Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plebiscyt "Najbardziej Rozpoznawalny Dzielnicowy". Zwyciężyły panie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2018 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Fajne zestawienie, na pewno ociepliło wizerunek policji. Gratulacje dla laureatów. Przede wszystkim zdrowia w tym ciężkim okresie chorobowym im życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Pani sierżant,choć zostałem kiedyś ukarany mandatem przez Panią. Drobna kolizja,ale wszystko w miłej atmosferze i niedrogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile jest zwolnień lekarskich w KMP Lublin ? czy może ktoś coś o tym napisze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że Puławy opanują podium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Kuba , który w nagrode przestal byc dzielnicowym. Wstyd dla kierownictwa komendy za takie ruchy kadrowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dzielnicowych Pań i Panów jest obecnie na L4 Panowie Komendanci KMP Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANOWIE KOMENDANCI KMP I KWP LUBLIN PROSIMY O INFORMACJĘ ILU POLICJANTÓW Z LUBELSZCZYZNY JEST NA L4 W ZWIĄZKU Z PROTESTEM?OPINIA PUBLICZNA POWINNA MIEĆ PEŁNĄ WIEDZĘ NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA W WOJEWÓDZTWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 tyś Policjantów na L4 według KGP,więc należy pomnożyć co najmniej razy dwa. A tu najnowsze informację w odniesieniu do ciągłości służby jaką zapewnia KGP i o jaką błaga KGP. ***wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24135773,szef-kgp-pisze-list-do-policjantow-nie-dopuscmy-by-na-ulicach.html#s=BoxOpImg1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zwyciezczyni zaproszenia na kolacje nie dali hehe, pustą koperte dostała podobno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...