Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I TO JEST PRAWDZIWA LUDZKA POMOC. A NIE KOŚCIÓŁ, KTÓRY TYLKO MODLIĆ SIĘ POTRAFI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kościół nic nie daje - ile zebrał Owsiak a ile Caritas i przeznaczył na powodzian miedzy innymi w tamtym roku? Szumnie można pisać o pomocy - tylko czy cały czas bedą tą opieką wspomagac tego chłopaka? Żeby to nie było tylko tak na pokaz o teraz a co potem? Myślę że wiecej dobra robi sie cicho i nawet bez rozgłosu, żeby nikt nic nie wiedział Pozdrawiam wszystkich krytykujących Kościół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caritas napisał:
A Kościół nic nie daje - ile zebrał Owsiak a ile Caritas i przeznaczył na powodzian miedzy innymi w tamtym roku? Szumnie można pisać o pomocy - tylko czy cały czas bedą tą opieką wspomagac tego chłopaka? Żeby to nie było tylko tak na pokaz o teraz a co potem? Myślę że wiecej dobra robi sie cicho i nawet bez rozgłosu, żeby nikt nic nie wiedział Pozdrawiam wszystkich krytykujących Kościół
i tylko z tym sie zgodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caritas tylko szum medilny robi ze niby pomaga i ile to kasy nie dali ale nie mowia ile zebrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
caritas tylko szum medilny robi ze niby pomaga i ile to kasy nie dali ale nie mowia ile zebrali
Tu się z Tobą zgodzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz sie mohery zleca i zlinczuja was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
zaraz sie mohery zleca i zlinczuja was
będziemy się do nich pięknie uśmiechać no i może jakieś miłe słówko rzekniemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy ma swoj swiat, a "zdania z reguly sa podzielone" inaczej nudno by bylo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nikomu nie broni miec swojego swiata ale mohery to fanatycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i fanatycy, nie ma gorszych niz religijny, choc w ich przypadku to chyba ten przerazajacy strach przed smiercia powoduje ze chca sie zrehabilitowac za wczasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po czym maja sie rehabilitowac taki zagorzaly fanatyk jak moher przeciez nigdy nie grzeszyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wersja oficjalna istnieje cos takiego jak - sumienie. czasami zabija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak oficjalna? jezeli jest tak zagorzalym katolikiem i zyje wedlog biblii to tak powinien postepowac tak samo zyja przeciez ksieza w celibacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a po czym maja sie rehabilitowac taki zagorzaly fanatyk jak moher przeciez nigdy nie grzeszyl
ja chyba takiego... znam ,ale mogę się mylić oj chyba piekło nas pochłonie przez ten grzech internetowy,ale za to będzie nam tam wesoło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksieza w celibacie, a policja dziala podlug prawa. zasady musza byc, chocby pisane na wodzie, to pozwala kontrolowac masy. ale zycie jest zyciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja chyba takiego... znam ,ale mogę się mylić oj chyba piekło nas pochłonie przez ten grzech internetowy,ale za to będzie nam tam wesoło...
bawcie sie dobrze, ja mam aspiracje nie ma to jak przybic "piatke" ze sw. Piotrem, popatrze na was z gory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy przestrzegaja prawa i nikt nikogo nie krzywdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to chyba jednak bede patrzyl z dolu nie z gory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ja to chyba jednak bede patrzyl z dolu nie z gory
i chwala Ci ! tylko wloz dobre okulary przeciwsloneczne zeby cie slonko nie razilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
i chwala Ci ! tylko wloz dobre okulary przeciwsloneczne zeby cie slonko nie razilo
tam podobno ciemno jest to chyba rozowe okulary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...