Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu te Julki dezinformują. Przecież ciążę z gwałtu zawsze wolno usuwać. Tak samo ciążę zagrażającą zdrowiu i życiu. Te działaczki celowo dezinformują, aby siać zamęt na protestach. Gdyby co piąta kobieta była gwałcona strach byłoby wyjść z domu a nawet siedzieć w domu. Tak przecież nie jest. To nie dziki Meksyk. Te statystyki są wzięte z sufitu. Szkoda, że nikt nie przykleił się do ściany lub wystawy. Byłoby przynajmniej wesoło. Szkoda, że po raz kolejny lekceważy się roznoszenie zarazy. Dziś w Polsce podano, że nie żyje kolejne 599 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od miesiąc w całej Polsce trwają protesty Kobiet, a Kaczyński jedyne co robić w tej sytuacji to wysyła na nich uzbrojonych policjantów! A Beata Sz. zarzekała się ze policji na ludzi nie będzie wysyłać. Ale PiSowscy kłamali i nadal kłamią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Używanie siły, spisywanie i inne nękanie kobiet przez policję jest haniebne. Pamietajcie! PiS minie a wstyd i hańba zostanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Używanie siły, spisywanie i inne nękanie kobiet przez policję jest haniebne. Pamietajcie! PiS minie a wstyd i hańba zostanie.
Przyganiał PO-wiec  PiS -owcom. PO minęło, hańba została i co z tego?! Z szacunku do ofiar nie wspominam rządów PZPR, czy SLD, bo dla takich jak ty,  zły jest tylko PiS, który do perfekcji opanował metody swoich poprzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobotni spacer "na skrzyżowaniu Krakowskiego Przedmieścia z ulicą Ewangelicką natknął się na blokadę zorganizowaną przez policję" - Policja nie działa adekwatnie i nie myśli przyszłościowo, zupełnie jak 100 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu te Julki dezinformują. Przecież ciążę z gwałtu zawsze wolno usuwać. Tak samo ciążę zagrażającą zdrowiu i życiu. Te działaczki celowo dezinformują, aby siać zamęt na protestach. Gdyby co piąta kobieta była gwałcona strach byłoby wyjść z domu a nawet siedzieć w domu. Tak przecież nie jest. To nie dziki Meksyk. Te statystyki są wzięte z sufitu. Szkoda, że nikt nie przykleił się do ściany lub wystawy. Byłoby przynajmniej  wesoło. Szkoda, że po raz kolejny lekceważy się roznoszenie zarazy. Dziś w Polsce podano, że nie żyje kolejne 599 osób.
 Gdyby policji zależało na zapobieganiu rozprzestzenianiu epidemii, pozwoliliby marszowi przejść w spokoju, przypominając o zachowaniu odstępów, a nie robić kotły i masowe spisywanki, zmuszając w ten sposób protestujących do zagęszczenia manifestacji. Rozumiem, że posiadasz aktualne dane na temat gwałtów na kobietach w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie 2: "Policjo - zapewniamy My rac nie posiadamy" - No i w porządku, pokojowo manifestujące przedstawicielki geriatrii chciały uświadomić społeczeństwu i policji fakt, iż nie posiadają rac. Zdjęcie 3: "Niech zginie zbrodniczy reżim" - w pełni się z tym transparentem zgadzam - zbrodniczy reżim komunistyczny czy marksistowski jak najbardziej powinien zginąć, dla podkreślenia tego faktu, ta osoba manifestująca celowo użyła w transparencie kolor czerwony by dobitniej podkreślić słowo "ZBRODNICZY", a kolor czerwony wiadomo z czym się kojarzy. Zdjęcie 4: "Jesteśmy bardzo bardzo zaniepokojone" - No my też, jak musimy te happeningi, protesty i manifestacje widzieć. Zdjęcie 6: "My jesteśmy  rewolucją" - Nie! Naprawdę? A my