Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalony fotoradar był tam, gdzie nie powinien

Utworzony przez Leszek, 14 lutego 2013 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Rajca napisał:
czyli po prostu fotoradarowi nie udało się oszukać przeznaczenia ;D a najlepszym sposobem na te fotopstryki jest Yanosik
Yanosik ? A to w sprayu czy w puszce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu ,będąc na wyspie Kreta ,zauważyłem mnóstwo zniszczonych foto-radarów. zapytałem Greka o co chodzi.odpowiedzial ,że mieszkańcy z broni palnej ostrzelali to draństwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Yanosik ? A to w sprayu czy w puszce ?
Najlepszy jest w maści, albo w tabletkach (ale tylko ten "forte" - ten mniejszy nie dziala i jest do bani)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maksymalna obłuda. Oczywiście przy doręczaniu mandatów żadna pomyłka nie zajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę tu jest potrzebna mafia z Palermo,ci prokuratorzy bezkarni,sędziowie i te fotoradary umieszczone tam gdzie można jechać szybciej i bezpieczniej...normalny kierowca zwalnia w miejscach zabudowanych...jechałam do Gdańska autostradą- pusta a co 100 m fotoradar...paranoia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie że straż miejska nadal ustawia fotoradar stacjonary nielegalne (art 129b p.o.r.d) gdzie tylko Gitd może używać fotoradarów stacjonarnych (art. 129g p.o.r.d) odsyłam http://prawonadrodze.org.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i przyłapali kłamczuszków..przyłapali..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech se zamontuja wdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że tych "strazników" co to pilnują jak napchać budżet Tuskowi należy nazwać "parobkami premiera" (czyt. PP). Fotoradary w bezpiecznych miejscach typu autostrada to żenada. Nie ma to nic współnego z dbaniem o bezpieczeństwo. Ile to wypadków było na A1 w okolicach dzisiejszych fotoradarów??? Dziś na odcinku 90 km mijałem 7 radiowozów i aut ITD!!! Ludzie z obawy jechali zamiast 90 km/h tylko 70 km/h. To stwarza też pewne zagrożenie!!! A może niech podadzą ile kasy "przejażdżają" te auta bo przecież nie są napędzane powietrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nadaje do teleexpresu, radia ogólnopolskiego , może TV jakiejś/???? Won z taką strażą - trzeba do Palikota przesłać ten list!!! pier...., informują aby więcej zabrać ludziom !!! Gdyby nie pisali w ogóle to każdy uważałby na każdym maszcie a tak nie hamujemy z myślą, że w nocy 7 km ponad normę nie pstryknie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...