Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda na sobotę i niedzielę. Kiedy przestanie padać śnieg?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2018 r. o 10:34 Powrót do artykułu
wszyscy powinni jeżdzić w taki czas Mpk.a nie blokować dróg i robic korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj akurat to MPK blokowało drogi i robiło korki. Jeśli ktoś ma swój samochod i możliwości żeby nim wyjechać to nie będzie szedł na przystanek i czekał z nadzieją czy autobus dojedzie czy nie. A samochodów na ulicach i tak dużo mniej w taką pogode. Kto nie musi, to raczej nie wyjeżdża. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci odszkodowanie za nie przygotowanie dróg do użytku? Ja od 4 dni widziałem śnieg na komórce i ponad 10 na minusie. Kto doprowadził do sytuacji, że miasta są pozbawione piaskarek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak przygotowani do zimy przygotowani do zimy a wystarczył jedne dzień i du...pa z przygotowań kiedy przestaniemy płacić z naszych podatków za coś co nie jest zrobione! przecież to są normalne kpiny za komuny nie było odśnieżone to dozorca dostawał taki mandat że następnym razem był prawie błysk a dziś?totalne jaja , drogowcy no masakra !!!!!!!rano przede mną jechały 2 piaskarki ale żadna nie miała pługu opuszczonego żeby zbierać śnieg sypać też nie sypały to po kiego wacka udają ze coś robią za taką pracę to powinni jeszcze dostać karę a nie miasto im będzie płacić !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumie tych wszystkich narzekan! Glowne drogi sa na biezaco odsniezane i pospywane czymstam {Chyba piasek i sol} Jechalem rano z Gluska na Slawinek, Mimo ciagle padajacego sniegu, drogi czarne, po drodze widzialem co najmniej cztery piaskarki, oczwiscie jakies boczne ulice sa zasypane, ale nie sposob, aby w przeciagu dwoch dni odsniezyc setki bocznych uliczek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumie tych wszystkich narzekan! Glowne drogi sa na biezaco odsniezane i pospywane czymstam {Chyba piasek i sol} Jechalem rano z Gluska na Slawinek, Mimo ciagle padajacego sniegu, drogi czarne, po drodze widzialem co najmniej cztery piaskarki, oczwiscie jakies boczne ulice sa zasypane, ale nie sposob, aby w przeciagu dwoch dni odsniezyc setki bocznych uliczek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie tzw. system zarządzania kryzysowego nie istnieje. Wystarczy byle śnieżyca i dojazd do centrum dla karetki pogotowia lub straży pożarnej jest NIEMOŻLIWY. Nie chce byc Kasandra, ale gdyby wybuchł pożar w okolicy Dolnej 3 Maja lub ktoś dostał zawalu duża grupa ludzi powinna byc w centrum zainteresowania prokuratury. Sytuacje utrudnia deptak na Krakowskim Przedmieściu. Mam nadzieje ze ktoś mądry keidys skuje te chińskie kostki za 13 Mln i część Placu Litewskiego i przywróci przepustowość (przynajmniej jednokierunkowa) tego najważniejszego traktu komunikacyjnego centrum Miasta. Chodzi wszak o życie Ludzi!! Ktos niedawno mądrze napisał, ze jak pozwoli sie temu deweloperowi na wybudowanie kolejnej galerii w miejsce Pedetu, Narutowicza - Plac Wolności - czyli jedyny alternatywny ciąg komunikacyjny będzie nieprzejezdny totalnie (zwłaszcza zimą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik napisał:
Wczoraj akurat to MPK blokowało drogi i robiło korki. Jeśli ktoś ma swój samochod i możliwości żeby nim wyjechać to nie będzie szedł na przystanek i czekał z nadzieją czy autobus dojedzie czy nie. A samochodów na ulicach i tak dużo mniej w taką pogode. Kto nie musi, to raczej nie wyjeżdża.
 Tak too prawda. A przeciez Ratusz robi wszystko, zeby ludzie przesiadli sie z samochodow na MPK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kochani" willowcy, pozwolę sobie przypomieć, że waszym psim obowiązkiem jest dbanie o należyty stan jezdni i chodnika przylegający do waszej posiadłości. Także tak. Zamiast tu skamlać że wam nie odśnieżają ruszać d.upy i za łopatę! Może się zastanówcie dlaczego społeczeństwo tak was nie lubi - właśnie przez te roszczeniowe postawę. Tymczasem u mnie pod blokiem cieć zasuwa z szuflą a u mnie fotelik, telewizorek, piweńko. A jak odwali lipę z robotą to dostanie zyebkę. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pić piwko i pierdzieć w fotelu trzeba było mu pomóc 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Weteran... te czarne drogi to zwie się "czarny lód". Skąd to wiem? Jako pieszy o mało nie rypłem na czery litery. Czasami warto wysiąść z auta, by zobaczyć dlaczego koła boksują przy tak "doskonale utrzymanej prsejezdności" drogi. Wiadomo Placebo czasami pomaga. Widać Żuk też w nie wierzy. Byle mniej zurzyć piasku, by premie dla urzędników były większe na koniec zimy. No i komendant zadowolony... kolejne rekordy stłuczek ma wymierny skutek dla policyjnego budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...