jesteśmy krasnoludki hopsasa, a ja troll. Rewolucja wagin, ale traktować swój instrument rozrodczy jak karmnik dla ptaka to z pewnością byłyby pierwsze. I one mówią o szacunku dla swojego ciała? Żarty. Zdjęcie 13: "Aktualna patowładza Polskę z Unii wyprowadza" - Co w tym złego? Można być tylko szczęśliwym, bo jeśli praworządność jest wtedy kiedy jest leworządność i tylko lewicowe i liberalne przekazy mogą zabierać głos i rządzić, a polityki i prawodawstwa( tu w zasadzie byłyby to lewodawstwa) mają być podporządkowane Unii to nasz kraj byłby wypestkowany i niesuwerenny pod żadnym względem. Zdjęcie 19: "Policjo! Proszę nie naruszać mojej cielesności! Nie zbliżać się!" - A ktoś tą Panią przytula, że uważa ona, że jej cielesność jest naruszana? Nie sądzę. Życzy sobie ta Pani aby się do niej nie zbliżać - i pewnie nikt się nie zbliża i nie zbliżał ani nawet śmie, pewnie samo pomyślenie o tym powinno być zbrodnią. Zdjęcie 26: "Szef kuchni poleca: Duszoną kaczkę w sosie własnym" - E tam, w menu są raczej filety z cipek w sosie pomidorowym. Zdjęcie 40: "Chcę dobrowolności" - a nie ma jej? przecież dobrowolnie przyszła na manifestację, nikt jej nie zmuszał. Zdjęcie 42: "Kobieta myśląca zagrożeniem dla władzy" - jeśli faktycznie myśląca, mająca wizje polityczne, strategie, taktyki, pomysły na Polskę to w jakiejś mierze może i być zagrożeniem, natomiast bezmyślna, skandująca mało inteligentne hasełka, tupiąca nóżką, przeklinająca i pałająca agresją zazwyczaj słowną to śmiem wątpić aby była jakimkolwiek zagrożeniem.
 Co za obszerna, szczegółowa, ociekająca szowinizmem i zupełnie nikomu niepotrzebna analiza galerii. NSŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stosuje do mnie, a oznacza on nazistowską szowinistyczną świnię( NSŚ) - więc ja tu odpowiem tak, skoro dalej mnie obraża, że jest on komunistycznym pantoflarskim prosiakiem
1. Nie, oznacza to: Niesłychane Smutki Świrgolisz. Na każdy temat. Plosem Panią, a on to siem przezywa!!! I mniej niż zero argumentów, tylko "a bo on" i ping pong na okrągło...A może tak coś od siebie? Żenada, zgroza, dziecinada, obciach, dno i 5 metrów mułu.... 2. Nick adekwatny do powiedzenia - wyskoczył jak filip z konopi. Bo i wyskakujesz co chwila z jakimiś bredniami, od których resztki włosów u zdrowo, normalnie myślących dęba na głowie stają. A z takimi odmieńcami się nie dyskutuje. Takich pajaców się totalnie ignoruje. Zero, null, powietrze...Dzieci mają wolne od szkoły - to głupoty po forach wypisują....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu te Julki dezinformują. Przecież ciążę z gwałtu zawsze wolno usuwać. Tak samo ciążę zagrażającą zdrowiu i życiu. Te działaczki celowo dezinformują, aby siać zamęt na protestach. Gdyby co piąta kobieta była gwałcona strach byłoby wyjść z domu a nawet siedzieć w domu. Tak przecież nie jest. To nie dziki Meksyk. Te statystyki są wzięte z sufitu. Szkoda, że nikt nie przykleił się do ściany lub wystawy. Byłoby przynajmniej  wesoło. Szkoda, że po raz kolejny lekceważy się roznoszenie zarazy. Dziś w Polsce podano, że nie żyje kolejne 599 osób.
Gdyby policji zależało na zapobieganiu rozprzestzenianiu epidemii, pozwoliliby marszowi przejść w spokoju, przypominając o zachowaniu odstępów, a nie robić kotły i masowe spisywanki, zmuszając w ten sposób protestujących do zagęszczenia manifestacji. Rozumiem, że posiadasz aktualne dane na temat gwałtów na kobietach w Polsce?
