Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najgorszy szpital w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o leczenie dzieci to tak. Warunki ciężkie, lekarze to konowały. Medyczne getto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o leczenie dzieci to tak. Warunki ciężkie, lekarze to konowały. Medyczne getto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy ma wybór jak się nie podoba to są inne szpitale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojemu synkowi uratowali życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn miał ciężką operacje w tym szpitalu parę lat temu. Pęknięcia kość przedramienia zerwane ścięgna, nerwy i żyły. Operacja trwała kilka godzin.Operował dr Bojar już nie pracuje.Nieraz tam byłem z najstarszym synem lub młodszym.Dziecko jest sprawne i zdrowe więc nie mogę złego słowa powiedzieć o tym szpitalu.A że są kolejki niestety jedyny szpital dla dzieci na lubelszczyznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy szpital w Lublinie.
na jakiej podstawie sie tak wypowiadasz moze troche tresci a nie ni z mlotka ni z kolowrotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z lepszych szpitali   ,  w  tym szpitalu uratowano życie mojemu  dziecku. Pozdrawiam cały  personel szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla  personelu  szpitala  Dziecięcego w Lublinie ,kilka lat temu  uratowaliście życie mojemu dziecku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w takim razie, ktoś myślący wpadnie na pomysł, żeby 850 tys. zł, które ma dostac CSK, przekazac na Szpital Dziecięcy,który,chyba nie muszę przekonywac, jest naprawdę potrzebny. Jak to się dzieje, że na takie hipsterskie, pseudointelektualne bzdury jest kasa, a na szpitale nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...