Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie obrażaj katolików! - f. 
Ostatnio edytowany 21 lutego 2016 r. o 13:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że jest dwie godziny religii w ciągu tygodnia to jeszcze przerwa na rekolekcje. Nie zważają na to że dzieci i młodzież powinna mieć więcej zajęć z przedmiotów ścisłych i humanistycznych a nawet wf, to wyszarpują jeszcze czas z lekcji z grafiku szkolnego na rzecz religii. I to ma być państwo świeckie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponieważ łatwiej rządzić matołami,to po co uczyć j. polskiego,historii ale tej prawdziwej,a nie naoisanej przez IPN czy też matematyki. Kościół razem z PiS-em walczy o przywrócenie pańszczyzny,a durny otumaniony naród godzi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja p 37 latach pracy jestem zmęczona, wypalona pracą, chce juz iść na emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo czarna mafio braaawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na Węglinku obok nowo projektowanej i budowanej szkoły nie będzie boiska i terenów sportowych? Bo obok będzie oczywiście kościół z 40-metrową dzwonnicą. I oczywiście na dzwonnicy będą anteny telefonii komórkowej jak to widać w Lublinie.A dzieci podczas 30-stostopniowych upałów będą miały w-f na hali sportowej pewnie po trzy klasy naraz, a kościół w tym czasie będzie stał pusty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwy świąteczne po 2 tyg, ferie 2 tyg. I z 10 miesięcy nauki okazuje się że dzieci chodzą do szkoły raptem 7. Reszta to wolne. W tym roku klasyfikacja była ponad 3 tyg przed ferrari.... Tak samo jest przed końcem roku.... Paranoja. Zastępy głupiego narodu z roku na rok coraz większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki własnie jest katolicyzm, zmuszanie, zmuszanie zmuszanie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trochę i dzieci będą chodzić nie tylko do kościoła ale i do meczetu. Ramadan też będzie obowiązkowy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki własnie jest katolicyzm, zmuszanie, zmuszanie zmuszanie!!!!!
  Nikt nikogo nie zmusza, jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby na rekolekcje nie musi iść, pozwala mu na to konstytucja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katole... dobrze, że uciekłem z tego kraiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole w moim mieście dzieci mogą pojechać na wycieczkę 2 lub 3 dniową, żeby im zajęcia nie przepadały. Na lodowisko lub do kina po lekcjach, a do kościoła - dni wolne! To jakaś paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwy świąteczne po 2 tyg, ferie 2 tyg. I z 10 miesięcy nauki okazuje się że dzieci chodzą do szkoły raptem 7. Reszta to wolne. W tym roku klasyfikacja była ponad 3 tyg przed ferrari.... Tak samo jest przed końcem roku.... Paranoja. Zastępy głupiego narodu z roku na rok coraz większe.
  Klasyfikacja przed ferrari to  rzeczywiście zgroza.... Spróbuj zapodać sposób, coby w ciągu jednej nocy dokonać klasyfikacji i rozpocząć nowy semestr. Gdybyś miał odrobinę rozeznania to byś wiedział, że semestr kończy się z końcem stycznia, niezaleznie od terminu ferii zimowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikogo nie zmusza, jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby na rekolekcje nie musi iść, pozwala mu na to konstytucja.
Tak sądzisz? Nauczyciele chcą mieć pracę. Odmówić pochodu na rekolekcje to jak położyć głowę pod topór. Kiedyś takie "dobrowolne" i zgodne z konstytucją były pierwszomajowe pochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje aby to pranie mózgów odbywało się w dni wolne od nauki szkolnej np. w soboty i niedziele lub w święta. Wtedy ciekawe ile by było tak naprawdę zainteresowanych osób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trochę i dzieci będą chodzić nie tylko do kościoła ale i do meczetu. Ramadan też będzie obowiązkowy. ;)
Nie masz litości nad dziećmi?! Tak jeszcze im ramadan zaserwować...sama nie dam rady. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sądzisz? Nauczyciele chcą mieć pracę. Odmówić pochodu na rekolekcje to jak położyć głowę pod topór. Kiedyś takie "dobrowolne" i zgodne z konstytucją były pierwszomajowe pochody.
  Ale uczeń nie musi brać udziału jeśli nie chce. To wynika z jego podstawowych praw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sądzisz? Nauczyciele chcą mieć pracę. Odmówić pochodu na rekolekcje to jak położyć głowę pod topór. Kiedyś takie "dobrowolne" i zgodne z konstytucją były pierwszomajowe pochody.
Historia lubi się powtarzać.Wiem o czym piszesz i podzielam Twoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekolekcje ? Hm, a czym się to różni od spędów w PRL-u ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja p 37 latach pracy jestem zmęczona, wypalona pracą, chce juz iść na emeryturę
To zamień się ze mną szukam roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...