" Anarchia", "Demokracja" - mówi ci to coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ludzie na ulicy to porażka władzy." Beata Kempa (12.09.2013)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu te Julki dezinformują. Przecież ciążę z gwałtu zawsze wolno usuwać. Tak samo ciążę zagrażającą zdrowiu i życiu. Te działaczki celowo dezinformują, aby siać zamęt na protestach. Gdyby co piąta kobieta była gwałcona strach byłoby wyjść z domu a nawet siedzieć w domu. Tak przecież nie jest. To nie dziki Meksyk. Te statystyki są wzięte z sufitu. Szkoda, że nikt nie przykleił się do ściany lub wystawy. Byłoby przynajmniej  wesoło. Szkoda, że po raz kolejny lekceważy się roznoszenie zarazy. Dziś w Polsce podano, że nie żyje kolejne 599 osób.
Gdyby policji zależało na zapobieganiu rozprzestzenianiu epidemii, pozwoliliby marszowi przejść w spokoju, przypominając o zachowaniu odstępów, a nie robić kotły i masowe spisywanki, zmuszając w ten sposób protestujących do zagęszczenia manifestacji. Rozumiem, że posiadasz aktualne dane na temat gwałtów na kobietach w Polsce?
" Anarchia", "Demokracja" - mówi ci to coś?
 Tak. Na zdjęciach widać demokrację w najczystszej postaci. Obywatele okazują radość z kolejnej rocznicy uzyskania przez kobiety praw wyborczych, które sobie wywalczyły takimi samymi protestami jakie teraz przetaczają się przez Polskę. Anarchii natomiast nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ulice są nasze!" zawyły "kobiety" przeganiając panie uprawiające najstarszy zawód świata. Konkurencja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ulice są nasze!" zawyły "kobiety" przeganiając panie uprawiające najstarszy zawód świata. Konkurencja?
 A co? Biznes ci się przez to zawalił? Nie zarobiłeś tego wieczoru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Zgredek Edek: "1. Nie, oznacza to: Niesłychane Smutki Świrgolisz." - Być może dla ciebie, jednak pamiętam rozmowy z towarzyszem twoim _XD_ i skrót "NSŚ" oznaczał nazistowską szowinistyczną świnię. "Na każdy temat." - Nie, tylko wszędzie tam, gdzie wy dwaj się dopierniczacie do mnie, zamiast dać mi spokój. "Plosem Panią, a on to siem przezywa!!! I mniej niż zero argumentów, tylko "a bo on" i ping pong na okrągło...A może tak coś od siebie?" - Tak, ja piszę przynajmniej od siebie i nie wcinam się jak ty między wódkę a zakąskę, do ciebie nic nie miałem, więc przestań się narzucać. "Żenada, zgroza, dziecinada, obciach, dno i 5 metrów mułu...." - Skończyłeś już tą biegunkę? to podetrzyj sobie tyłek swoim komentarzem i spuść wodę bo strasznie cuchnie. "2. Nick adekwatny do powiedzenia - wyskoczył jak filip z konopi." - To ci się akurat udało, celna riposta nie powiem. "Bo i wyskakujesz co chwila z jakimiś bredniami, od których resztki włosów u zdrowo, normalnie myślących dęba na głowie stają." - ty pewnie już wyłysiałeś czytając te moje brednie, zdrowo, normalnie myślący i jakże poważny, nie mający dystansu człowieku. "A z takimi odmieńcami się nie dyskutuje." - Ty jak widać dyskutować chcesz, bo głos zabierasz. "Takich pajaców się totalnie ignoruje. Zero, null, powietrze..." - Ach tak? Ty jak widać tego nie potrafisz, bo pokusiłeś się o komentarz, ja pajac, za to ty błazen i jesteśmy kwita. "Dzieci mają wolne od szkoły - to głupoty po forach wypisują...." - A podobno ryby i dzieci głosu nie mają, czyli teza, że jestem dzieckiem została obalona. Głupotami swoich wpisów bym nie określił ale intelektualnym bredzeniem już mógłbym.
