Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po naszej publikacji piesi zaczynają odzyskiwać chodnik

Utworzony przez Ojciec, 29 kwietnia 2015 r. o 21:25 Powrót do artykułu
A ja waszej publikacji nie wierze. Poprosiliście delikatnym głosikiem prominentow co maja biura na Hipotecznej zeby ustawili samochody 1,5m od sciany tylko na momencik zeby zrobić zdiecie do tej propagandy tj. DW. Zrozumieli!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz zapraszamy na Szczytową .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za takie wasze publikacje.Nikt tam nie przyjeżdża dla własnego widzimisię,a chodnik jest w całej okazałości po drugiej stronie.Życzę wam,żebyście sami tego doświadczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ? chamów trzeba uczyć ! i to nie pouczeniami, bo to jest skuteczne u 6 latków p.s. też jestem kierowcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No czarnuchy zawsze tam gdzie są niepotrzebni ... Na Polibudzie zamkneli parking to przyjechały brudasy ze straży wiejskiej i wlepali mandaty studenciakom. Żenada. STRAŻ WIEJSKA NA WIOSKI KROWY PASAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy Straż Miejską również na ul. Solną - ten sam problem! Znaki wskazują na obowiązek parkowania równolegle do krawężnika, a kierowcy parkują skośnie. Piesi chcą odzyskać chodnik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego do chol... strażników miejskich nie tylko w Lublinie i policjantów trzeba prosić, aby zwracali uwagę na wszystkie wykroczenia i wykonywali swoje obowiązki rzetelnie?. Jeśli już mowa o parkowaniu w miejscach wyznaczonych znakiem z umiesczoną pod nim tabliczką wskazującą sposób ustawienia pojazdu to przytoczę tylko jeden wybrany, moim zdaniem najważnieszy, fragment z rozporządzenia dotyczący tej sytuacji: "Umieszczona pod znakiem D-18 tabliczka T-30 wskazuje sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni oznaczonej na tabliczce barwą szarą oraz że miejsce jest przeznaczone dla pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t." Śmiem twierdzić, że większość strażników i policjantów nawet nie wie o istnieniu tego zapisu. Więcej, często w tym oznakowaniu są błędy (jezdnia oznaczona jest barwą szarą), których, tak twierdzę, ani strażnicy, ani policjanci nie są w stanie wychwycić, nie mówiąc już o zawiadomieniu zarządcy drogi o błędnym oznakowaniu, które należy poprawić!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, swietna interwencja !! Teraz Ci wszyscy źli kierowcy, którzy kierowali sie tylko chęcią uprzykrzenia życia pieszym będą dostawać mandaty. Super, problem rozwiązany !! A tak na serio, nie lepiej by było zainterweniować o więcej miesc postojwych w tamtych okolicach. Czy serio redaktorowie DW sądzicie że kierwcy stają tam jak sie da i gdzie sie da z czystej złośliwości lub niedbalstwa i mandaty rozwiążą problem ? Miejsc postowojowych jest tam zdecydowanie za mało, wie to każdy kierowca który probował tam zaparkować w godz 7-16 i zrobił kilka "kółek" w poszukiwaniu miejsca. Brawo jeszcze raz !! Zmierzamy razem, za ręce, do Polski C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po artykule poniedziałkowym udało mi się zaparkować prawidłowo.Kierowcy, którzy to widzieli i czekali na parking obrzucili mnie wyzwiskami, że jestem taki i owaki, że właśnie zajmuję 3 miejsca parkingowe! Gdyby nie czas wizyty u lekarza wezwałbym straż aby ona wyjaśniła sposób parkiwamia.Ale faktycznie moje auto zajęło sporo miejsca i uniemożliwiło niewłaściwy sposób 3 kierowcom.Ale piesi mieli luksus! Zapraszam straż miejską na Krótką! Tam jest robota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... czyli łamanie prawa w majestacie prawa. Służby porządkowe wcale nie są porządkowe. Im się po prostu nie chce - po pracy zachowują się tak samo, więc porządek i prawo im wisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie tylko gdzie mam zaparkować gdy jadę do urzędu skarbowego? Najciekawsze jest jednak to iż do urzędu skarbowgo na Czechowie mam 300 metrów a muszę jechać do tego w centrum!! ( jak jest ładna pogoda to się moge przejść ale zawszer wtedy leje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie tylko gdzie mam zaparkować gdy jadę do urzędu skarbowego? Najciekawsze jest jednak to iż do urzędu skarbowgo na Czechowie mam 300 metrów a muszę jechać do tego w centrum!! ( jak jest ładna pogoda to się moge przejść ale zawszer wtedy leje)
W Plazie albo na Hempla... Jak cię dziadzie nie stać na 2 zł to sprzedaj samochód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do centrum można dojechać autobusem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jest na całej długości ul. Junoszy. Nie dość, że uliczka ta jest wąska, to jeszcze każdy "wolny" centymetr chodnika zajmują parkujące auta. Kierowcy zachowują się, jakby to była ich własność. Rozumiem, że w pobliżu nie ma dużego parkingu, ale bez przesady.... O wyminięciu na chodniku osoby, która idzie z naprzeciwka można zapomnieć. Zastawione chodniki i ulica, to także duże niebezpieczeństwo. Nie dość, że auta ograniczają widoczność, to jeszcze stwarzają problem dla innych użytkowników ruchu. Gdy się przeprowadzałem na to osiedle gość z firmy bagażowej ledwo przejechał przez Junoszy. Bałem się, że będę musiał nosić swoje graty przez pół osiedla bo nie uda mu się zaparkować pod moim blokiem....koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldi, a ile razy w roku jedziesz do urzedu skarbowego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że za KUL-em i za Plazą są codziennie bez zaproszenia, nie upominają, zakładają blokady... To działa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnicy miejscy oraz Policja zajmują się niewłaściwie zaparkowanymi pojazdami ale tylko wtedy, gdy jest ich kilka. Bo gdy tych pojazdów jest kilkanaście to sobie odpuszczają. Chyba dlatego, że wśród wielu włascicieli może trafić się znajomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy szpitalu w Abramowicach nie przejdziesz chodnikiem z wózkiem,zastawiony samochodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Straż Miejska zajmie ul. Konstantynów. Codziennie mogliby tam wystawić kilkadziesiąt mandatów i to w ciemno nieważne, o której godzinie przyjadą. Jak ich nie interesuje bezpieczeństwo nawet, to przynajmniej natrzepią kasy.   Ulica jest cała zastawiona, bo ludziom żal 3 zł na parking pod szpitalem na Kraśnickiej. Nie stękałbym, ale w końcu coś tam się wydarzy. Samochody nie mogą przejechać mając pierwszeństwo, ludzie parkujący właściwie też nie mogą wyjechać, przechodnie między tym wszystkim się kręcą jak mrówki, dodatkowo wyjazdy z KULu i szpitala. To wszystko składa się na jeden wielki chaos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nakładają blokady i wlepiają mandaty to ujadacie, że się czepiają i ogólnie źle; jak tylko upominają - też nie pasuje. Idzie w pizdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...