Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale fantastycznego przewodniczącego będzie miała platforma - taki ÓCZCIWY człowiek !!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiarygodność: po moim sondażu w Lublinie wygrywa Mała Mi z Muminków ! i co na to Pan ze świdnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba Pan Żuk (skądinąd bardziej popularny niż jego partia) robił sondaż w ratuszu a ankieta była z obowiązkowym podpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS 25 procent, to wysoko bo lokalnie oprocz wystąpień p.Tułajewa i kłótni o swoje pieniadze p.Pruszkowskiego to nic nie słychać. 35 punktów dla PO przy słabości PISu i popularności Żuka to nie za duzo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z innych badań wynika że PiS w samym Lublinie ma - 41 %, a PO tylko 21 % sprzed 3 tygodni, a w regionie PiS ma jeszcze więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
referendum w warszawie pokazalo  ze pis ma 25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wracajmy do tego, co było". A jednak trzeba będzie wrócić do tego co było panie Nowakowski i wtedy POparcie spadnie. Wybór Nowakowskiego to strzał platformy w kolano. Polacy mają dość 8 letnich rządów PO i nic tu nie POmogą wypowiedzi pana Żuka w stylu "ja tyle zrobiłem, a moi poprzednicy nic"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już doś tej chorej PO.... wszędzie układy układziki!!!! Ludzie którzy nie mają żadnych kompetncji są na stanowiskach prezesów, dyrektorów, kierowników !! nie mają o niczym pojęcia!!!! straszą swoich pracowników..... już dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!! 5 września były robione badania sondażowe w Lublinie. Oto wyniki: PiS - 33% PO - 18% SLD - 11 % Solidarna  Polska Ziobry - 7 % Rucha Palikota - 6 % UPR KNP - 3 % PSL - 3 % Inna Partia - 5 % Nie wiem - 14 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiechu warte tylko nas mieszkańców dużo kosztujące wybory PO. Bo jeśli jedyny kandydat to mocno namaszczony przez prezydenta,bo on w mieście rozdaje karty i decyduje o stołkach i stanowiskach. Jak to nazwać? chyba w przyszłorocznych wyborach trzeba wyciąć przynajmniej połowę tych najważniejszych działaczy PO - Może będzie wtedy normalniej korzystniej dla prostego mieszkańca ,a nie tylko bogatych biznesmenów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowakowski??? kto to jest to ten furiat?? który chciała skakać przez okno?? gratuluję super wyboru!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk - taki Nowakowski??? Nie było naprawdę nikogo o lepszej opinii????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...