kodu po ujawnieniu nagrań " h*j, dupa, kamieni kupa.." Gdzie byliście obrońcy praworządności??? A gdzie byliście " nowocześni kodziarze" jak PO+PSL chciało sprzedać Lasy Państwowe? Sądziliście drzewa? Chyba k*rwa nie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna wróciła!!!!!! Czyn partyjny z lat 70 ubiegłego wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle dobrego zrobili oprócz gnoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpaprańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można komuś na złość sadzić drzewa - idiotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszym planie Wilk ,pan od łapówek dla Czubińskiego.Tuż obok Karpiński od cyt." ..UJ Z TĄ Polską Wschodnią ..".Może tak Panowie sobie razem zdjęcia porobicie z Panem byłym burmistrzem Kraśnika Czubińskim?To przecież była Wasza twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota ludzka jednak nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można sadzić drzewa na terenie, którego nie jest się właścicielem ! To naruszenie prawa własności, ale czego się spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadźcie, sadźcie, będzie co wycinać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk i tak z Gąbka wytnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami wycięli sami sadzą ku swojej POciesze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziobro jak obiecywał wprowadził roboty dla więźniów ląpówkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spróbują POsadzić na mojej działce. Karpiński nareszcie coś zrobił dla wschodniej Polski - POsadził aż 6 śliw. Ciekawe, komu ukradli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę proszę, ktoś zmienia zawód, mam nadzieję, że wszyscy z PO i KODU, ale po co? A, no tak, zawiązali gabinet cieni, stąd tyle zieleni :-) Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę spojrzeć jakie myślenie K Proszę spojrzeć jakie jest myślenie KOD-owców,nie że zrobią coś dla Polski,Polaków,miasta itd. Tylko na złość PIS,cóż za infantylne rozumowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEDNO działań totalnej opozycji - NA ZŁOŚĆ PISowi. DZIECINADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze powinien dołączyć PSL i powinni sadzić buraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...