Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy to prawda ze na listach PO zajdą sie Panowie ze Świdnika tj. Burmistrz,Sekretarz? Mili być jak zawsze z PIS ale cos sie chyba zmieniło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem powiedzieć wiersza. Nad gów ienkiem lata mucha. Chce tam usiąść, lecz wiatr dmucha. Więc kupiła se parawan lecz gów ienko zabrał pawian.   To takie podsumowanie tej ekipy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ich wszystkich rozliczyć tak jak i pozostałych komuszków, PIS w końcu na jesieni przejmie całą władzę w regionie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ich wszystkich rozliczyć tak jak i pozostałych komuszków, PIS w końcu na jesieni przejmie całą władzę w regionie :)
  :lol:   członku smoleńskiej sekty jeśli nigdy w życiu nie zagłosuję na PiS to czy mam szansę być prawdziwym Patriotą czy nie ma takiej opcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ok ale Mucha może wyskoczyła jak Filip z konopi.Przyniesie więcej szkody jak pożytku.Mnie i nie tylko mnie źle się kojarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol:   członku smoleńskiej sekty jeśli nigdy w życiu nie zagłosuję na PiS to czy mam szansę być prawdziwym Patriotą czy nie ma takiej opcji?
Niestety-nie! O tym kto jest patriotą decyduje Jarek z Macierewiczem i Hofmanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem pojawienie się Muchy w wyborach, jako osoby funkcyjnej przy sztabie wyborczym jest dosyć poważnym strzałem w stopę. Dlaczego ? Podczas wyborów do sejmu, delikatnie mówiąc, wykiwała wyborców, zaraz po uzyskaniu mandatu, siup do Warszawy i tyle ją widzieli w Lublinie, jakoś nie słyszałem, żeby cokolwiek przysłużyła się miastu jako osoba piastująca funkcję ministra w resorcie sportu. Chociaż już dawno opuściłem Lublin, to zachowałem sentyment do tego miasta i śledzę jego losy. No i przez ten cały okres, kiedy Pani Mucha miała możliwości, żeby cokolwiek dać swoim wyborcom, nie zauważyłem z jej strony jakiegoś lobbingu na rzecz Polski wschodniej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem pojawienie się Muchy w wyborach, jako osoby funkcyjnej przy sztabie wyborczym jest dosyć poważnym strzałem w stopę. Dlaczego ? Podczas wyborów do sejmu, delikatnie mówiąc, wykiwała wyborców, zaraz po uzyskaniu mandatu, siup do Warszawy i tyle ją widzieli w Lublinie, jakoś nie słyszałem, żeby cokolwiek przysłużyła się miastu jako osoba piastująca funkcję ministra w resorcie sportu. Chociaż już dawno opuściłem Lublin, to zachowałem sentyment do tego miasta i śledzę jego losy. No i przez ten cały okres, kiedy Pani Mucha miała możliwości, żeby cokolwiek dać swoim wyborcom, nie zauważyłem z jej strony jakiegoś lobbingu na rzecz Polski wschodniej
Zgadzam się w całej rozciągłości.Zresztą Lublin nie ma szczęścia do parlamentarzystów:a to Bukietowa,a to Palikot że nie wspomnę (ze wstydu) Piotrowskiego-chociaż to euroosioł. Jedynym rozsądnym posłem jakiego ma Lubelszczyzna jest Jan Łopata-niegłupi chociaż z PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha to największy błąd lubelskiego PO, zawsze głosowałem na PO lecz teraz, ze względu na antypatię to tej Pani NAPEWNO nie zagłosuję na PO. Dziwię się, że nikt z lubelskiej Platformy nie bierze tego posunięcia jako wstępnej porażki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk niech sobie kandyduje w świdniku - mam nadzieję, że tym razem lublinianie nie wybiorą tego sprawnego propagandzistę Oto kilka jego obietnic z poprzednich wyborów: gdzie przebudowany plac litewski? gdzie tunel pod raclawickimi? gdzie miejsca dla wszystkich przedszkolaków? gdzie wiadukt na smorawińskiego? dlaczego zalew wciąż śmierdzi? dlaczego wysiadając na głównym PKS ma się wrażenie że to wschodnia ukraina?   