Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy nie lepiej i z większą korzyścią byłoby pieniądze wydać dla potrzebujących, na remont ulic itp. z pewnością byłoby więcej uszczęśliwionych ludzi niż po festynie z Budką i innymi. A'propos na festynach trudno o ekologię,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w lublinie nie ma innych zespołów niż budka, w sylwestra też brzdąkali aż uszy puchły, z pewnością są i za mniejszą kasę zagrają......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto słucha suflerów? chyab jakies lesne dziadki po 50tce bez gustu. od lat 90tych nagrywaja tak słabe rzeczy ze nawet szkoda kometowac. festyniarstwo kicz i popelina. Lipko był swego czasu dobrym songwriterem- talentu mu nie odmawiam, Cugowski jest dobrym wokalista ale co z tego skoro nagrywaja taki shite ze chyab bardziej strawiłbym stachursiego na tych błoniah pod zamkiem . nie hejtuje, mam do nich szacunek ale oni po prostu stali sie parodia samych siebie, perfect jeszce gorzej o lejdi pankach nie wspomnę. panowie na emerytury szybciutko! i nie wystepować :)w tej miescinie sporo nowych bandów Miaższ, Plug&play, crab invasion,z innej manki junior stress, skubas chyba tez z lublina..dla kazdego cos miłego. aaale nie budka i bajm do 70tki beda sie wozic po plenerach ot lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile Budka na sylwestra wzięła gdzieś ok 250 tys złotych za godzinny występ- nieźle !!! tyle jest zdolnych kapel. Manager budki a zarazem perkusista musi mieć jakiś układ z Urzędem Miasta, a później Żuk płącze że pieniędzy nie ma. Tak samo z ESK teraz trzeba straty odrobić bo kasa wydana na promocje i lipa. Jest przymiarka parkowanie płatne zrobić też w weekendy. Grosz do grosza..... tylko to nasze grosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzidzi76 napisał:
czy w lublinie nie ma innych zespołów niż budka, w sylwestra też brzdąkali aż uszy puchły, z pewnością są i za mniejszą kasę zagrają...... [/quote] [quote name='dzidzi76' timestamp='1367708396' post='765732'] czy w lublinie nie ma innych zespołów niż budka, w sylwestra też brzdąkali aż uszy puchły, z pewnością są i za mniejszą kasę zagrają......
Odpowiedź dla dzidzi76 W Lublinie jest dużo fajnych i ciekawych zespołów. Od kilku lat mam okazję słuchać ich "na żywo" w czasie "Nocy Kultury" Jakie jest zainteresowanie tymi zespołami? Kilkanaście do max. 50 osób. Szkoda bo warto ich posłuchać. Jeśli na Budkę Suflera przychodzi dużo więcej osób to czy oznacza to, że też mają układy z Urzędem Miasta ??? Może i jestem "leśnym dziadkiem" - jakby nie było przeżyłem już 50 lat... Tylko niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego na koncercie "Budki" są tłumy a na "młodych talentach" sami znajomi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wersja z playbecka czy na żywo ? Bo nie wiem czy się wybierać, bo kaset to mogę sobie w domu posłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtu.be/qH6aWOI8WQk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...