Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po wiecu PiS Palikot boi się o swoją rodzinę

Utworzony przez malone, 11 czerwca 2010 r. o 12:07 Powrót do artykułu
paligłup znowu pali głupa , spokojnie chłopie kopa w d*** jedynie mozesz dostać albo jajem i tyle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama Świnia worek drze i sama kwiczy.Zwolennicy Pisu to nie potwory !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie, że ten drań się boi. Nie obchodzi mnie kto wygra wybory ale jak Palikot trafi w nasze strony to niech się nie zdziwi ze swojego nowego wizerunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle!Region w którym przyszło Panu funkcjonować postrzegany jest przez "zachód" jako mekka ciemnoty i zacofania.Żadne "pyszczenia" tego nie zmienią.Ale Pan może i powinien próbować.Jeśli nie wyjdzie- to przynajmniej pozostanie satysfakcja ,że Pan próbował!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu jakieś historie opowiada, byłem, widziałem tylko chamstwo i prowokację Palikota. Kończ już pan, wstydu sobie i Komorowskiemu oszczędz. A ja głupi chciałem głosować na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menda prześmiewcza, imputująca zagrożenie płynące znikąd...Przecież myślący mają głęboko w d... takiego chama. Ja, gdybym spotkała takie coś na ulicy, nie zauważyłabym i przeszła dalej. Czego pozostałym życzę..Ignorowanie " małpki " to najlepsze lekarstwo na skundlenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury!Dlaczego publikujecie wszystkie "pierdnięcia" tego osobnika?O swoje życie to mogą się bać raczej ludzie związani z opcją przeciwną Palikotowi.Wspomnę tutaj chociażby Wojciecha Sumlińskiego.O swoje życie mogą się bać, ci wszyscy co za bardzo interesowali się sprawami wschodnimi,służbami specjalnymi,aferami itp.itd.Historia ostatniego 30-lecia w naszym kraju,jest pełna tajemniczych wypadków,zgonów, samobójstw.Może panowie dziennikarze przypomnieliby czytelnikom te sprawy.Do tej pory dziwnie nie wyjaśnione,zamiast zwracać głowę takimi głupotami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest coraz gorzej. Az sie prosi o skierowanie na badania psychiatryczne. Chyba, ze .... to tajna wtyka PISu i rozklada Komorownika W takim razie - brawo Panie Januszu. Tak trzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ciekawostka wczoraj, pewna tv puscila w swoich wiadomosciach relacje z kampani komorowskiego, wszystko cacy, pozniej byl napieralski rowniez cacy, kupowal miesko i owoce, no i przyszedl czas na kaczynskiego, i wtedy zamiast relacji z jego kampanii byl obraz nedzy i rozpaczy pod tytulem paliglup z calym szacunkiem ale osoby ktopre nie widza takich rzeczy sa zwyczajnie glupie i wierza tym idiotom z po. Ja nie wierze w ani jedno slowo tego idioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Panie Pośle!Region w którym przyszło Panu funkcjonować postrzegany jest przez "zachód" jako mekka ciemnoty i zacofania.Żadne "pyszczenia" tego nie zmienią.Ale Pan może i powinien próbować.Jeśli nie wyjdzie- to przynajmniej pozostanie satysfakcja ,że Pan próbował!
Zabierz go na zachód,niech tam głupa wali. Myślę, że i tam ludzie przejrzą na oczy i zobaczą czym ten pan pachnie. Zamiast zajmowac sie ważnymi sprawami dla społeczeństwa już trzeci rok robi z niego błazenadę. Jemu jest dobrze.On zwyczajnie lekceważy narod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHRIS to dla Ciebie - pozdrowienia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten paligłup to ma rodzinę? Żonę zostawił bez środków, jest największym błaznem Rzeczpospolitej, a wiadomo że błaznowi wszystko ujdzie więc o co ta cała afera. Nagle zobaczył że oprócz partii błaznów są normalni ludzie którzy mają normalne poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym wiecu i widziałem, że Palikot przynajmniej z dwóch paragrafów powinien byc pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Ale w kraju Platformy Oszustów Palikmiotowi wolno wszystko. Więc nie bedzie odpowiadał za ewidentne łamanie prawa. To czemu się dziwi, że ludzie biorą sprawy w swoje ręce? Kto wiatr sieje, ten burzę zbiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paligłup z nadmiaru wypitych "małpek" zaczyna miewać zwidy. Tak się nazywa popularna "delirka". Przecież wystarczy popatrzeć na twarz i zachowanie, typowe objawy "choroby alkoholowej". Trzeba wystąpić o przymusowe leczenie bo w tych pijackich zwidach zrobi sobie krzywdę a później będzie mówił że jest ofiarą jakiegoś spisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...