Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie (relacja, wideo)

Utworzony przez Gość, 19 lutego 2011 r. o 09:46 Powrót do artykułu
lsw napisał:
Do "mi". Jakie 70 tys.? 100 tysi miało być! "Na placu przed katedrą zebrało się ok. 300 osób" onet.pl Hehe.
widac ze z inetligencją u ciebie na bakier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykrol masz pewnie ponad 30-40 lat i jesteś zgorzkniały i zagorzałym kibicem Januszka palllllikota. nic tu twe nędzne treści nie wnoszą a twój iloraz inteligencji jest niższy niż stan baterii w moim telefonie(jest na rozładowaniu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://bip.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=40684 pod bramą się ludzie nie mieszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy "45minutowi katolicy" wiedzą ,że życiński i peronek ,to przeciwnicy by Jezusa Chrystusa ogłosić Królem Polski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście zwyklymi mendami społecznymi. Dobrze, że stanowicie margines. wyrzutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie plemiel herr TUSK? Gra w gałę czy może boi się przyjeżdżać do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że dno intelektualne tego miasta ma się dobrze i swołocz pisowsko-radiomaryjna sobie używa. Nie wiem, załóżcie sobie jakąś grupę na facebooku pt: "Spęd totalnych imbecyli", może wam ulży we własnym gronie małych gnojków moralnych. Nie napiszę "ch*** wam w dupę" bo to byłby zaszczyt i przyjemność dla was pedały wzajemnej adoracji. Do was nie ma co mówić kulturalnym językiem, bydło takie jak wy i tak nie zrozumie przesłania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Radiu Ma-Ryja nawet słowa informacji o pogrzebie arcybiskupa. Rydzyku powinieneś się wstydzić do końca swoich dni choć ty nie wiesz co to wstyd ty wiesz tylko co to KASA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogumił napisał:
A w Radiu Ma-Ryja nawet słowa informacji o pogrzebie arcybiskupa. Rydzyku powinieneś się wstydzić do końca swoich dni choć ty nie wiesz co to wstyd ty wiesz tylko co to KASA
ZLIKWIDOWAĆ TE SEKTĘ!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogumił napisał:
A w Radiu Ma-Ryja nawet słowa informacji o pogrzebie arcybiskupa. Rydzyku powinieneś się wstydzić do końca swoich dni choć ty nie wiesz co to wstyd ty wiesz tylko co to KASA
Bogumile, bo Radio Ma-Ryja nie uznaje hierarchii Kościoła Katolickiego w Polsce tylko własną sektę z własnym guru i ideologami. Jak to powiedziała pewna radio-maryjna znajoma: "Ja tego Życińskiego nie uznaje, bo to ŻYD! On nie uznawał Ojca Rydzyka. A ja TYLKO jego uznaje!" - żałosne ale prawdziwe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aj waj . skąd ten skowyt "45 minutowych katolików" pogańskiego po-chodzenia ,wyznających "wiarę" w 5-cio głowego Światowida i po-chodne ? toż wasi "pół-bogowie" roznoszą wokół po-kój ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownik Regionalny firmy "Kościół Sp. z o.o." pochowany. Wielkie rzeczy, faktycznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
aj waj . skąd ten skowyt "45 minutowych katolików" pogańskiego po-chodzenia ,wyznających "wiarę" w 5-cio głowego Światowida i po-chodne ? toż wasi "pół-bogowie" roznoszą wokół po-kój ?
A skąd ty człowieku durny wiesz jaka jest moja wiara?! Wystarczy mi, że Pan Bóg wie jaka jest moja wiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy w kondukcie żałobnym idą niczym niemal Święci a za chwilę jeden drugiego zjadłby za 5 złotych... Nie wiem czy śmiać się, czy płakać nad tym fałszem i totalną mistyfikacją tych wszystkich nibywierzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślący, słyszący, widzący napisał:
Wszyscy w kondukcie żałobnym idą niczym niemal Święci a za chwilę jeden drugiego zjadłby za 5 złotych... Nie wiem czy śmiać się, czy płakać nad tym fałszem i totalną mistyfikacją tych wszystkich nibywierzących.
bo wystarczy" tylko 45 minut ,a po-tem na odlew i piana z ryja .aj waj. albo palenie zniczy na klombach i drogach ,diabłu ku uciesze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach. Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" Mateusz 7,15-23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi było trochę ale jak na taką medialną kampanie nie za wiele. Pewnie większość z musu pójść musiała. "Piękny pogrzeb", szkoda że nareszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Bogumile, bo Radio Ma-Ryja nie uznaje hierarchii Kościoła Katolickiego w Polsce tylko własną sektę z własnym guru i ideologami. Jak to powiedziała pewna radio-maryjna znajoma: "Ja tego Życińskiego nie uznaje, bo to ŻYD! On nie uznawał Ojca Rydzyka. A ja TYLKO jego uznaje!" - żałosne ale prawdziwe....
A ja nie uznaje ani rydzyka ani hierarchii kościoła. Uznaje misjonarzy i normalnych ludzi bo bez nich nie buło by kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogumił napisał:
A w Radiu Ma-Ryja nawet słowa informacji o pogrzebie arcybiskupa. Rydzyku powinieneś się wstydzić do końca swoich dni choć ty nie wiesz co to wstyd ty wiesz tylko co to KASA
za to tvn i gw czci jak geremka i kuronia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, widzę że frustraci życiowi o inteligencji ameby znaleźli miejsce by poszczekać i podniecać się gdy ktoś da się sprowokować Tak więc sprowokowany tylko tak dodam, że jak będziecie sami zdychać to wasze wołanie do Boga cała okolica będzie słyszeć Zakład?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...