Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
no dobrze, a kto udzieli w koncu odpowiedzi na pytanie: czy po rejestracji udało wam się pobrać plik który chcieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jesli nie podpsize sie pod tą rezygnacja to ona jest wazna? tez nei pamietam jakie falszywe dane podałęm w rejestracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze nie wierze wyslalem to odstąpienie od umowy bez podpisu 5 minut temu i juz mi przyslali odp : tu macie dokaldnie skopiowane co mi wyslali: Plikostrada 12:32 (1 min temu) https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif do mnie https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif Szanowni Państwo, Informujemy, iż umowa o świadczenie usługi Plikostrada zosatał rozwiązana, wskutek złożonego odstąpienia od umowy w terminie pierwszych 14 dni. Serdecznie dziękujemy za bezpłatne przetestowanie naszej usługi. Niniejsza wiadomość została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać. Z pozdrowieniami Załoga Plikostrada.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy jak zalozylem maila po czym aktywowalem usunalem i wyslalem na nowo z innego maila wypowiedzenie to tez sie liczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie należy czytać regulaminy. Jest tam jasno napisane w jaki sposób można odstąpić od umowy tj. w ciągu 14 dni na druku z Załącznika 1 ( do zweryfikowania). Ciekawe w jaki sposób tego rodzaju podmioty rejestrują swoja działalność w Dubaju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to udało wam się pobrać plik który chcieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam się nabrałem na pobieraczka jak byłem małym bęcwałem . Teraz mam 16, ale w 2009 lub 2008 (a z 11 lat miałem) założyłem konto i o nim zapomniałem.Na przyszły email jakieś groźby przedsądowe wezwania, i mimo że minęło 4 czy 5 lat... nie zrealizowali swoich gróźb.Podałem nieprawdziwe dane ale co to za problem wyśledzić mnie po IP? Gdyby prawo było po ich stronie już dawno by ze mnie sciągnęli należność jaką było prawie 200zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidia napisał:
Z własnej niewytłumaczalnej głupoty założyłam tam konto. Właściwie automatycznie po tym wysłałam im emaila zgodnie z Regulaminem - a więc wkleiłam i wysłałam na jedyny adres email_owy, jaki podali na stronie oświadczenie o odstąpieniu od Umowy o świadczenie Usługi Plikostrada. 3 próby skończyły się informacją zwrotną, że podany adres nie istnieje - dopiero następnego dnia wiadomości teoretycznie dochodziły poprawnie - szkoda tylko, że bez odzewu. Prosiłam o jakikolwiek kontakt z ich strony ( na stronie w końcu widnieje informacja, że ich "konsultanci" chętnie pomogą ) - prosiłam o potwierdzenie rozwiązania umowy. Emaile z informacją o odstąpienie wysyłam codziennie – aż w końcu dzisiaj - prawie przy końcu okresu próbnego otrzymałam wiadomość potwierdzającą z ich strony rozwiązanie oraz podziękowanie za współpracę
mam ten sam problem ;\ na jaki adres wysyłałaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna napisał:
mam ten sam problem ;\ na jaki adres wysyłałaś?
Policji, prokuratury i najlepiej jeszcze UOKiK - o nowym tworze, za poprzedni zostali ukarani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi w tamtym roku przyszło ponaglenie do zapłaty (pobieraczek) . Poczytałam troche na internecie i okazało się że to oszuści i złodzieje. Nie zapłaciłam im. Do tej pory nie przyszło mi nic . Wpisałam tam (plikostrada) fałszywe dane prócz maila. Mam nadzieje że nie bede musiała płacić tak jak na pobieraczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe ja usunołem konto google i nic mi nie moga zrobic na jaki mail maja to swoje zawiadomienie wyslac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam chcecie sie posmiac.Zostawilam na szafce przez wlasna glupote wazne papiery i papieruszki niestety byl tam moj meil haslo itp.Moj madry syn ktory ma 9lat przechwycil to co potrzebowal i grzecznie zapytal czy moze sobie sciagnac jakies gry na moj tel.zgodzilam sie bo juz nie jedna gre sciagal.Po jakis 10min pytam co sciagnal za gre a on w placz ze niechcial.Wzielam tel a tam plikostrada i te i h kosmiczne ceny ciul wie za co.weszlam na wasze wypowiedzi i duzo bylo mozna sie od Was dowiedziec.Nie jestem pewna na 100% ze syn