Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lewiatan nie jest polska siecią, należy do portugalskiego Eurocashu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondycja handlu w Lublinie akurat nie zależy tak bardzo od podatków a od siły nabywczej lokalnej społeczności. Po upadku dużych zakładów produkcyjnych jest ona mizerna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS - Prawo I Sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zamykają, nie będzie handlu w niedzielę, nauczą sie pracodawce szacunku dla pracowniczek. Zwolni 10 osób i sam będzie pracował na 2 zmiany?hahaha -strachy na stare lachy , PISda 500 na dzieci, to PISda i dla bezrobotnych, a ksiądz i Bóg wspomogą. Alleluja i do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te manifestacje, handel i usługi przecież mogą zająć się uchodźcy wojenni ze wschodu. Spożywką i gastronomią zajmią się biznesmeni z Syrii, sprzedażą chińskich art przemysłowych fachowcy z Ukrainy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwota wolna od podatku 1,5 miliona zł netto ...Ludzie czyście oszaleli? To znaczy że demonstrują 300tu milionerów albo....300 naiwniaków, bo jak ich zrozumieć? Aldi, Rewe czy Lidl nie płacił NIC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwota wolna od podatku 1,5 miliona zł netto ...Ludzie czyście oszaleli? To znaczy że demonstrują 300tu milionerów albo....300 naiwniaków, bo jak ich zrozumieć? Aldi, Rewe czy Lidl nie płacił NIC!!!
 
Kwota wolna od podatku 1,5 miliona zł netto ...Ludzie czyście oszaleli? To znaczy że demonstrują 300tu milionerów albo....300 naiwniaków, bo jak ich zrozumieć? Aldi, Rewe czy Lidl nie płacił NIC!!!
Przeczytaj znaczenie słowa  franczyza milionerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiąż umowę z siecią - zaopatrzenie /hurtownie/dowiozą Ci towar w cenach jak dotychczas;więc co tracisz?Niektóre hurtownie aby od nich kupować to dają na koniec m-ca rozliczenie-bonus do kieszeni,inni zabierają zwroty-to,że zawiozą to innym to już inna,rzecz ale aby był handel i nic się nie marnowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie chodzi o to ze male sklepy w sieciach wpadaja w najwyzsza stawke przez to, ze maja byc liczone razem, a nie kazdy przedsiebiorca osobno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podatki trzeba płacić ale wiadomo podatków nikt płacić nie lubi.  Do sieci Lewiatan nikt o zdrowych zmysłach się nie zapisywał. Bo co znaczy słowo Lewiatan. Otóż Lewiatan to imię jednego z diabłów. Dlatego moja noga nigdy progu sklepu Lewiatan nie przekroczyła i nie przekroczy. Moja sąsiadka chodziła do takiego sklepu a teraz trzeba ją wozić do egzorcysty. Tak więc lewiatany płaczcie i płaćcie. Wcale mi was nie szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewiatan nie może sie przebić z informacją że własciciel sieci 300 sklepów to nie to samo co sieć trzystu włascicieli . Hasła koniec polskiego handlu itd , itp nikogo nie wzruszą , jesteśmy nielubianą grupą prywaciarzy , znanych w swoich społecznosciach , widzą nasz nowy samochód czy lepsze ubranie - my mamy , więc powinnismy sie podzielić . Przeciętny Kowalski niestety nie ma najmniejszego pojęcia o kosztach , ba nie rozróżnia płacy brutto małe , czy duże , nie rozumie że ktoś musi zapłacić za urlop wypoczynkowy czy 30 dni zwolnienia lekarskiego - przeciez to sie należy - to jest za darmo !!!! Tak więc przy cichej społeczniej aprobacie w imie politycznych interesów własciciel 100m sklepu w którym pracuje z zoną i kilkoma pracownikami zostanie wrzucony do jednego worka z właścicielem Biedronki . Chichotem tej historii jest to że 70-80% z nas to wyborcy PiSu którzy uwierzyli w hasła patriotyzmu gospodarczego . Kończąc chciałbym aby Pan Wojewoda określił sie GDZIE wysyła nasze postulaty , bo Warszawa to naprawde duże miasto .