Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to jest: mówią co innego, potem odwracają kota ogonem twierdząc, że mówili jeszcze coś innego, a na każdym kroku deprecjonują to, co dzieje się w Polsce? Nie wiem, jak nazywa się ta choroba, ale oni to mają. Bo chyba nie zależy im na własnych korzyściach, nadmiernym, niezasłużonym majątku, a na poprawie życia obywateli, których wpędzili w nędzę swoimi gangsterskimi rzadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL ( a może znowu ZSL)! Powrót do korzeni. Znowu z tow. Millerem, Cimoszewiczem, Belką, Czarzastym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL ( a może znowu ZSL)! Powrót do korzeni. Znowu z tow.  Millerem, Cimoszewiczem,  Belką, Czarzastym.
 Oni zawsze byli i są ZSL. Tylko dziwię się naiwności wyborców, przecież widzą do kogo na wsi trafiają pieniądze i praca na stanowiskach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dobrze płatnym stołkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież śmierdzi na odległość komuchami i ich pomiotami To się wszytko pomieszalo i wyszło szambo z pomyjami jedyne co proponują to walkę z PiS przy unijnym korycie. Precz z komuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wiemy na kogo nie głosować. Własciwie po co tworza listy jak sie nie ma programu ani pomysłu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest: mówią co innego, potem odwracają kota ogonem twierdząc, że mówili jeszcze coś innego, a na każdym kroku deprecjonują to, co dzieje się w Polsce? Nie wiem, jak nazywa się ta choroba, ale oni to mają. Bo chyba nie zależy im na własnych korzyściach, nadmiernym, niezasłużonym majątku, a na poprawie życia obywateli, których wpędzili w nędzę swoimi gangsterskimi rzadami.
  Ojkofobia-czyli nienawiść do własnego kraju i wszystkiego co Polskie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja nieudaczników tylko idiota na nich zagłosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd Zieloni! PO drodze Wam z cwaniakami, którzy knują zabetonowanie Górek? PO co Wam to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety PSL POniósł duże straty w POparciu przez mieszkańców wsi. Zasługa w tym K-K. Będą wewnętrzne tarcia w PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja nieudaczników tylko idiota na nich zagłosuje.
 No właśnie tych obecnych "udzaczników" znamy.Nowych poznamy częsciowo znamy z wcześniejszych działań i było wówczas dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos ma tylko Federacja dla Rzeczypospolitej z jej liderem na Lubelszczyźnie dr Pawłem Janulewiczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież śmierdzi na odległość komuchami i ich pomiotami To się wszytko pomieszalo i wyszło szambo z pomyjami jedyne co proponują to walkę z PiS przy unijnym korycie. Precz z komuną.
 Piszesz o obecnej ekipie rządzącej?Zgadza się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek to leń, polski parlament to jego pierwsza praca, po co go namawiać, zna chociaż języki obce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekaw wspólnego stanowiska PSL i Zielonych w sprawie hodowli zwierząt futerkowych ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda czarnek usnął flagi z urzędu, a PiS doprowadzi do wyjścia Polski z UE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gietman nie do Europarlament a najwyżej do Eufrocompasu lody kręcić i to wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tytuł? będzie musiała się zmierzyć z rozdającym pieniądze PiS-em. Lepiej że rozdają niż dalej mieli by kraść jak poprzednicy. Ta koalicja nie ma nic konkretnego do zaoferowania swoim wyborcom. Ba, nawet dla stołków zdradzili swoich wyborców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest: mówią co innego, potem odwracają kota ogonem twierdząc, że mówili jeszcze coś innego, a na każdym kroku deprecjonują to, co dzieje się w Polsce? Nie wiem, jak nazywa się ta choroba, ale oni to mają. Bo chyba nie zależy im na własnych korzyściach, nadmiernym, niezasłużonym majątku, a na poprawie życia obywateli, których wpędzili w nędzę swoimi gangsterskimi rzadami.
  Ojkofobia-czyli nienawiść do własnego kraju i wszystkiego co Polskie.
 Dziękuję za diagnozę:) Lekarstwem, jak mniemam, będzie śmietnik historii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zastanawiałem się czy PSL chce zlikwidować KRUS i 500+? Skoro dogadali się np z nowoczesną(a nowoczesna ma to chyba w programie) i mają mieć jedną listę to chyba tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...