niestety żuk pomimo kilku wyremontowanych dróg niczym nie imponuje   zadłużył miasto i tyle   ps ścieżki rowerowe to nie wszystko - ci co jeżdzą widza że juz nie są wystarczające i byle jak zaplanowane byle jakość - to wizytówka żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk niech sobie kandyduje w świdniku - mam nadzieję, że tym razem lublinianie nie wybiorą tego sprawnego propagandzistę Oto kilka jego obietnic z poprzednich wyborów: gdzie przebudowany plac litewski? gdzie tunel pod raclawickimi? gdzie miejsca dla wszystkich przedszkolaków? gdzie wiadukt na smorawińskiego? dlaczego zalew wciąż śmierdzi? dlaczego wysiadając na głównym PKS ma się wrażenie że to wschodnia ukraina?   niestety żuk pomimo kilku wyremontowanych dróg niczym nie imponuje   zadłużył miasto i tyle   ps ścieżki rowerowe to nie wszystko - ci co jeżdzą widza że juz nie są wystarczające i byle jak zaplanowane byle jakość - to wizytówka żuka
wybierz Pruszkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walerka Suchodupcowa PO sukcesach w warszafce znów POjawiła się w POkracznym Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybierz Pruszkowskiego
  dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk niech sobie kandyduje w świdniku - mam nadzieję, że tym razem lublinianie nie wybiorą tego sprawnego propagandzistę Oto kilka jego obietnic z poprzednich wyborów: gdzie przebudowany plac litewski? gdzie tunel pod raclawickimi? gdzie miejsca dla wszystkich przedszkolaków? gdzie wiadukt na smorawińskiego? dlaczego zalew wciąż śmierdzi? dlaczego wysiadając na głównym PKS ma się wrażenie że to wschodnia ukraina?   niestety żuk pomimo kilku wyremontowanych dróg niczym nie imponuje   zadłużył miasto i tyle   ps ścieżki rowerowe to nie wszystko - ci co jeżdzą widza że juz nie są wystarczające i byle jak zaplanowane byle jakość - to wizytówka żuka
  byle jakość jeśli już była wizytówką poprzedników Żuka, ten stawia to miasto na nogi pisowski propagandzisto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację jacku przyjdzie PiS i zbuduje tunel nad Racławickimi, przebuduje Litewski, oczyści zalew, zniesie podatki a i jeszcze podniesie wszystkim pensje z 2000zł na 6000euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat wypowiedzi posłanki Joanny Muchy  "Angażowałam się w ostatnią kampanię do Parlamentu Europejskiego, choć nie było tego widać w mediach. Teraz sama zaproponowałam, że obejmę tę funkcję. Spotkało się to z akceptacją" Mam pytanie do Pani Joanny Muchy - czy obowiązki te będzie Pani wykonywała za darmo (charytatywnie) czy może za stawkę najniższego wynagrodzenia Polsce ?  Oj bardzo słabiutka ta polityczna kandydatura Pani Joanny Muchy - jestem przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO..fruną oboje najpierw Żuk POtem Mucha,owady do lasu ,tam wasze śąrodowisko.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle jakość jeśli już była wizytówką poprzedników Żuka, ten stawia to miasto na nogi pisowski propagandzisto
      Byle jakość to właśnie wizytówka Żuka. Ukraińskie trolejbusy, rozpadająca się Filaretów po ,,remoncie'', sieć trolejbusowa zbudowana bez jakiegokolwiek pomysłu na jej realne wykorzystanie. Stadion do niczego nie potrzebny i ostatni przewał z siedzibą dla urzędników - lepiej wybudować stadion niżeli biurowiec, który po 3 latach wynajmu by się zwrócił. Do tego przewały na linii ZTM-MPK-MKK, spółki miejskie to bankruty. Niestety nie oceniam dobrze Żuka, jak dla mnie marionetka w rekach po. Acz głosu na sektę smoleńską też nie oddam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam na kogo zagłosować. PO mnie zawiodło a na PIS chętnie ale bez Kaczyńskiego. A więc nie głosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministra Mucha niech najpierw odda 6 mln zł, które przeznaczyła na koncert babci Madonny w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego będąc szefową Ministerstwa Sportu. Można byłoby dzisiaj te pieniądze spożytkować inaczej a przynajmniej ich część, żeby kibice siatkówki mogli obejrzeć Mistrzostwa Świata w otwartym kanale. I od polityki niech się ta pani odseparuje mówiąc grzecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...