Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podzielili pieniądze na zielony budżet. Gdzie zazieleni się Lublin?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2019 r. o 13:34 Powrót do artykułu
A ja mam pomysł nr 100 czyli przestać wycinać dorodne drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy okazji remontu posadzcie drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powycinali piękne skwery a teraz udają głupa i nasadzą w donicach kwiatuszki.Mam już tego serdecznie dość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może co kolwiek zrobicie przy ulicy Grabskiego. Piękna ulica coraz więcej tam bloków mieszkalnych, coraz więcej ludzi jeździ tamtędy do Felicity, a jest tak bardzo zaniedbana aż wstyd. Mieszkańcy nie mają nawet chodnika z prawdziwego zdarzenia, żeby dojść do Biedronki lub Lidla po zakupy. Proszę spróbować przejechać tamtędy wózkiem z małym dzieckiem. Coś okropnego. Proszę zobaczyć po jakim chodniku dzieci chodzą do szkoły. W lecie mało kiedy jest nawet sprzątana, lub koszone zieleńce, chyba, że po interwencji mieszkańców. Czas nawyższy zainteresowć się tą ulicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla zwycięskich projektów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ile pieniędzy zostało przeznaczonych na naprawę chodnika wzdłuż JP II chociażby od Jantarowej do Granatowej? A może by tak w końcu wyremontować jezdnię równoległą do Witosa przy OBI przechodzącą później w Grafa od ronda przy OBI do Mełgiewskiej? Tak samo odcinek DMM przy salonach samochodowych do bloków na Felinie. Przecież tam jest dziura na dziurze i to od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielony budżet się sprawdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może co kolwiek zrobicie przy ulicy Grabskiego. Piękna ulica coraz więcej tam bloków mieszkalnych, coraz więcej ludzi jeździ tamtędy do Felicity, a jest tak bardzo zaniedbana aż wstyd. Mieszkańcy nie mają nawet chodnika z prawdziwego zdarzenia, żeby dojść do Biedronki lub Lidla po zakupy. Proszę spróbować przejechać tamtędy wózkiem z małym dzieckiem. Coś okropnego. Proszę zobaczyć po jakim chodniku dzieci chodzą do szkoły. W lecie mało kiedy jest nawet sprzątana, lub koszone zieleńce, chyba, że po interwencji mieszkańców. Czas nawyższy zainteresowć się tą ulicą.
 Nie sądzę, aby cokolwiek zrobiono. Kiedy jeszcze tam mieszkałam, a było to kilka lat temu nieraz pisałam w sprawie chodników, parkowania na chodnikach, wjeżdżaniu po pasach na chodnik, o zaniedbanej zieleni, braku koszy to zdaje się tylko kosze się pojawiły po x latach, a więcej pozostawało w strefie ciszy. Jedynie położono nowy asfalt na Grabskiego. Zrobiono też kawałek Pogodnej, ale na drugą część pieniędzy nie ma. W Lublinie wszystkie ulice są robione po kawałku.  A ja mam pytanie, czy Berylowa to pozostanie ulicą tylko na mapie? Kawałek od Granitowej, kawałek od Jantarowej, a reszta to to niewyrównany teren bez chodnika, asfaltu, trawników. I byłoby super, bo są tam przynajmniej drzewa, które zapewne natychmiast przy robieniu jezdni zostaną wycięte, czy trzeba, czy nie, gdyby nie to, że ułatwiłyby dojazdy do nowych bloków i wyjazdy do JP II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narutowicza! Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku przybywa zielonych skwerów w całym mieście i takie działania należy pochwalić. Tak trzymać włodarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się zieleni jak najbardziej, trzeba dbać o zieleń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum słabo z drzewami także nowe nasadzenia bardzo by się przydały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy okazji remontu posadzcie drzewa
 Przecież to oczywiste, że po remoncie przyjdzie czas na odtwarzanie zieleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wszystko rozjadą swoimi samochodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żukowi propagandyści już zaczęli szczucie na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na prawdę to połowę tych projektów można by nie realizować, wystarczyłoby dbać. Skłodowkiej - rozjeżdżone, żenujące trawniki - gdyby tam były płotki antysamochodowe, nie trzeba by dziś wydawać pieniędzy. To samo Radziszewskiego - zieleń tam jest żenująca, bo zniszczyły ją samochody. Łąki kwietne - wystarczy nie kosić trawników i będziemy mieli piękne łąki kwietne - za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycinają piękne drzewa a potem dziwią się, że jest smog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej żukowe trolle te komentarze to sami wymyślacie czy wasz boss je podsyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...