Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Olej Katabasa.Komu on potrzebny?Zmarłemu?Na pewno nie.Tobie?A po jaką cholerę? Niech spada na drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie jak ceni się własną usługę.Boga się nie boją ,cóż biedny człowiek to wszystko zbędne. Nic się nie należy za darmo,ale za kasę jak najbardziej.Hipokryci cholerni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romanie jest część księży którzy to zwykli materialiści nie mają wiele wspólnego z posługą dla wiernych.To są wyzuci do szpiku kości hochsztaplerzy nie mający sumienia, od takich się nie otrzyma pomocy porady ani współczucia jest to straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWSZE JEŚLI SĄ PROBLEMY Z POCHÓWKIEM TO OCZYWIŚCIE CZARNYM CHODZI O KASĘ.POWOLI ZACZYNA SIĘ ROBIĆ NORMALNIE tzn CZARNI ZACZYNAJĄ BYĆ TRAKTOWANI TAK JAK NA TO ZASŁUGUJĄ.NASZA STARSZA SIOSTRA W WIERZE FRANCJA POKAZUJE NAM JAK NALEŻY TRAKTOWAĆ TYCH DYKTATORÓW.TAM DOBRZE JEST JAK KSIĄDZ CZY ZAKONNIK POSIADA ROWER.JEŻELI NIE -TRUDNO ..............ZALICZA PIECHOTKĘ.I ZA TE DOBROCI KAŻDY ŻABOJAD JEST WYSŁUCHANY,JEŚLI POTRZEBUJE POMOCY - TA POMOC ZOSTANIE MU UDZIELONA.U NAS KAŻDA KROPLA Z KROPIDŁA MA SWOJĄ CENĘ.RÓWNIEŻ ZALEŻNE JEST TEŻ TO OD TEGO JAKIEGO KOLORU KASZKIET NOSI KROPICIEL.MOŻNA JESZCZE WIELE,ALE PO CO CZŁOWIEK MA SIĘ WKU.... NA COŚ NA CO SAM KIEDYŚ UNIŻENIE ZGODZIŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEM COŚ NA TEN TEMAT JEŻELI NIE ZAPŁACI SIĘ PIENIĄŻKÓW TO NIE MA SZANS NA ODPRAWIENIE PRZEZ WIĘKSZOŚĆ KSIĘŻY MSZY I CEREMONII POGRZEBOWEJ, DLA NICH LICZY SIĘ TYLKO KASA I TO WCALE NIE MAŁA.A JAK PRZYCHODZI SIĘ DO KANCELARII UZGODNIĆ SPRAWY POGRZEBOWE TO WYCIĄGAJĄ RĄCZKI PO OFIARĘ TJ. 500-600 ZŁ CZYŻ TO NIE TAK? SAM JESTEM TEGO PRZYKŁADEM. NATOMIAST KSIĄDZ W ZAMIAN NAWET NIE ZAPYTAŁ CZYM ZAJMOWAŁA SIĘ ZMARŁA JAKĄ BYŁA MATKĄ, BABCIĄ ITP. (KAZANIE NIE WYSZŁO BO NIE MOGŁO) WIĘC CZY TAK POWINNO BYĆ? RACZEJ NIE ALE CÓŻ ZROBIĆ NIE NAM TO WSZYSTKO OCENIAĆ I SĄDZIĆ. KSIĄDZ TEŻ CZŁOWIEK I ZA SWOJE CZYNY BĘDZIE ODPOWIADAŁ PRZED PANEM BOGIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam dokładnie sprawy więc moja opinia może być subiektywna, ale właśnie przez takie zachowania księży ludzie na prawdę odchodzą od kościoła...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz to nie Pan Bóg i nie można obrażać się na Stwórcę dlatego że jakiś sukienkowy(bo trudno takiego nazwać księdzem) okazuje sie zwykłym łachudrą.Przyjacielu ,jeżeli ten człowiek godziwie przeżył na tym padole to zaświadczenie tego nikczemnika w sutannie było mu zbędne. Ja się czasami zastanawiam czy niektórzy księża wierzą w Boga .....bo gdyby wierzyli to coś takiego jak to tu nie powinno sie zdarzyć. Bóg kazał nam kochać bliźniego swego a nie nim gardzić bez względu kim on by nie był. Ojciec Wiśniewski powiedział głośno i odważnie ,że "dzisiejszy kościół to wielki,napompowany, kolorowy balon" Czy trzeba coś do tego dodawać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moim zdaniem powinno się podac imię i nazwisko księdza, który tak zrobił.. niech wszyscy wiedzą że to materialista i wyrwigrosz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kende napisał:
Ksiądz to nie Pan Bóg i nie można obrażać się na Stwórcę dlatego że jakiś sukienkowy(bo trudno takiego nazwać księdzem) okazuje sie zwykłym łachudrą.Przyjacielu ,jeżeli ten człowiek godziwie przeżył na tym padole to zaświadczenie tego nikczemnika w sutannie było mu zbędne. Ja się czasami zastanawiam czy niektórzy księża wierzą w Boga .....bo gdyby wierzyli to coś takiego jak to tu nie powinno sie zdarzyć. Bóg kazał nam kochać bliźniego swego a nie nim gardzić bez względu kim on by nie był. Ojciec Wiśniewski powiedział głośno i odważnie ,że "dzisiejszy kościół to wielki,napompowany, kolorowy balon" Czy trzeba coś do tego dodawać ?
