Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobicie w Stars Disco Club? Ochroniarze staną przed sądem. Nie mieli licencji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 r. o 07:34 Powrót do artykułu
Dawno nie bylo tak stronniczego komentarza jak ten DW. Ten nacpany patus musi miec u was niezle plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał za swoje,w cale mi go nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowniarz szaleje cwaniakuje a później ktoś przez niego ma problemy. Ilu to takich cwaniaczkow znamy. Nie rozumiem tyle lat chodziłem po imprezach, nawet jeździłem po wsiach gdzie wiadomo jak zachowują się 'miejscowi' wobec 'obcych' i jakoś nigdy do póki byłem spokojny ochrona nigdy się nie czepiała. A tu pobity bez powodu, aniołek z niego taki, na księdza miał iść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa ochroniarzy na imprezach nie ma tej licencji, dlatego rzadko kiedy coś robią - wiedzą, że właśnie tak może się skończyć jakiekolwiek użycie siły. Ciężko wobec tego uwierzyć, że ci panowie bez licencji tak by się rzucali na niego - dobrze wiedzieli co im grozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie że dzieciakowi należało si w*** ale gdyby to was dotyczyło to nie ratownicy by zgłaszali to policj tylko wy sami. nie mieli licencji i za ryja koksów. sam klub też powinien zostać pozwany. agresywne zachowanie ochroniarzy to norma. czują się panami imprezy. czas najwyższy skończyć z takimi standardami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się cieszy że nie padł ofiarą gwałtu jak w innym klubie, to teraz nowe metody służb ochrony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ochroniarz to polmozg i kark a co drugi to typ spod ciemnej gwiazdy. Idąc do klubu bardziej boisz się tych matolow, którzy w teorii mają dbać o Twoje bezpieczeństwo a w praktyce mogą zrobić z tobą co chcą, nawet jak się tylko krzywo popatrzysz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nas to nie dotyczy bo nie atakowalibysmy ochroniarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident na zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie mieli licencji to czemu nazywacie ich caly czas ochroniarzami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę , trzech ''ochroniarzy'' nie przyznaje się do winy i pozostaje na wolności , zaskakujące , że Prokurator w tym przypadku nie wnioskował o zastosowanie tymczasowego aresztowania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuuuuirwa mać!!!! Mój koleżka tam pracuje i było tak jak mówią ochroniarze!!!.Nikt gnojowi nic nie zrobił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwość powinna wygrać i ten żałosny koleś ze zdjęcia powinien policzyć sobie zęby w woreczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez licencji,to nie jest ochroniarz tylko szatniarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy obejrzec filmik by widziec co tam sie dzialo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się wiesniaki bawią :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka cwana, po lekarzach lata, z gnoja niewiniątko robi. Szkoda że nie pilnowała jak się bawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby mieli licencje to nadal byla by reka zlamana ale przez gosci z licencja? Hm ciekawe  rozumowanie.. poszkodowany glupi jak but malolacik ura bura a ochraniacze no coz kto rozumny chcialby byc ochroniarzem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kuuuuirwa mać!!!! Mój koleżka tam pracuje i było tak jak mówią ochroniarze!!!.Nikt gnojowi nic nie zrobił!!!
 Ale nie umiesz zrozumieć gościu że tam nie było ochroniarzy więc nikt taki nie mógł nic mówić? Było tylko kilku karków którzy nie mieli żadnego prawa ruszyć nikogo nawet jak by własciciel lokalu ich o to poprosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytam tylko czy państwo nie znioslo obowiązku posiadania licencji pracownika ochrony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...