Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO odpowiada PiS: To nieprawda, że nie ma strategii

Utworzony przez Andrzej42, 27 października 2014 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Nie wiem kto racjonalnie myślący będzie głosował na PIS w Lublinie. Chyba tylko członkowie PIS i ich rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój na koniec ze strategią!!! N koniec to się fajkę POkoju pali , a nie dokumenty tworzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojna twoja rozczochrana, o to się nie martw bo osiwiejesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piśs uż rządził miastem strategia była taka ,ze jej nie było i tylko dlugi zostały po rządach Pruszkowskiego, ot halę globus zbudował, gdzie mistrzostw nie mozna organizować bo za mała i na koncerty tez za mała, bo można się udusić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ma tylko jedną strategię: Strategia wsamraśnego Lublina, polegająca na nic nierobieniu i czekaniu na mannę z nieba :) Panom i paniom z PiS już dziękujemy, pora zdać sprzęt i pozwolić rządzić tym co mają jakąś wizję i chcą zmian :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Pana Prokopa świetny facet, no i do tego kompetentny ekspert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy Państwa na naszej debacie kandydatów na prezydenta Lublina. Mieli wziąć w niej udział obecny prezydent Krzysztof Żuk (PO), Piotr Kowalczyk (Wspólny Lublin), Dorota Polz-Gruszka (Lubelska Lewica Razem) oraz Grzegorz Muszyński (PiS). Ostatni z kandydatów na debacie w Chatce Żaka się jednak nie pojawił.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatka główny cenzor komentarzy Dziennika Wschodniego to bałwochwalca,sekciarz i heretyk.To poganka nienawidząca Biblii i prawdy.Jej bogowie to figury,obrazy,ikony przedstawiające starożytne bożki to do nich się modli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny i członek PO w jednej osobie na zwołanej przez siebie konferencji prasowej przebywał w ramach urlopu czy stosunku pracy zawartego z Urzędem Wojewódzkim?   Konferencja prasowa została przez pana radnego zwołana za pomocą prywatnych terminali komunikacyjnych czy też ze służbowych opłacanych z budżetu Urzędu Wojewódzkiego?   Pan radny już pokazał swoją strategie angażując się słownie i fizycznie w próbę wybudowania na siłę nowego miejskiego żłobka w sposób i miejscu, na które nie zgadzali się mieszkańcy jego własnego okręgu wyborczego.   Redakcja Dziennika doskonale wszak wie, że koronnym argumentem byłego pryncypała pana radnego czyli prezydenta naszego miasta miały być niższe koszty budowy nowego żłobka niż dostosowanie "starego" do wymogów p. poż - stwierdzono to zapewne na operatywce PO, bo formalnie w "ratuszu" żadnych kalkulacji nie było.   Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że nie tak dawno w "starym" żłobku był remont, w ramach którego wykonano przebudowę głównego wejścia do tego publicznego budynku.   Ta konferencja prasowa została zwołana w czasie pracy p. radnego M. Krawczyka i z użyciem służbowych terminali komunikacyjnych czy też w czasie prywatnym i za własne, a nie podatników pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka wy POstwo możecie mieć strategie dla Polski? Żarcie osmiorniczek w knajpach za nasze podatki?! Niszczycie ten kraj od 7 lat!!!! Bez wartości,. z aferami, które zmiotłyby każdy inny rząd, opłacacie media i kłamiecie! To wasza strategia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy Państwa na naszej debacie kandydatów na prezydenta Lublina. Mieli wziąć w niej udział obecny prezydent Krzysztof Żuk (PO), Piotr Kowalczyk (Wspólny Lublin), Dorota Polz-Gruszka (Lubelska Lewica Razem) oraz Grzegorz Muszyński (PiS). Ostatni z kandydatów na debacie w Chatce Żaka się jednak nie pojawił.
