Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To już ćwiartki przed wyjazdem nie można wypić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no super teyle ze jak trzezwy kierowca wiezie pasazerow ktozy spozywali alkochol i ten super alkomat wykryje ze ktos pil a przecierz w samochodzie oddycha sie tym samym powietrzem ...to w jaki sposob wyodrebni sie ze kierowca jedznak nie pil tylko jego znajomi czy rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Ty jestes deb***, czytaj tekst ze zrowumieniem. "Gdy tester wykaże alkohol, będzie to dla policjanta sygnałem, że kierowcę trzeba zbadać alkomatem bądź zawieźć na pobranie krwi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policmajstry nie będą tego wozić - cały czas by im w radiolkach piszczało, że alkochol "czuje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tan cały Lublin to zawsze jakiś taki zacofany. U nas te żołte zabawki są już od 2 lat. Szczecin pozdrawia Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZS - czytaj ze zrozumieniem - " Do tej pory kilka takich urządzeń zwanych "alcoblow" miała tylko drogówka z komendy miejskiej w Lublinie. 30 nowych testerów trafi przede wszystkim do komend powiatowych "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Policmajstry nie będą tego wozić - cały czas by im w radiolkach piszczało, że alkochol "czuje"
Alkohol pisze się przez samo''h''cwaniaczku od policyjnych rodiowozów.Naucz się pisać poprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gówno im do tego że w samochodzie wożę alkohol. Niech oni od mojej prywatności się odpierd.... specjalnie teraz będę woził otwartą flaszkę a nic nie wipiję żeby tylko piszczało im urządzenie aby mieli więcej roboty, a ja wtedy będę miał podstawę do zgłoszenia że bezpodstawnie mnie zatrzymali bo ja byłem trzeźwy. ot co już nie mają na co kasy wydawać a dług publiczny rośnie z dnia na dzień.... porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
A gówno im do tego że w samochodzie wożę alkohol. Niech oni od mojej prywatności się odpierd.... specjalnie teraz będę woził otwartą flaszkę a nic nie wipiję żeby tylko piszczało im urządzenie aby mieli więcej roboty, a ja wtedy będę miał podstawę do zgłoszenia że bezpodstawnie mnie zatrzymali bo ja byłem trzeźwy. ot co już nie mają na co kasy wydawać a dług publiczny rośnie z dnia na dzień.... porażka
A wóź szczylu, tylko najpierw zrób prawo jazdy a później niech Ci ojce dadza samochód. Za dużo amerykańskich filmow się dziecko drogie naoglądało, bezpodstawne zatrzymanie hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście - niezły błąd. Za każdym razem zastanawiam się nad tym 'h' w słowie 'alkohol' i za każdym razem jestem przekonany, że piszę poprawnie. No to mnie przyłapałeś 'drugi cwaniaczku'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu służy badanie śpiącego kierowcy.Przecież śpi,a nie jedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym nowe alkomaty nie mają legalizacji!!! ...więc policjant nie może nic zrobić póki nie potwierdzi wyniku na starym alkomacie lub poprzez badanie krwi )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...z tego co wiem, to płyn do spryskiwaczy zawiera procenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...