zarejstrowal sie ale w razoe wu napisalam do nich o rezygnacji i teraz czekam na odp.Jednego jestem pewna mam madrego syna ale prze wlasna glupote nie dopatrzylam papierow.Ale plikostrada nie dostanoe zlamanego grosza odemnie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam chcecie sie posmiac.Zostawilam na szafce przez wlasna glupote wazne papiery i papieruszki niestety byl tam moj meil haslo itp.Moj madry syn ktory ma 9lat przechwycil to co potrzebowal i grzecznie zapytal czy moze sobie sciagnac jakies gry na moj tel.zgodzilam sie bo juz nie jedna gre sciagal.Po jakis 10min pytam co sciagnal za gre a on w placz ze niechcial.Wzielam tel a tam plikostrada i te i h kosmiczne ceny ciul wie za co.weszlam na wasze wypowiedzi i duzo bylo mozna sie od Was dowiedziec.Nie jestem pewna na 100% ze syn zarejstrowal sie ale w razoe wu napisalam do nich o rezygnacji i teraz czekam na odp.Jednego jestem pewna mam madrego syna ale prze wlasna glupote nie dopatrzylam papierow.Ale plikostrada nie dostanoe zlamanego grosza odemnie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, moja mama sie tam zarejestrowała bo chciała sobie jakąś książkę w pdf sciagnać.Oczywiście jak wy - nie przeczytała regulaminu. Mineło 20 dni od daty zawarcia umowy.Czy jest jakas prawna możliwość odstąpienia od takiej umowy jeżeli nie skorzystało się z serwisu?(nic nie sciagnęło).Cos słyszałem o jakichś 3 miesiącach na wypowiedzenie takiej umowy, może ktoś potwierdzić?(nie ma tego w ich regulaminie).Był nawet zamiar żeby zapłacić i normalnie korzystać, ale czy ktoś juz korzystał? czy wogóle da się coś ściągnąć?. Z tym wyzywaniem ich od oszustów to bym uważał, bo wszystko jest jasne i klarowne tylko trzeba czytać regulamin a wy sie rejestrujecie i zaznaczacie ,że przeczytaliście regulamin podczas gdy w ogóle go nie przeczytaliście!!!!...nie bądźcie żenujący.Poza tym ściagając pliki z netu chronione prawem autorskim sami stajemy się złodziejami i oszustami czemu więc wieszacie psy na innych którzy w dodatku w regulaminie podają jasno swoje zamiary.To jest obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Prosze o pomoc. dzisiaj założyłam konto na plikostrada.pl i je aktywowałam, podałam fałszywe dane, tylko adres e mail prawdziwy. nie korzystałam z tej strony tylko załłożyłam konto, ale pozniej czytałam te komentarze. Co mam teraz zrobić? będę musiała usuwać maila? mam możliwośc pobierania do 5 maja, czy po tym czasie będe musiała im płacić?????????? jesli bym chciała jak pisze regulaminie odstąpić od umowy to musze podac te wymyslone dane??? PROSZE POMÓŻCIE!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaga napisał:
też jak głupia się tam zarejestrowałam na plikostradzie szukając filmu. Wysłałam maila że chcę rozwiązać umowę. Dobrze że podałam fałszywe dane więc przynajmniej listonosz nie będzie mi skrzynki zaśmiecał. A z tego co ludzie piszą to trzeba ich zwyczajnie ola. pozdrawiam
a przy odstpąieniu od umowy wpisałas prawdziwe imię i nazwisko czy tez wymyślone????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaga napisał:
też jak głupia się tam zarejestrowałam na plikostradzie szukając filmu. Wysłałam maila że chcę rozwiązać umowę. Dobrze że podałam fałszywe dane więc przynajmniej listonosz nie będzie mi skrzynki zaśmiecał. A z tego co ludzie piszą to trzeba ich zwyczajnie ola. pozdrawiam
a przy odstpąieniu od umowy wpisałas prawdziwe imię i nazwisko czy tez wymyślone????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema, ja też się wje... jak frajer i podałem nieprawdziwe dane. Rozumiem, że osoby, które tu piszą i podali też fałszywe dane podpisali odstąpienie swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem?? czekam na pomoc bo nie wiem co mam zrobic i zgóry dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja dostałem dzisiaj jakiś mail z informacją że wiszę 96zł to zapytanie na jakiej podstawie i chcę kopię umowy. Wiecie teraz żeby cokolwiek ściągnąć czy wejść trzeba się rejestrować a z taka umową się pierwszy raz spotkałem, o w ogóle jest prawnie wiążące? Legalne? Olać ich całkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi przyszedł e-mail na poczte że chcą mnie poinformować że muszę im zapłacić 96 zł ale ja nigdzie się nie rejesrtowałam co oni ode mnie chcą?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...