Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod prąd, na czerwonym, prosto w autobus. Jak jeżdżą kierowcy w Lublinie

Utworzony przez Kierowca i piszey z Lublin, 25 stycznia 2015 r. o 14:17 Powrót do artykułu
Ja już gromadzę  dokumentację zdjęciową oraz filmy jak to MPK po Lublinie jeździ blokując skrzyżowania oraz blokując przejścia dla pieszych!! Codziennie coś się trafia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja obiecuję, że jak się zrobi ciepło to nagram wszystkie autobusy MPK, które jadą na czerwonym na rondzie przy Sikorskiego, Racławickie, Kraśnickie !!! W jeden dzień spokojnie będę miał materiał na ponad godzinę !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie. Większość z Was robi te filmy nie po to, aby były ostrzeżeniem, chwilą do stuknięcia się w głowę, ale tylko po to, aby zaistnieć, dokopać komuś. Ot, taka podłość, zawiść, zemsta. Szkoda. Te filmy są potrzebne, ale może zacznijcie je robić, nie, aby wytknąć błędy innym, ale żeby zastanowić się, ile to razy Wy narażaliście życie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pieszy albo piesza stoi przy przejściu to wypada się zatrzymać i dać mu/jej przejść.   Ale prostaki tego nie rozumieją. Bo kto miał nauczyć - przecież starzy też nigdy nie puszczali pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już gromadzę  dokumentację zdjęciową oraz filmy jak to MPK po Lublinie jeździ blokując skrzyżowania oraz blokując przejścia dla pieszych!! Codziennie coś się trafia .
  to dzięki takim jak ty niedzielnym użytkownikom resoraków, którzy zawsze się wcisną przed autobus z boku albo go objadą, bo "JA się jeszcze zmieszczę" tak jak się wciskał ten głupek w vw  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pieszy albo piesza stoi przy przejściu to wypada się zatrzymać i dać mu/jej przejść.   Ale prostaki tego nie rozumieją. Bo kto miał nauczyć - przecież starzy też nigdy nie puszczali pieszych.
  a to dośc ciekawe rozumowanie - samochód powinien się zatrzymać i poczekać, ale pieszy nie może się zatrzymać i poczekać nawet kilku sekund  i dlatego tak rozumujące matołectwo włażi prosto pod koła i ginie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj widać że niektórych to za bolało i to mocno żal.pl kierowców z komunikacji nagrywać to jak najbardziej gorzej jak oni was nagrywają i udostępniają hahaha śmiać mi się chce z waszych wypowiedzi . Banda ZOMO z kamerkami !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż przez media promowane jest takie nagrywanie. Tak wychowuje się pokolenie podpier**laczy. Następne pokolenie będzie podp**rdalać już swoich własnych rodziców, siostry i braci. I o to w tym wszystkim im chodzi. Jak w niemczech hitlerowskich. Zastanówcie się zamiast poklepywać po plecach takich konfidentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż przez media promowane jest takie nagrywanie. Tak wychowuje się pokolenie podpier**laczy. Następne pokolenie będzie podp**rdalać już swoich własnych rodziców, siostry i braci. I o to w tym wszystkim im chodzi. Jak w niemczech hitlerowskich. Zastanówcie się zamiast poklepywać po plecach takich konfidentów.
otóż mylisz się. konfidecja istaniała gdy brakowało państwa, gdy byy zabory, okupacja. i tak w narodzie zostało - kto o czymkolwiek informuje policję - kapuś i konfident. tylko jak ci coś ukradną albo co innego złego zrobią - płacz, że policja bezradna. normalny człowiek widząc, że łamane jest prawo - informuje policję. nienormalny - odwraca głowę. to znaczy - współpracuje z bandytą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na żadnej ze scen z filmiku nie widać Policji jadącej za autem łamiącym przepisy drogowe?  Zlikwidować to się powinno Policję w Lublinie, której w ogóle nie ma na ulicach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż przez media promowane jest takie nagrywanie. Tak wychowuje się pokolenie podpier**laczy. Następne pokolenie będzie podp**rdalać już swoich własnych rodziców, siostry i braci. I o to w tym wszystkim im chodzi. Jak w niemczech hitlerowskich. Zastanówcie się zamiast poklepywać po plecach takich konfidentów.