no a ja bym sie obrazila, zwlaszcza po tym jak wnikliwie przestudiowalam "stary testament"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie rozumiem tego, ale z jakiegoś powodu (na pewno niechrześcijańskiego) duża grupa księży trzyma tylko z ludźmi zamożnymi, posiadającymi pełne rodziny i, przepraszam, włażącymi im .... W sposób nieludzki dzielą na ludzi gorszych i lepszych, po prostu - w jednych widzą Chrystusa, w drugich już nie. Panie Romanie dobrze, że zmarły miał w Panu takiego oddanego przyjaciela. Niech Pański kolega spoczywa w pokoju. Jest taki pewien Święty Antoni Padewski, który wszystkich biedaków wspomagał, myślę, że On pocieszy pańskiego kolegę jak również Pana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kende napisał:
Ksiądz to nie Pan Bóg i nie można obrażać się na Stwórcę dlatego że jakiś sukienkowy(bo trudno takiego nazwać księdzem) okazuje sie zwykłym łachudrą.Przyjacielu ,jeżeli ten człowiek godziwie przeżył na tym padole to zaświadczenie tego nikczemnika w sutannie było mu zbędne. Ja się czasami zastanawiam czy niektórzy księża wierzą w Boga .....bo gdyby wierzyli to coś takiego jak to tu nie powinno sie zdarzyć. Bóg kazał nam kochać bliźniego swego a nie nim gardzić bez względu kim on by nie był. Ojciec Wiśniewski powiedział głośno i odważnie ,że "dzisiejszy kościół to wielki,napompowany, kolorowy balon" Czy trzeba coś do tego dodawać ?
Kiedyś czytałam: "kto studiuje teologię traci wiarę,kto studiuje filozofię traci rozum" i analizując zachowania niektórych znanych mi ludzi po tych kierunkach mogę stwierdzić,że coś w tym jest na rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest dopiero biznes. Zero podatków Vatów, dochodowych, ZUSów itp. należy się 500zł, a był u zpowiedzi ? Nie, to 1000zł inaczej nie moge... czarna mafia. Wiara Tak, kościół NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywna napisał:
Kiedyś czytałam: "kto studiuje teologię traci wiarę,kto studiuje filozofię traci rozum" i analizując zachowania niektórych znanych mi ludzi po tych kierunkach mogę stwierdzić,że coś w tym jest na rzeczy.
na pewno da sie zauwazyc takie przypadki. ale nie mozna na sile czerpac przyjemnosci z filozofii , rozwijajac sie przy tym w zdrowym kierunku, gdy nie ma sie do tego predyspozycji. analizujac przemiane ludzi po tym kierunku moge stwierdzic, ze cos jest na tej rzeczy faktycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja rozumie księży, bo jak miałam bierzmowanie syna to wyraźnie ksiądz powiedział, że część składki idzie na ks. Biskupa, więc biedni muszą sobie jakoś radzić, a PUK robi to za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsa napisał:
Nie znam dokładnie sprawy więc moja opinia może być subiektywna, ale właśnie przez takie zachowania księży ludzie na prawdę odchodzą od kościoła...........
Tym stwierdzeniem ameryki nie odkryłeś ...zobacz Budzikowi najbardziej zależy na 1% podatku batiuszcze na dobrej cenie za placyk u zbiegu Walecznych i Unickiej,rabinowi aby jak najwięcej sciągnąć dla gminy żydowskiej......a gdzie tu miejsce na ubóstwo ? gdzie tu miejsce na wartości które Bóg zapisał nam w testamencie. Tam nie było mowy o sztabach złota ,obszarach gruntu. Lud zbudował świątynie Panu Bogu .....ale czy tylko Panu Bogu ? skoro epitafium ku czci Życińskiego,utwierdzone do sciany Katedry jest nie wiele mniejsze od ołtarza.Przerażające im więcej "świętych" tym zło ma więcej miejsc gdzie może się schować. Kmioty -swięty jest Pan Bóg i Trójca Przenajświętsza a reszta to tylko bardziej lub mniej oddani jego słudzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
na pewno da sie zauwazyc takie przypadki. ale nie mozna na sile czerpac przyjemnosci z filozofii , rozwijajac sie przy tym w zdrowym kierunku, gdy nie ma sie do tego predyspozycji. analizujac przemiane ludzi po tym kierunku moge stwierdzic, ze cos jest na tej rzeczy faktycznie
VAREA byłam pewna Twojej odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywna napisał:
VAREA byłam pewna Twojej odpowiedzi
cieszy mnie to, niezaleznie od tego czy mialo zabrzmiec to wrogo czy przyjaznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
cieszy mnie to, niezaleznie od tego czy mialo zabrzmiec to wrogo czy przyjaznie
ja zawsze z sercem na dłoni bez żadnych podtekstów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milutko a ciezkie masz to serce, reka ci nie cierpnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
milutko a ciezkie masz to serce, reka ci nie cierpnie?
nie chcę zaśmiecać tego wątku, ale powiem,że gołębie i to już chyba wyjaśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...