I bardzo dobrze zrobił, że nie autoryzował totalitarnych metod wykluczenia z "debaty" kandydatów, którzy na nią nie zostali nawet zaproszeni.   Szczerze, to nigdy by bym się tego nie spodziewał po tym właśnie kandydacie - tym bardziej więc docenić należy ten jego obywatelski gest.   Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości o czym piszę, to sprawdź czyją własnością jest obiekt, w którym zorganizowano debatę oraz z jakich środków jest utrzymywany.  Sprawdź również w jakiej wysokości zlecenia w 2014 roku otrzymał z "ratusza" dziennik, który tę "debatę" zorganizował.   Nigdy nie sądziłem, że mógłbym za coś pochwalić tego kandydata - co właśnie czynię za szczerą czy udawaną wrażliwość obywatelską, bo wolność nigdy nie jest dana na zawsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście , że PO ma strategię dla Lublina i lubelszczyzny i to bardzo dobitnie określił szef struktór regionalnych PO minister Karpiński : " C...j z Polską wschodnią"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Panie Budżet proszę tą politykę uprawiać gdzie indziej nie na forum, moze dostanie się Pan do Rady Miasta to zrobi Pan porządek i w KRS i w ratuszu, póki co musi Pan skupić się na kampanii, bo znowu wynik będzie słabiutki, ale czy cała kampania musi odbywać się w  internecie i na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Muszyński stchórzył moim zdaniem, bo nie ma żadnego programu dla wyborców i pewnie bał się pytań z sali o lotnisko, zatrudnianie"swoich" o limuzynę itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Panie Budżet proszę tą politykę uprawiać gdzie indziej nie na forum, moze dostanie się Pan do Rady Miasta to zrobi Pan porządek i w KRS i w ratuszu, póki co musi Pan skupić się na kampanii, bo znowu wynik będzie słabiutki, ale czy cała kampania musi odbywać się w  internecie i na forach.
Postawiłem pytania i skomentowałem co chciałem  i proszę mi tu nie wyjeżdżać z kampanią oraz z wynikami, bo w przeciwieństwie do niektórych ja mogę, a nie muszę wchodzić do rady miasta.   Pouczanie proszę sobie zostawić dla własnej żony - pod warunkiem, że nawet ona sobie na to pozwoli.   Nie pasuje nie czytać ale od wyrażania przez innych opinii wara, bo nie masz waść do tego najmniejszego nawet prawa stanowionego i moralnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ma tylko jedną strategię: Strategia wsamraśnego Lublina, polegająca na nic nierobieniu i czekaniu na mannę z nieba :) Panom i paniom z PiS już dziękujemy, pora zdać sprzęt i pozwolić rządzić tym co mają jakąś wizję i chcą zmian :)
  można dopisać, że strategią PiS jest też przeszkadzanie innymi w rządzeniu  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk bynajmniej na program  ktorego innym kandydatom brak i tak błądzą, jak ktoś z dziennikarzy ich o cos zapyta, a to budzet obywatelski Pan Muszyński chce głosować za pośrednictwem radnych, czy jak Pani Gruszka nawet nie wiedziała ile Lublin ma mieszkańców i to sa kandydaci na Prezydenta...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawiłem pytania i skomentowałem co chciałem  i proszę mi tu nie wyjeżdżać z kampanią oraz z wynikami, bo w przeciwieństwie do niektórych ja mogę, a nie muszę wchodzić do rady miasta.   Pouczanie proszę sobie zostawić dla własnej żony - pod warunkiem, że nawet ona sobie na to pozwoli.   Nie pasuje nie czytać ale od wyrażania przez innych opinii wara, bo nie masz waść do tego najmniejszego nawet prawa stanowionego i moralnego.
Alez oczywiście, jeśli obraziłem Pana to najmocniej przepraszam i ma Pan rację, iż niektórzy z rady miasta są przywiązani, bo innej pracy nie mają i tylko dzięki diecie radnego/-ej kurczowo trzymają, o kim  mowa każdy wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez oczywiście, jeśli obraziłem Pana to najmocniej przepraszam i ma Pan rację, iż niektórzy z rady miasta są przywiązani, bo innej pracy nie mają i tylko dzięki diecie radnego/-ej kurczowo trzymają, o kim  mowa każdy wie
Powiedz im to waść osobiście. Proszę przy okazji nie zapomnieć o tych, którzy poprzez partyjne koneksje lub wasalstwo otrzymali zatrudnienie w tzw. sferze budżetowej - szczególnie w spółkach z udziałem/akcjonariatem Gminy Lublin oraz innych lokalnych urzędach.   Żeby była zupełna jasność - organizacje antykorupcyjne nie wymieniają jako nagannych praktyk bycia "zawodowym" radnym, a tylko sytuacje tzw. kolizji interesów, do których zaliczają równoległą do mandatu pracę w jednostkach podległych oraz urzędach sprawujących kontrolę i nadzór nad JST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za jaką praktykę uznają organizacje antykorupcyjne, gdy człowiek w internecie wypisuje na okrągło, że jest bezpartyjny a w tym samym czasie na RM razem z radną PiS trzyma transparent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...