  Ciekawy jestem jak taki kierowca który nie powinien już mieć prawo jazdy wjechał by Ci w kogoś z Twojej rodziny. Oj wtedy byś krzyczał jaki to kraj że pozwala takim ludziom jeździć. Proponuję zanim coś napiszesz z jadem to zastanów się nad sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi tu nie którym przecież widać że to nie jest nagrywane przez kierowców z komunikacji miejskiej tylko kierowce jakiegoś busa co śmiga po naszym mieście dobrze ktoś napisał Lublin Miasto inspiracji a raczej Lublin Miasto Zomo . Ludzie co wy robicie zastanówcie się zanim takie głupie filmiki wrzucicie do internetu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż przez media promowane jest takie nagrywanie. Tak wychowuje się pokolenie podpier**laczy. Następne pokolenie będzie podp**rdalać już swoich własnych rodziców, siostry i braci. I o to w tym wszystkim im chodzi. Jak w niemczech hitlerowskich. Zastanówcie się zamiast poklepywać po plecach takich konfidentów.
Mentalność Kalego: jak Kali kraść to dobrze, jak Kalego nakęcą to ZOMO, konfidenci i inne ścierwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzykacze przestańcie łamać przepisy i robić zadymy na drodze, niestety technika poszła do przodu i będziecie cały czas nagrywani. Ten odzew pokazuje jak bardzo nie pasuje to osobom nagminnie łamiącym przepisy ruchu drogowego. Jestem jak najbardziej za nagrywaniem i przesyłaniem takich spraw do policji, w końcu parę osób się zdziwi, że stwarzanie zagrożenia dla innych uczestników ruchu nie będzie bezkarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzykacze przestańcie łamać przepisy i robić zadymy na drodze, niestety technika poszła do przodu i będziecie cały czas nagrywani. Ten odzew pokazuje jak bardzo nie pasuje to osobom nagminnie łamiącym przepisy ruchu drogowego. Jestem jak najbardziej za nagrywaniem i przesyłaniem takich spraw do policji, w końcu parę osób się zdziwi, że stwarzanie zagrożenia dla innych uczestników ruchu nie będzie bezkarne.
Kapucha ??  konfident ?? ojciec,matka też tacy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapucha ??  konfident ?? ojciec,matka też tacy ?
Kibol z  BMW 312? Ojciec w pierdlu grypsuje? Matka na oddziale kobiecym za potrącenie na przejściu pieszego po pijaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja obiecuję, że jak się zrobi ciepło to nagram wszystkie autobusy MPK, które jadą na czerwonym na rondzie przy Sikorskiego, Racławickie, Kraśnickie !!! W jeden dzień spokojnie będę miał materiał na ponad godzinę !!!
w piatek o 16 autobus 57 zamiast zająć przy przystanku odpowiedni pas ,jechał na wprost w kierunku Sławinka.Nie miał jak zmienić później to sobie skręcił z tego pasa.Do tego tam często jeździ sobie policja w kółeczko aby sobie kogoś złapać.       Ten gość z peugeota powinien zgłosić sprawę na policję.Nawet numery są niezakryte.Dziennik łamie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na żadnej ze scen z filmiku nie widać Policji jadącej za autem łamiącym przepisy drogowe?  Zlikwidować to się powinno Policję w Lublinie, której w ogóle nie ma na ulicach. 
A ja się domagam codziennie rano policji na skrzyzowaniu nałeczowska /krasnickie.na kazdej zmianie swiatel trzeba hamować bo geniusze skrecaja z pasa na wprost ale policji nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"czerwone" Golf i Micra są bezbłędne walą pod pąd lub kręcą "bączki". Brak ale to totalny brak wyobraźni. Takich na powtórna nauk jazdy obowiązkowo z  psychologiem.!.I to wcale nie są żarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w piatek o 16 autobus 57 zamiast zająć przy przystanku odpowiedni pas ,jechał na wprost w kierunku Sławinka.Nie miał jak zmienić później to sobie skręcił z tego pasa.Do tego tam często jeździ sobie policja w kółeczko aby sobie kogoś złapać.       Ten gość z peugeota powinien zgłosić sprawę na policję.Nawet numery są niezakryte.Dziennik łamie prawo A  ja wnioskuję o wytłuszczenie numerów rejestracyjnych, przecież to potencjalni zabójcy. Wiem co piszę, brata mi takie s-...ny rozjechały na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...