Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plażowicze z wysypką, zakaz kąpieli w zalewie w Poniatowej

Utworzony przez nie z bełżyc, 31 lipca 2013 r. o 12:47 Powrót do artykułu
Haha cóż za afera... sinice kwitną, ktoś z Bełżyc dostał wysypki, w drodze powrotnej pewnie stał w busie i tak silnie wkurzony dał cynk do Dziennika. Przecież co roku kwitną, co roku ratownik daje znać, tylko w tym roku ktoś napisał do Dziennika i afera na całe województwo :) Zapraszamy do Poniatowej, prócz przyjezdnych ludzi z wysypką mamy także przepiękne stawy oraz lasy: http://e-poniatowa.pl/poniatowska-natura-utrwalona-na-fotografii/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woda badana 16 lipca to do tej pory przecież mogło dojść do skażenia wody, no ale rząd oszczędza pieniądze na sanepidach, pracownicy pracują za jałmużnę tj. najniższą krajową, gdzie od 4 lat nie mieli nawet grosza podwyżki i tak mają mieć do 2015 roku, nie ma pieniędzy na badania w zwiększonej częstotliwości na kąpieliskach tj. co tydzień, to mamy to co mamy. Niech się na dole trują, co tam, aby w rządzący mieli dla siebie. Premię dostają owszem ci co są na górze albo ci co są bliżej koryta. Dlaczego w sanepidach nie są weryfikowane wynagrodzenia, bo są pracownicy mające takie samo wykształcenie a różnice w płacach są rzędu nawet ok. 500 zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ci z poniatowej i okolic- nie jada nad zalew popływac tylko jada sie umyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ci z poniatowej i okolic- nie jada nad zalew popływac tylko jada sie umyć
Kto i skąd przyjechał się umyć możesz przeczytać w innym artykule nt. wysypki... Aż dziw bierze, że tyle czasu i artykułów szanowna redakcja poświęciła na tak mało istotną sprawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwina sprawa przyjechał ktoś z bełżyc i woda skażona... Coś albo ktoś tu smierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po diabła fujary przyjeżdżają do Poniatowej mają swoje bajora to niech moczą grube zady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie wina żadnych kaczek czy sinic a cyganów, którzy wieczorami urządzają sobie daromową łaźnię z basenu w Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwina sprawa przyjechał ktoś z bełżyc i woda skażona... Coś albo ktoś tu smierdzi
Mylisz sie kotku.Jestem z Poniatowej i od kilkudziesięiu lat kąpię się w tym basenie. Mój pierworodny dostał wysypki wiec opanuj się ty dyskryminancie. Synek też jest z Poniatowej a ty? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po diabła fujary przyjeżdżają do Poniatowej mają swoje bajora to niech moczą grube zady.
A ty masz fujafę? Chyba nie bo na podpis odwagi brak:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nic. Wciąż co roku to samo. Wczesna wiosna Alergia a lekarze każą mi przyjmować leki po których jestem bardzo senny i dzień wygląda przez to okropnie. Na jednym z forum przeczytałem pozytywna opinie na temat syropu konopnego z Rokitnikiem ( rokitnik ma w dobie 20 razy więcej wit C niż cytrusy ) ... już wyjaśniam ... stres podnosi poziom histaminy, a ta jest zapalnikiem reakcji alergicznych -kiedy poziom histaminy rośnie spada poziom witaminy C i odwrotnie kiedy dostarczamy witaminę C spada poziom histaminy przez co rośnie aktywność limfocytów i zmniejszają się reakcje alergiczne ... syrop pije miesiąc i zero alergi polecam spróbować a syrop kupiłem na konopiafarmacja pl maja najtańsza wysyłkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...