Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pochowają nienarodzone dzieci na cmentarzu w Lublinie. Postawią symboliczną mogiłę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2017 r. o 10:27 Powrót do artykułu
Czekam na zlewnię niewykorzystanych przez macice plemników. Też powinna być świętym miejscem. A otworzyć ja powinien Gowin, który jak oświadczył słyszy krzyk zarodków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gość " - żebyś się przypadkiem nie zatracił w tej swojej nienawiści i złości.... . Co Ci to przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to wszystko? Co minęło to się już nie wróci przecież. Widać jak niektórym szajba odbija, chyba z nadmiaru wolnego czasu. To jest sprawa danych rodziców, a nie jakiejś grupy nawiedzonych, która pewnie na tym zarabia. Przy okazji chcę powiedzieć, że współczuć należy wszystkim kobietom, które poroniły, bo często to dla nich wielka tragedia. Ale taka akcja to cyrk, czemu to ma służyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po co to wszystko? Co minęło to się już nie wróci przecież. Widać jak niektórym szajba odbija, chyba z nadmiaru wolnego czasu. To jest sprawa danych rodziców, a nie jakiejś grupy nawiedzonych, która pewnie na tym zarabia. Przy okazji chcę powiedzieć, że współczuć należy wszystkim kobietom, które poroniły, bo często to dla nich wielka tragedia. Ale taka akcja to cyrk, czemu to ma służyć?
 Ty jesteś totalnym kretynem ... chryste gdzie się takie bydlaki wychowują ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to nie potrzebne.... wielu kobietom które straciły dziecko brakuje takiego miejsca takiej mogiły nad którą mogły by stanąć. Jak napisali w artykule... nie zawsze jest możliwość pochówku.. co nie oznacza że tkaa kobieta później nie myśli o tym co ją spotkało i że nie brakuje jej... chociażby pogrzebu oraz mogiły na której mogłyby zapalać świeczkę... durny pomysł jest to tylko dla ludzi którzy nie mają o stracie dziecka zielonego pojęcia... wiec o co się udzielać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wam przeszkadza modlitwa z a te biedne dzieci, które smażą się w piekle tylko dlatego, że nie miały możliwości przyjąć Chrztu Świętego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cyrk ja poronilam miesiąc temu i żaluzje że dopiero teraz będzie takie miejsce zdecydowałam się że nie będę dochodziła jakiej płci było dziecko chociaż był to już 3 miesiąc i nie zdecydowałam się na pochówek ale dobrze że będzie taka możliwość. My spotkaliśmy się z ogromną empatią od lekarzy i powiedzieli nam o każdej możliwości jaka mamy żeby pożegnać się z dzieckiem bo tak dla nas to było nasze dziecko. Jak można być tak obojętnym wobec takiej straty. Więc proszę ludzi których to nie spotkało powstrzymajcie się od komentarzy chociaż raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reklama Styksu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Określenie genetyczne czy chłopiec czy dziewczynka żeby dostać kasę na pochówek. CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co??? Macirerzynski? jakis żart?znowu z naszych pieniedzy rozdawnictwo? Kiedy to sie skonczy, ciagle na kogos musimy placic o to na 500+, a to na macierzynski dla kogos kto ikt nie wychowuje dziecka? z jakiej racji pytam? macierzynski nalezy sie dla kogos kto poswieca cas i pieiadzre dla dziecka a tu co? to dla matki pokrzywdzonej strata dziecka? To jaki to jest macierzynski, przeciez oprocz moralnej straty ona nie ponosi zadnych finansowych kosztow...wspolczuje im ale bez przesady!!!!! Co jeszcze Pisiory wymysla??? ASkoro taacy chojni to niech sami ze swoich diet oddadza odszkodowanie za straty moralne, jak to sie ma do matek ktore wychowuja dzieci???????? Fantaści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średniowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co nie pszeszli przez strate dziecka nie powinni sie wypowiadac.Nie maja pojecia jak to jest gdy twoje dziecko na ktore wyczekujesz,nosisz pod sercem nagle znika z twojego zycia..Kazdy powinien miec prawo pochowac swoje dziecko i miec czas zeby pogodzic sie ze strata.Kobieta po porodzie potrzebuje 6 tygodni zeby fizycznie i mentalnie dojsc do siebie.Kobieta ktora stracila swojego maluszka tez potrzebuje czasu zeby dalej zyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Średniowiecze - powinni cię kiedyś wyskrobać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Co jeszcze Pisiory wymysla??? ASkoro taacy chojni to niech sami ze swoich diet oddadza odszkodowanie za straty moralne, jak to sie ma do matek ktore wychowuja dzieci???????? Fantaści"
  Tak się składa, że macierzyński urodzeniu się martwego dziecka jest juz od dawna, jeszcze zanim PIS zaczęło "rządzić"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bardzo nie masz pojęcia, o czym piszesz. Jak bardzo nie zdajesz sobie sprawy z tego, jaka tragedia dotyka ludzi, którzy tracą dziecko. Tak, dziecko. Ciekawe, czy kiedy będziesz miał/ miała zostać rodzicem, o swoim dziecku będziesz mysleć "ooo to mój zarodek", "płód mnie kopie". A jeśli masz dzieci, to zanim przyszły na świat, naprawdę myślałeś/ myślałaś o nich w ten sposób? Mam nadzieję, że mimo wszystko zostaniesz w swojej błogiej nieświadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...