Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po parku Ludowym będzie można jeździć konno. Co jeszcze się zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2016 r. o 07:32 Powrót do artykułu
Konno po parku? Oczywiście, bo każdy mieszkaniec ma swojego wierzchowca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja będę z radością ujeżdżała wierzchowca którego mój facet ma w rozporku,na innego konia mnie nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jak będzie ze sprzątaniem po konikach, Bo na sciezce rowerowej nad zalew w okolicacj stadniny jest w sezonie regularnie nawalone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tych natrysków i poideł konie też będą korzystać??????? a jak się umyją i napoją to hop do kajaka i do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow ! A gdzie moge kupić kuńa, jest w Lublynie jakiś sklep z kuńmi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk przekazał pół parku prywatnej firmie pod parking a teraz władze próbują udawać, że chcą zrobić jakąś rewitalizacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy piękne dżokejki będą zbierać kupska swoich wierzchowców? Po każdej końskiej przejażdżce ścieżka rowerowa jest dosłownie usłana końskimi odchodami. W parku będzie to samo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą głupotą jaką wymyślono to pozwolić na jazdy konne po parku? Skąd one mają tam się znaleźć? Z LSM? Z centrum? Tam koni nie trzymają! A może z klubu jeździeckiego, więc po ścieżce rowerowej nad Bystrzycą między rowerami i spacerowiczami. Czas jeszcze na opamiętanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kudźwa wprowadźcie wolny wybieg lwów, wyrzutnię rakiet, tor dla kuadów, otwartą stację przepompowni gazu i lądowisko dla UFO. Gorzej poje...bani ci radni to już być nie mogą. Niech wpuszczą kunie na swoje korytarzyki do urzędu. I TO MA BYĆ PARK??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Największą głupotą jaką wymyślono to pozwolić na jazdy konne po parku? Skąd one mają tam się znaleźć? Z LSM? Z centrum? Tam koni nie trzymają! A może z klubu jeździeckiego, więc po ścieżce rowerowej nad Bystrzycą między rowerami i spacerowiczami. Czas jeszcze na opamiętanie
Będzie darmowy bilet ZTM dla koni...   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze wozy drabiniaste i fury z sianem trzeba do Parku Ludowego zaprosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A opalać się na golasa będzie można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal ,żenada kto wymyślił konie w parku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dajcie spokoj! kto tam bedzie gonil z koniem zeby jeździc!! lepiej za miasto pojechac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...