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/politycy/waloryzacja-rent- i-emerytur-w-2016-moze-byc-nizsza-niz-zapowiadano- ,artykuly,609345.html EMERYCI DOSTANĄ MNIEJ? Kpią z emerytów. Ochłapy zamiast podwyżek ja pieprzę, okradają emerytów za ich pracę po 20-45 latach a dają za darmo próżniakom , leniom, zgroza, hańba, wstyd   LUDZIOM PRACY ZABIERAJĄ PO TO ABY LENIOM, PRÓŻNIAKOM, ZA SEKS PŁACĄ, ZGROZAAAA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opodatkować księży bo  oni też zarabiają w niedzielę tj.  modląc się za pieniądze, które idą do ich prywatnej kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzony PIS najpierw miał obniżyć wiek emerytalny, później podnieść kwotę wolną od podatki a dopiero na trzecim miejscu 500 zł na dziecko, a on najpierw rozdaje leniom za pieprzenie się a w końcu pozostałych pracujących oleje bo zabraknie pieniędzy dla nich za pracę, już emerytom równo zapieprzają, bo brakuje, LUDZIE PRACY, EMERYCI ITP. NIE DAJMY SIĘ, WALCZMY O SWOJE ZA PRACĘ, ZBIERZMY SIĘ WSZYSCY, W JEDNOŚCI WIĘKSZA SIŁA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście pislamu to teraz morda w kubeł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne wystąpienie Pana Wojewody. Jakbym słuchał kacyków, komisarzy ludowych z czasów komuny, którzy jak były jakieś niepokoje w jakiejś branży, jechali i tak samo mówili jak Pan Wojewoda. Przyznawali racje niezadowolonym, mówili, że wasze problemy zostaną przekazane w komitecie wojewódzkim PZPR i w Warszawie. Obiecywali, a i tak swoje zrobili. Handlowcy na tym proteście zostali wycieszeni, bo o to chodziło, a PiS razem z Wojewodą i tak swoje zrobi. Przecież wasze podatki już są podzielone na zobowiązania rządu Pani Premier Szydło, między innym na program 500+, dla ojca dyrektora Rydzyka i inne płatności rządowe. Wspomnicie moje słowa. Handlowcy wszystkich branż łączcie się. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki szyldowi franczyzodawcy mogę konkurować z dużymi sieciami i dyskontami. Bez tego byłbym na przegranej pozycji      Napój Zbyszko w Delikatesach niecałe 3 zł, w Lewiatanie prawie 4,50 zł.  A o produktach sygnowanych marką własną Lewiatana lepiej nawet nie wspominać - jak dla mnie niezjadliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czemu się czepiacie - jako większość chcieliśmy "dobrej zmiany". I nadeszła :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi pisiorów, bo wiem, że chcą dobrze dla nas, ale nie potrafią. Ci co potrafią, to chcą trochę ten tego, no wiecie trochę tego dobra przytulić... I teraz sam nie wiem, czy nie lepiej już za 3 lata zagłosować na tych odklejonych od koryta... może ten czteroletni post ich czegoś nauczy... mniejszą łyżeczką będą wyjadać te nasze konfitury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geszefciarze walczą na ulicy. A to nie geszefciarz płaci podatki tylko klienci bulą i nabijają kabzę geszefciarzom. Jak geszefciarz doi klienta a państwo chce kila % od tego co wydoił klientów to aj waj giewałt. A Lewiatan z Panią Bochniarz to lipa. Boening mianował Ją na Dyrektora Boeninga w Europie. A dlaczego? No bo LOT chce odszkodowania od Boeninga za lipne Dremairlery. I Ta Babina zamiast walczyć o odszkodowania to kieruje swe wysiłki na handel. Lipa, lipa 100 razy lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...