Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
za mądre to nie jest chociaż podpatrzone na świecie . ale czego nie robi się dla kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to się ma do wymaganej w planie zagospodarowania przestrzennego liczby miejsc parkingowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
A jak to się ma do wymaganej w planie zagospodarowania przestrzennego liczby miejsc parkingowych?
A tak, że połowa piętrowego parkingu koło Olimpu stoi zawsze pusta. Ludzie to nie mają się już czego czepić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super inicjatywa, Lublin bliżej świata - oby tylko pogoda dopisała!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezioro też zorganizują????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten piach to z wałów p/powodziowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opalanie się przy tak ruchliwej i hałaśliwej drodze to faktycznie marzenie! Pomysł z gatunku kulą w płot, zapewne tylko w mojej opinii, znajdą się chętni, którzy opalaliby się nawet i na rondzie. Nie mogę się też nadziwić co to za przyjemność siedzieć w kafejce w Plazie, na samym środku holu, i być potrącanym z każdej strony przez przechodzących obok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronz napisał:
A tak, że połowa piętrowego parkingu koło Olimpu stoi zawsze pusta. Ludzie to nie mają się już czego czepić.
I dobrze, ten parking jest tak beznadziejnie zrobiony, że nie trudno o przytarcie samochodu czy stłuczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajęty parking bezsensuuu Pod Olimpem nigdy nie ma jak i gdzie stanać a tereaz k. jakas plaza!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziom to już się w d...ch poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anka~ napisał:
Opalanie się przy tak ruchliwej i hałaśliwej drodze to faktycznie marzenie! Pomysł z gatunku kulą w płot, zapewne tylko w mojej opinii, znajdą się chętni, którzy opalaliby się nawet i na rondzie. Nie mogę się też nadziwić co to za przyjemność siedzieć w kafejce w Plazie, na samym środku holu, i być potrącanym z każdej strony przez przechodzących obok.
Zgadzam się z Tobą w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A woda gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak piesek na szczy !!! I "mina " do stopy się przyklei to co wtedy? Ale popaprany pomysł o matko ,no co za idiota się tam położy na leżaku przy tych spalinach,nie moge pojąć tych głupot!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posrało ich...moze jeszcze pod olimpem wykopia drugi zalew i posadza palmy..!!! hahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł!!!!! Tak trzymać, czekamy na laski w bikini
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suuuuuuuuuper pomysł,czekamy na laski bez bikini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Leżeć na leżaczku w smrodzie spalin?Bezcenne!Pomysł deb***ny.Ale cóż jakie miasto takie pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wwwwwwwwww
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd mają kasę na takie zabawy z handlu bronią czy narkotykami - a może i z jednego i z drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anka~ napisał:
Opalanie się przy tak ruchliwej i hałaśliwej drodze to faktycznie marzenie! Pomysł z gatunku kulą w płot, zapewne tylko w mojej opinii, znajdą się chętni, którzy opalaliby się nawet i na rondzie. Nie mogę się też nadziwić co to za przyjemność siedzieć w kafejce w Plazie, na samym środku holu, i być potrącanym z każdej strony przez przechodzących obok.
- 100% racji. Też się zastanawiałam nad sensem tej plaży. Zapewne chętni będą, skoro wg niektórych bycie w Plazie jest nobilitujące, to pobyt na plaży w hałasie i smrodzie, gdzie chodzą ludzie z zakupami, będzie co najmniej na poziomie Hotelu Ritz. Lepiej już było ogrodzić i zrobić plac zabaw dla dzieciaków, albo pozostawić parking tak jak był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko , korki się wydłużą na Spułdzielczości pracy bo kierowcy bedą lafiryndy ogladać. chodź szczerze wątpię że jakieś ładne się tam znajdą. jak już to tylko te co są jak grypa - tzn. takie co kazdy juz je miał a może to wysypisko będzie po prostu wieeeelką kuwetą dla okolicznych piesków i kotków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...