Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja na górkach czechowskich. Zabezpieczali teren znaleziska

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 20 września 2020 r. o 20:35 Powrót do artykułu
Czy to prawda że to jeden z tych psychofanów od obrońców górek ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że to jeden z tych psychofanów od obrońców górek ??
Czy to prawda, że z naruszeniem prawa, dla własnych interesów i korzyści, gotów byłbyś nie zgłaszać znalezionych artefaktów militarnych oraz szczątków kostnych nieznanego pochodzenia, tak jak miało to miejsce w przypadku  LPEC  i  TBV   Investment ? Nie wiem jak ty, ale osobiście i nie tylko jako kapral rezerwy zgłaszałbym każdy taki artefakt militarny i szczątki kostne odpowiednim służbom państwa. Czyniłbym tak i to nawet gdyby moją byłą specjalnością było  saperstwo , a nie wojska i inżynieryjno-drogowe. Pamiętaj, że ginekolog nie dłubie w oku, a... okulista!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że to jeden z tych psychofanów od obrońców górek ??
 Czy to prawda, że z naruszeniem prawa, dla własnych interesów i korzyści, gotów byłbyś nie zgłaszać znalezionych artefaktów militarnych oraz szczątków kostnych nieznanego pochodzenia, tak jak miało to miejsce w przypadku     LPEC     i     TBV         Investment    ? Nie wiem jak ty, ale osobiście i nie tylko jako kapral rezerwy zgłaszałbym każdy taki artefakt militarny i szczątki kostne odpowiednim służbom państwa. Czyniłbym tak i to nawet gdyby moją byłą specjalnością było     saperstwo    , a nie wojska i    inżynieryjno-drogowe. Pamiętaj, że ginekolog nie dłubie w oku, a... okulista!
 A czy Janusz Paliwąs pytał o to, czy zgłoszenie było zasadne, czy też o to, czy to jeden z psychofanów? Biorąc pod uwagę sytuację narastającą wokół górek, byłbym skłonny uwierzyć w teorię, że jakiś ekooszołom podrzucił "artefakty" (SIC!) tylko po to, żeby wstrzymać prace na górkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że to jeden z tych psychofanów od obrońców górek ??
Czy to prawda, że z naruszeniem prawa, dla własnych interesów i korzyści, gotów byłbyś nie zgłaszać znalezionych artefaktów militarnych oraz szczątków kostnych nieznanego pochodzenia, tak jak miało to miejsce w przypadku     LPEC     i     TBV         Investment    ? Nie wiem jak ty, ale osobiście i nie tylko jako kapral rezerwy zgłaszałbym każdy taki artefakt militarny i szczątki kostne odpowiednim służbom państwa. Czyniłbym tak i to nawet gdyby moją byłą specjalnością było     saperstwo    , a nie wojska i    inżynieryjno-drogowe. Pamiętaj, że ginekolog nie dłubie w oku, a... okulista!
A czy Janusz Paliwąs pytał o to, czy zgłoszenie było zasadne, czy też o to, czy to jeden z psychofanów? Biorąc pod uwagę sytuację narastającą wokół górek, byłbym skłonny uwierzyć w teorię, że jakiś ekooszołom podrzucił "artefakty" (SIC!) tylko po to, żeby wstrzymać prace na górkach...
 Dlaczego zakładasz, że inni byliby skłonni do takich metod jak ty? Czyżbyś był jednym z psychofanow patodeweloperki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że to jeden z tych psychofanów od obrońców górek ??
Czy to prawda, że z naruszeniem prawa, dla własnych interesów i korzyści, gotów byłbyś nie zgłaszać znalezionych artefaktów militarnych oraz szczątków kostnych nieznanego pochodzenia, tak jak miało to miejsce w przypadku     LPEC     i     TBV         Investment    ? Nie wiem jak ty, ale osobiście i nie tylko jako kapral rezerwy zgłaszałbym każdy taki artefakt militarny i szczątki kostne odpowiednim służbom państwa. Czyniłbym tak i to nawet gdyby moją byłą specjalnością było     saperstwo    , a nie wojska i    inżynieryjno-drogowe. Pamiętaj, że ginekolog nie dłubie w oku, a... okulista!
A czy Janusz Paliwąs pytał o to, czy zgłoszenie było zasadne, czy też o to, czy to jeden z psychofanów? Biorąc pod uwagę sytuację narastającą wokół górek, byłbym skłonny uwierzyć w teorię, że jakiś ekooszołom podrzucił "artefakty" (SIC!) tylko po to, żeby wstrzymać prace na górkach...
Dlaczego zakładasz, że inni byliby skłonni do takich metod jak ty? Czyżbyś był jednym z psychofanow patodeweloperki?
 Ze swoimi urojeniami dotyczącymi deweloperki proszę mnie nie kojarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...