Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogotowie

Utworzony przez anno123, 28 stycznia 2008 r. o 22:07
Straszny artykuł o tym pogotowiu ciekawe to chyba nie możliwe aby tak było jeśli tak jest naprawde to straszne dziennik z 28.01.08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE TAK JEST TO PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY SPOŁECZEŃSTWO WIEDZIAŁO KTO DO NICH JEŻDZI NIE DZWONIŁOBY TO PEWNE MOŻE W KOŃCU KTOŚ POWIE PRAWDĘ ILE JEST OFIAR EKSPERYMENTÓW DYREKCJI POGOTOWIA I CHĘCI POKAZANIA SIĘ JAK TO JA ROBIE REFORMY JAK JESTEM W CZOŁÓWCE REFORMATORÓW TYLKO CZYIM KOSZTEM?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK w nawiązaniu do artykułu z 28 wystawiono młodych chłopców nie świadomych odpowiedzialności ale może ktoś weżmie za to odpowiedzialność teraz na siebie jak można stawiać na równi chłopca rok po szkole i lekarza z kilkoma lub kilkunastoma latami praktyki może ktoś odpowie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję , że do mnie pogotowie nie przyjedzie jeszcze przez parę lat... Chłopak po zawodówce (np. ślusarz czy kierowca) - po kursie ratownika - ma ratować ludzkie życie? Podobno w naszym pogotowiu jeżdżą oni jako k i e r o w n i c y karetek - nawet bez wymaganego 3-letniego stażu pracy! Bez nadzoru lekarza! Ciekawe, czy potrafią odróżnić migotanie komór od migotania przedsionków???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='nicki' date='29.01.2008, 10:21' post='13710'] Mam nadzieję , że do mnie pogotowie nie przyjedzie jeszcze przez parę lat... Chłopak po zawodówce (np. ślusarz czy kierowca) - po kursie ratownika - ma ratować ludzkie życie? Podobno w naszym pogotowiu jeżdżą oni jako k i e r o w n i c y karetek - nawet bez wymaganego 3-letniego stażu pracy! Bez nadzoru lekarza! Ciekawe, czy potrafią odróżnić migotanie komór od migotania przedsionków??? Jeśli to prawda to chyba to jakaś paranoja i ktoś powinien się temu przyjrzeć i interwenjować przecież to chodzi o ludzkie zdrowie w artykule ktoś napisał że ktoś umarł i co na nikim nie robi to wrażenia przecież ktoś za to odpowiada ktoś tym ludziom pozwolił jeżdzić za dupę tego kto za to odpowiada i tyle ja raczej też nie chciałbym być zmuszony do wezwania pogotowia jeśli to wszystko prawda to skandal i dzięki dziennikowi za wiadomość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...