Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje dla Młodej Pary! 100 lat razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ich mamy były siostrami to znaczy że to kuzynostwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi jest więcej... Serce nie sługa, nie wie, co to pan... - pamiętasz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To piękne,że uczucie przetrwało mimo upływu czasu.Myślę,że z nami też tak będzie. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiedzie o takim przypadku, bo mnie to strasznie nurtuje. Napisze w kilku zdaniach. Było małżeństwo, doczekali się dwóch synów. Po jakimś czasie rozwód. On założył drugą rodzinę. Ślub, dwójka dzieci. Dzieci z obydwóch jego małżeństw są rodzeństwem. Po kilku latach on umiera, a jego druga żona układa sobie życie z jego synem z pierwszego małżeństwa.Czyli żyje z przyrodnim bratem swoich dzieci. Odpowiedzcie mi proszę czy waszym zdaniem to NORMALNE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiedzie o takim przypadku, bo mnie to strasznie nurtuje. Napisze w kilku zdaniach. Było małżeństwo, doczekali się dwóch synów. Po jakimś czasie rozwód. On założył drugą rodzinę. Ślub, dwójka dzieci. Dzieci z obydwóch jego małżeństw są rodzeństwem. Po kilku latach on umiera, a jego druga żona układa sobie życie z jego synem z pierwszego małżeństwa.Czyli żyje z przyrodnim bratem swoich dzieci. Odpowiedzcie mi proszę czy waszym zdaniem to NORMALNE?
Według mnie normalnością trudno to nazwać,albowiem są to sporadyczne przypadki.Sytuacja niezręczna ze względu na pokrewieństwo dzieci,ale jest to związek dwojga dojrzałych ludzi-myślę,że kobieta jest starsza od mężczyzny.Kolejny dowód na to,że serce nie sługa,a miłość czasami ślepa jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brać faceta na stare lata tylko po to aby mu gotować i prać, o nie, chyba, ze to ja byłabym tą księżną a on gotował, prał, sprzątał to tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kurde Wam szkoda,że bywają szcześliwi ludzie nie związani z pisem.Zyczcie im długich lat życia tak jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko małżeństwo dwojga starszych już ludzi owiane słowami o uczuciu od 50 lat. Po prostu długo się znali lecz to nie to samo ,słowami można wiele dopisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrosc nie ma granic .... , Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia i dużo łask Bożych :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudnie.gratuluje i życzę mnóstwo szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...