Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb Piotra Dobrowolskiego. Przez Lublin przejedzie kolumna motocyklistów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2017 r. o 11:38 Powrót do artykułu
Coś więcej o okolicznościach wypadku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Coś więcej o okolicznościach wypadku ?
 na motorze, jak przystało na prawdziwego motocyklistę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******udinetoday.it/cronaca/incidente-stradale/morto-motociclista-polacco-sella-nevea.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam człowieka. Ale Chajzer to wiem kto to jest i się dziwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udinetoday.it/cronaca/incidente-stradale/morto-motociclista-polacco-sella-nevea.html w wolnym tłumaczeniu google: martwy rowerzysta w sella nevea, prowincjonalna droga 76 "Śmiertelny wypadek dla motocyklisty w sella nevea, na terenie gminy chiusaforte. człowiek - z powodu w toku dochodzenia - stracił kontrolę nad swoim pojazdem wzdłuż prowincjonalnej drogi 76 val raccolana, na wysokości krzywej, w kierunku tunezyjnej wioski cave del predil. wpadł na drogę i, z powodu poważnych obrażeń, które zgłosił, stracił życie bez opieki personelu na miejscu - mogli zrobić wszystko, aby go uratować. to jest 37-letni polski w okolicy motocykla. są też carabinieri firmy tarvisio. " w artykule są też zdjęcia trajki do góry kołami... ***s://***google.pl/search?q=udinetoday.it/cronaca/incidente-stradale/morto-motociclista-polacco-sella-nevea.html&source=lnms&tbm=isch&sa=x&ved=0ahukewjftcyxnbbwahumwhokhb0ebqqq_auidsge&biw=1120&bih=587&dpr=1.5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=it&u=******udinetoday.it/cronaca/incidente-stradale/morto-motociclista-polacco-sella-nevea.html&prev=search
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******e-nba.pl/ncaa/zawodnicy.php?co=pokaz&id=8 ***collegehoops.pl/archiwum/prasa.php?co=pokaz&id=5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero będziecie ryczeć silnikami dobrze że nie w nocy bo znowu ktoś by wylądował w szpitalu z powodu arytmii serca z przestraszenia . Nie macie wy motocykliści od siedmiu boleści sumienia nad nikim ani wstydu ,Noc godzina 23:30 lato upał szaleją po centrum jak bydło nie zważając na to że ludzie śpią że okna mają otworzone bo nie można zamknąć bo gorąco.Jedzie taki prostak nawet pomału a manetką dodaje gazu jak psychiczny i ryczy żeby go wszyscy zauważyli bo w nocy go może ktoś nie daj Boże nie zauważy . Mój sąsiad miał stan przedzawałowy po przejeździe tej dziczy przez centrum .Ja też się zerwałam na równe nogi.Jak policja się tym nie zajmie to sam wymierzę sprawiedliwość . Nie żałuję żadnego z was i nie życzę wam nic dobrego, wy nie macie sumienia dla mieszkańcach lublina często ludzi starszych i schorowanych ja tak samo nie mam dla was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie generalizujesz... jak motocyklista to od razu cham, bydło i psychiczny. a nie każdy motocyklista taki jest. znam kilku baranów, którzy absolutnie nie powinni prowadzić samochodu, ponieważ są nieobliczalni i pozbawieni szacunku do drugiego czlowieka, a prowadzą i wymac***ą łapskami za kierownicą przeklinając innych kierowców i przechodniów. to co? wszyscy kierowcy osobówek to też psychiczni? a ty masz prawko? zginął człowiek. zginął bardzo młodo, miał życie przed sobą. pozostawił żonę, dzieci, przyjaciół... szacunek mu się należy i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gocha coś ci się popierniczyło,żeby nie motor to by żył a co ty masz do kierowców osobówek oni nie jeżdżą bez tłumików i nie na***ają na całe miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty ***ie miej szacunek dla zmarlego i jego rodziny i przyjaciol .jak bym mogl to sam bym cie rozjechal motocyklem lub lepiej walcem .mam nadzieje ze jak zdechniesz to nikt po tobie nie zaplacze malo nikt nawet nie wspomni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...