  " Facet to powinien być facet - obmyślanie strategii, organizacja, humor, dystans, zdolności przywódcze, charyzma, charakter" Nadal nie widać żądnej z tych cech u ciebie. Wiać natomiast małego, zakompleksionego, smutnego, gnojka bez charakteru i polotu, za to z głową pełną szowinistycznych bredni i  z chorobliwą tendencją do grafomaństwa, który najwyraźniej odczuwa paniczny lęk przed kobietami. Skojarzenia z Hitlerem nasuwają się same. Takie własnie miernoty przyciągają wszelkie faszyzujące organizacje. Kult siły, poczucie że jest się kimś ważnym w społeczeństwie, choć w rzeczywistości jest się tylko nieznaczącą jednostką w schierarchizowanej społeczności i uczucie, że te wszystkie idee z których naśmiewają się bardziej inteligentni ludzie. To wszystko przyciąga takie niedojdy. I tak, nadal uważam cię za szowinistyczną świnię i raczej zdania niezmienię. Ale przecież podobno cię to nie rusza, więcz czemu się skarżysz? Przecież to oznacza coś zupełnie przeciwnego. Nie wierzę też że jesteś studentem jakiejkolwiek uczelni. To niemożliwe, żeby ktoś tak tępy dosałby się na jakikolwiek uniwersytet. Nawet na KUL jest jakaś selekcja. Ale Zgredek ma rację. Zbyt dużo już czasu ci poświęciłem, choć mam nadzieję, że nie na darmo. Wiem, że trochę ludzi mimo wszystko czytało te komentarze i mam nadzieję, że kilkoro z nich wyciągnęło właściwe wnioski z tych dyskusji. Ale skrót sobie zostawię. Wprost idealnie cię opisuje. NSŚ. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małego, zakompleksionego, smutnego, gnojka bez charakteru i polotu, za to z głową pełną szowinistycznych bredni i z chorobliwą tendencją do grafomaństwa
2000% racji. I niech się matołek nauczy cytaty wstawiać, zanim zacznie się pchać na fora z tymi durnymi wypocinami. Uwaga - trudne słowo: obłąkany, paranoiczny słowotok (a raczej - ślinotok) = cała jego "tfurczość" P.S. I stawiam guziki przeciw dolarom, że za chwilę będzie ping pong i referat na cała stronę o tym, że ten powiedział, że tamten powiedział, bo tamten wiedział, ale powiedział co nie wiedział....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś, dziecko? Zamiast tego - pytanie. A gdzie w tej radosnej "tfurczości" - uwaga: kolejne trudne słowo:  logorei  (inaczej słowotoku) ślinotoku - zasadniczy temat, artykuł ?Zamiast tego filip z konopi uskutecznia nam przepychanki: bo Ty, bo ja, bo on, bo wy, bo oni,  bo ten, bo tamten, to nie ja, to syn Macieja........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małego, zakompleksionego, smutnego, gnojka bez charakteru i polotu, za to z głową pełną szowinistycznych bredni i z chorobliwą tendencją do grafomaństwa
2000% racji. I niech się matołek nauczy cytaty wstawiać, zanim zacznie się pchać na fora z tymi durnymi wypocinami. Uwaga - trudne słowo: obłąkany, paranoiczny słowotok (a raczej - ślinotok) = cała jego "tfurczość" P.S. I stawiam guziki przeciw dolarom, że za chwilę będzie ping pong i referat na cała stronę o tym, że ten powiedział, że tamten powiedział, bo tamten wiedział, ale powiedział co nie wiedział....
 Powinieneś grać na giełdzie. Choć z drugiej strony, trudne to nie było. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinieneś grać na giełdzie
Eeee tam. Nie mam czasu. Ale lubię poezję. Więc odpłacę mu pięknym za nadobne i odpowiem fraszką A. Marianowicza. Do filipka pasuje jak ulał, a brzmi tak: "zeszło słów się pięć czy sześć, i udają głębszą treść" Chciał błyszczeć? To niech sobie okularki kupi, albo glacę zgoli na łyso i brylantyną wysmaruje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś, bobasku? A kto tego tłoku narobił? Obejdzie się bez przeprosin, bez łachy, bez amnestii. W buty je sobie wsadź, będziesz wyższy. Po prostu zniknij, idź stąd i nie mów, żeś tu był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miało nie być ping ponga, referatów, wyzwisk, epitetów, przepychanek słowno muzycznych. Miało być miłosierdzie, przebaczenie, amnestia... Jednak na chorobliwą grafomanię nie ma lekarstwa....Może lekarza zmień, albo silniejsze leki bierz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...