Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po alkoholu i z fałszywym prawem jazdy. Niecodzienna wizyta na komendzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2019 r. o 15:14 Powrót do artykułu
Otwierając artykuł myślałem że NAJSZTUB znowu coś nawykręcał no ale Dziennik (bardziej niż) Wschodni takiej wiadomości by nie podał bo Soros by im w redakcji premię wstrzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota???? Hehehe Czy odważny? Hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wy volksdojcze jesteście prymitywne . Aż mi wasz żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwierając artykuł myślałem że NAJSZTUB znowu coś nawykręcał no ale Dziennik (bardziej niż) Wschodni takiej wiadomości by nie podał bo Soros by im w redakcji premię wstrzymał.
 Wracaj dalej rzucać kamieniami w dinozaury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOTA IDIOTA IDIOTA NIE NA POLICJĘ A DO PSYCHIATRY POWINIEN POJECHAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jo tam mom passata 1.9 tdi i passuje un mi do stodoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie niemożliwe że to prawda,nie wierzę że jeszcze taki typ człowieka nie wyginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe też takie mam, tylko, że kolekcjonerskie i dostałem od kolegów w formie zartu, w prezencie. Obczajcie sobie na dokumencik pl jak to wyglada.. no mozna sie pomylic;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...