Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po kolacji na kebaba, czyli jak karmią w lubelskim szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2016 r. o 08:58 Powrót do artykułu
zobaczcie co daja na internie na krasnickich,odechciewa sie chorowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie miałam tam takich rarytasów...takie posiłki w J.Bożym to marzenie...zazwyczaj jest mielonka albo pasztetowa. Szkoda...nie dali zdjęcia "objadu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jak takich pyszności nie uraczyłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak wiadomo że rodzina dokarmia swoich najbliższych.Jedzenie jest jakie jest a czy gdyby było więcej to pacjentka nie zjadła by tego kebaba? A dietetyk co sie wypowiadał to szkoda gadać szkoda ze swoich koktajli nie zalecił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzieliście co dzieje się w szpitalu w Chełmie, bez pomocy rodziny nie przeżyjesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żywienie szpitalne jest adekwatne do stanu zdrowia, aktywności i procesu leczenia przebywających tam osób, a jeśli trafi się pacjent, który jest tam po to, żeby się najeść i poleżeć, to rzeczywiście może być mu mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w więzieniu pól bochenka na osobę... Obiadki zupka + drugie, darmowe telewizorki w każdej celi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy XXI i jak my pracujący na to chore intelektualnie Państwo jesteśmy traktowani jest to skandal, byłem w szpitalu w Zamościu i jest to samo musiałem chodzić do lidla i płacić za telewizję a więźniowie obok są traktowani lepiej niż chorzy. Chore Państwo !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kazdym szpitalu sa takie posilki w woj mazowieckim hmmm nie lepsze i wolaja o pomste do nieba sniadania skromne takie same jak na zdjeciu wyzej obiady zupy pomyje sama woda kilka ziemniakow na krzyz bezpluciowa drugie wygladaja jak zygowiny kolacja identyczna jak sniadanie skromna nie dziwie sie ze pacjentom dowoza posilki bo tym sie nawet nie podjesz porzadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba iść do prywatnego szpitala, zapłacic spore pieniążki i wtedy wybrzydzać. Niestety państwo wydaje z każdym rokiem coraz więcej na zdrowie. To jest efekt tego że pacjenci nie płacą za leczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby z jakiego powodu Państwo ma nas żywić w szpitalu? Do szpitala idzie się leczyć a nie na wczasy z all inclusive.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Krasnickich jest to samo. Zdazylo się nawet ze po porodzie dostałam ona kolację zjedzony obiad bo Panie zapomnialy wymienić tacki. Gdyby nie pomóc rodziny pewnie bym z głodu padła. I takie posiłki dostają kobiety po porodzie . Smutne ale prawdziwe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to jest porcja na kolację w tym szpitalu, leżałam tam, to pamiętam. Na śniadanie to samo, jeszcze zupa mleczna dodatkowo. Na poporodowym łaskawie po 20 szklanka mleka i 2 kromeczki bułki wrocławskiej z masłem. Obiad to popłuczyny z gara w ramach zupy, drugie to łyżka ziemniaków polana sosem z 2 kosteczkami mięsa i plasterkiem pomidora. Kalorycznie i odżywczo bida z nędzą. Ja wiem, że to szpital, a nie tuczarnia, ale zapotrzebowanie energetyczne matki karmiącej to około 2500kcal lub więcej. Że o jakości nie wspomnę. Mortadela/mielonka/salceson to norma. Kasze? a po co? Ziemniaki codziennie. Bez "cateringu" od rodziny powrót do wagi przedciążowej w 4dni murowany;) A dodatkowe posiłki oczywiście komentowane przez personel i obarczane winą za rzekome kolki noworodków, bo przecież rosół z makaronem, warzywami i mięsem z królika jest gorszy dla matki po cesarce, karmiącej 3-dniowe dziecko, niż kakao, pomidor i kapuśniak... Stawka żywieniowa w szpitalu to bodajże 5-7zł/doba. Ale przy takiej skali i odrobinie pomysłowości można na serio zrobić coś wartościowego i sycącego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do więzienia idzie się na all inclusive rozumiem ? Więźniowie też płacą za posiłki I różne wygody I dlatego wybrzydzaja jeszcze tak ? Szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamościu w nowym szpitalu za to jest naprawdę ok, np. na śniadania bułka i chleb / chleb - kilka kromek, więdlina, płatki na mleku, pomidor, ser biały.  Do tego obsługa szpitala na 5 + :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie jedzenie tylko w polskich szpitalach. W innych krajach pacjenci dostają normalne posiłki A nie takie jak w naszej kochanej Polsce.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski szpital, patologia ciąży, 37 tc, dieta cukrzycowa bez cukrzycy ciazowej: 3x dziennie serek bieluch z dwiema kromkami pieczywa chrupkiego, 1x dziennie jablko, zupa na wodzie z kilkoma warzywami, na drugie kawalek gotowanego miesa z jednym ziemniakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu 3 dni przytyłem w szpitalu 1 kg nie byłem leczony na sprawy gastryczne tylko inne stąd dieta normalna.Nie podam nazwy szpitala bo wyślą kontrolę i obetną racje.Wszystko zależy jak ktoś dba o wybranie dobrej firmy Cateringowej.Minister z błekitną krwią nie bedzie dbał o "kmiotów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej karmią w PSK4, a to dla tego że posiadają własny Dział Żywienia - Kuchnię . Gotują sami , tego w innych szpitalach nie ma , jest tam katering. Aby firma kateringowa obsługiwała szpital musi wygrać przetarg, więc zaoferować najniższą cenę, i mamy to co mamy. Interes na ludziach - PACJENTACH a nie leczenie, biznes w szpitalu to jest chore, rozbudowana biurokracja to też chore, ale przecież to Służba Zdrowia , to tęż jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedzenie to przy LECZENIU NA NFZ. Jak się leczysz prywatnie to jedzenie dużo lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...