Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
Jeżeli chodzi o dane, jak Ci wysłali email o płatności to Twoje dane są na fakturze dołączonym do emailu, który od nich dostałaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,mam  ten sam problem co wszyscy.Nie pamietam czy podalem prawdziwe dane.W tym zalaczniku mam tylko podany login,haslo i adres serwera,tz że nie poda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Messi napisał:
Witam,mam ten sam problem co wszyscy.Nie pamietam czy podalem prawdziwe dane.W tym zalaczniku mam tylko podany login,haslo i adres serwera,tz że nie poda
Jak zalogujesz się na swoje konto w plikostradzie tym emaiem i hasłem to pojawi się napis "Witaj ... (twoje imie i nazwisko, które podałeś podczas logowania)". Ja musiałam się zalogować aby sobie spisać imie i nazwisko do podpisania odwołania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak już bym zapłacił to mogę bez problemu usunąć konto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
ja tez dostałam dzisiaj że jestem zmuszona do zapłaty 96 zł ale to są oszuści :> a po 2 nie wiem jak to się stało choć ja się na tym portalu w ogóle nie rejestrowałam :>
alutka ja tak samo nie przypominam sobie zebym sie rejestrowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
I przeszukałem maila i dostałem jeszcze coś takiego niby od uokik@uokik.gov.pl : Szanowna Pani/Szanowny Panie, informujemy, że nie należy reagować na wszelkie wiadomości związane ze stroną internetową [background=rgb(255, 255, 204)]plikostrada[/background] .pl . Ich działania mają jedynie na celu wyłudzenie pieniędzy od osób zarejestrowanych na stronie [background=rgb(255, 255, 204)]plikostrada[/background] .pl pod pretekstem łamania regulaminu, który sam w sobie jest niezgodny z prawem.
ja tez dostałam takiego maila od UOKiK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko obawiam się, że to nie jest od UOKiK bo jest tam link ktory nie działa i na dole podpis: Anonimowi. Więc ktoś mógł się podszyc pod nich, jakie to wszystko zagmatwane xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie na fakturze tam sa wasze dane i ich ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysłałam zgłoszenie mailowe do UOKiK , wkleiłam tresć listu od nich. nigdy na tej stronie sie rejestrowałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucci napisał:
patrzcie na fakturze tam sa wasze dane i ich ;]
na fakturze nie ma moich danych tylko dosłownie - zyyujikolko aaaxxxxx kapucynów ul. diabla 2-2 no to chyba swiadczy o firmie - bo co to za nazwisko itp?? jedno jest pewne strasza ludzi w odroznieniu do pobieraczka ze kare wieksza wpisali bo nie wiem chyba od 200 zł jest wpisanie do rejestru...a nawet jak wpisza to ja sie pytam to co wyżej rejestr ptzyjmie? sąd? najpierw sie wnerwiłam takim pismem ale już teraz jestem spokojna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro będę dzwonił do UOKiK i się dowiadywał. Mam czas do 9. Może się dodzwonię. Połowa mnie chciałaby zapłacić i mieć to z głowy, Druga połowa przypomina mi że mam do doczynienia z oszustami, podałem fałszywe dane, i mam zmienny IP. I zawsze mogę skasować konto z pocztą. Pozatym nawet pewnie jak zapłacę to mi przyślą na maila że nie zapłaciłem. Czekam jeszcze na odpowiedź z bepłatnej strony porad prawniczych, ale mogę się nie doczekać uważajcie, nawet takie strony mogą być porwadzone przez naciągaczy) Czytać, czytać i jeszcze raz czytać ... P.S. Dziwi mnie że wszyscy dostają wezwania w maju. Szykują jakiś pozew zbiorowy, czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wysłałam zgłoszenie mailowe do UOKiK , wkleiłam tresć listu od nich. nigdy na tej stronie sie rejestrowałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Równiez nigdy sie nie rejestrowałem na tej stronie!.Mam termin płat do 08.05 -96 pln Nie wiem co mam zrobic .?? Proszę o info z UOKiK. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zaczelo podobno od niedawna dzialac, ze wzgledu, iz pobieraczek mial problemy juz pod koniec roku to powstaly klony, ktory miejmy nadzieje zajmia sie ludzie z UOKiK, jesli chodzi o osoby, ktorzy nie rejestrowaly sie a maja email, ze sie rejestrowaly : to moze dzieci ale musialy by w sumie znac haslo do email, albo zarejestrowaliscie sie juz dawno na pobieraczku i teraz wrabiaja na podobne konto ludzi ... najwczesniej zarejestrowali sie ludzie pod koniec grudnia, ale czemu 4 miesiace po domagaja sie wplaty , a dostawal ktos w ciagu tych 3-4 miesiecy jakies od nich emaile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy email 28.04 dzis drugi ponaglający i "straszący" .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałam info ze sie zarejestrowałam 3 stycznia o 13 coś tam...no i jest to niemożliwe bo tego dnia byłam jeszcze pół przytomna po narkozie. piszcie maile do UOKiK wklejcie tresc listu. Ja poczytałam i jestem spokojna...wkelje wam linka - tam jest podany hihi polski numer tych złodzieji // facet który ich prześledził zrobil dobrą robotę http://orinek.info/p...ie-pobieraczka/ a yu inna dyskusja - w połowie tej stronu jest opis prawny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja dostałam info ze sie zarejestrowałam 3 stycznia o 13 coś tam...no i jest to niemożliwe bo tego dnia byłam jeszcze pół przytomna po narkozie. piszcie maile do UOKiK wklejcie tresc listu. Ja poczytałam i jestem spokojna...wkelje wam linka - tam jest podany hihi polski numer tych złodzieji // facet który ich prześledził zrobil dobrą robotę http://orinek.info/p...ie-pobieraczka/ a yu inna dyskusja - w połowie tej stronu jest opis prawny
http://prawo.wieszja...bieraczek.htm,3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś się nie rejestrował na tej stronie i jest tego w 100% pewien - nie widzę przeszkód by wykasować maila i wieść spokojny, dostatni (o 96 złotych większy) żywot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałem problem z pobieraczkiem - tylko e-mail był prawdziwy , zgłosiłem się z tym do kolegi mojego taty (informatyka) , on po prostu usunął mi skrzynkę i powiedział żebym nie zakładał o podobnej nazwie ( wcześniej jeszcze usunął konto na pobieraczku )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GREGOR napisał:
Pierwszy email 28.04 dzis drugi ponaglający i "straszący" .....
Gregor nie denerwuj się, szkoda nerwów - to jest oszustwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...