Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i ruchem palikota    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z komuna i ruchem palikota Zinczuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mnie bawią ci anonimowi internetowi napinacza..... zero honoru zero godności,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wysłać człowieka,dokąd psa bym tam nie wysłał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Kolego wiele osób na Cibie zagłosuje, ale musisz uprościć procedurę oddania głosu. Ten lin jest mało czytelny i bardzo zniechęca. Taj narzędzia a my będziemy pracować na Twój sukces, Pozdrawiam Grzesiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadaj na szczaw, palancie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpośredni link do głosowania http://www.fjallravenpolar.com/polar-2014/show-all-contributions/?uid=152141  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prześlij bezpośredni link na głosowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podróżnik to ten co podróżuje, a nie ten co chce podróżować za nie swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podróżnik to ten co podróżuje, a nie ten co chce podróżować za nie swoje.
Toś błysną, przeczytaj ze zrozumieniem ja nie wyczytałam o tym że za twoje, aleś chyba poprostu fiej i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toś błysną, przeczytaj ze zrozumieniem ja nie wyczytałam o tym że za twoje, aleś chyba poprostu fiej i tyle
Czas i profil na facebooku są moje - a to trzeba poświęcić, żeby zagłosować. Naiwna asiu. Pan Zińczuk zasługuje na mój głos bo jest z lublina? To trochę mało jak na darmowy artykuł w dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...