Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po kontroli NIK w NFZ: Pieniędzy więcej, a kolejki do lekarzy i tak coraz dłuższe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2017 r. o 18:57 Powrót do artykułu
I wszystko cacy w NFZ.Wg rzeczniczki oczywiście.W realu fatalnie.W pażdzierniku zapisano mnie do diabetologa na marzec.W czasach,gdy nie było NFZ chodziłem rano do przychodni i byłem załatwiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Państwo Redaktorzy zainteresują się dlaczego codziennie w NFZ są długie kolejki by dostać pieczątkę na sprzęt ortopedyczny? Do departamentu ortopedycznego też nie idzie się dodzwonić na żaden z kilku numerów telefonu. Na centrali telefonistka mówi, by samemu się łączyć, bo ona też nie może się tam dodzwonić. Paranoja jakaś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co ten NFZ same darmozjady, może przeznaczyć lepiej kasę na leczenie, a nie na tych nierobów. Pensje wysokie, następna instytucja, która jest przeszkodą dla ludzi chorych. Proszę niech ten urzędnik wcieli się w chorego ba niepełnosprawnego i załatwi sobie sprawy w tym urzędzie. I zobaczymy czy będzie tak różowo. Osoby, którzy tam pracują do wymiany. Nie mogą zrozumieć problemu to do kamieniołomów daleko od ludzi. Zawsze zaslaniają się przepisami, ale przepisy to nie wszystko trzeba trochę zrozumienia. Współpracują chyba z osobami chorymi. Brak szacunku i wyrozumiałości. A gdzie zapowiedziana likwidacja NFZ, czy tylko zmaina nazwy i wiążąca się pod ukryciem podwyżka wynagrodzeŃ DLA PRACOWNIKÓW- DARMOZJADÓW, żeby normalnych ludzi nie bolało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez ten RADZIWILL JEST ZDOLNY-ALE PROKREACYJNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...