Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pochowano kobietę, której ciało służyło nauce

Utworzony przez , 7 stycznia 2009 r. o 15:46 Powrót do artykułu
skoro ciało służy 3lata to dlaczego pochowali aż po16 latach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze podarowala w 1992 nie znaczy, ze wtedy umarla. ta decyzje podejmuje sie jak mniemam za zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach jest tabliczka, że zmarła w 1992
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem przedmiotem,nawet po śmierci.Nie życze sobie by ktoś traktował moje ciało jak świńską półtuszę!A doktorki jak chcą się uczyć a później zarabiać po 50 tys. to niech płacą za swoje wykształcenie jak na zachodzie!Wykształcenie za nasze podatki a później mają nas gdzieś-a najgorsze wyjeżdżają za granicę.To skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suski napisał:
Nie jestem przedmiotem,nawet po śmierci.Nie życze sobie by ktoś traktował moje ciało jak świńską półtuszę!A doktorki jak chcą się uczyć a później zarabiać po 50 tys. to niech płacą za swoje wykształcenie jak na zachodzie!Wykształcenie za nasze podatki a później mają nas gdzieś-a najgorsze wyjeżdżają za granicę.To skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!
egoisto!! a czy szyneczke bys taka smaczna jadl jakby masaz uczyl sie tylko z rysunkow ? ;/ najwidoczniej nie wiesz co to nauka i skad sie bierze bo skonczyles ja na liceum i to pewnie ledwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Ty na pewno zostałeś już donatorem a jeśli nie to pospiesz się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym jest ciało po smierci? Kupą gnijącego mięsa jak w sklepie mięsnym, niczym więcej więc nie ma się co podniecać czy oburzać, bo i tak uwielbiane przez wielu ciała będą toczyć robale, dlatego jeżeli można komuś pomóc oddając po smierci organy czy ciało to dlaczego tego nie zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...